Найгірший готель у моєму житті

Написано: 28 серпня 2021
Час поїздки: 8 — 16 серпня 2021
Ваша оцінка готелю:
1.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 1.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 1.0
Харчування: 1.0
Інфраструктура: 1.0
Це далеко не чотири зірки! швидше за все 2 це стеля!
Ми з дружиною літали 7.08 – 16.08, у нас був тур 8 днів 7 ночей, за двох ми заплатили 25500 грн, я був до цього у різних готелях і зокрема у готелях Туреччини 4-5 зірок там було 6 або 7-разове харчування, смачний алкоголь і все БЕЗКОШТОВНО.
Тепер я можу порівняти і ось що я скажу про АДАЛІН - годують жахливо, столовка, один раз була риба на кшталт карася, кілька разів була курка, були нагетси, але всередині не м'ясо, а хліб! Є в принципі нічого! Я приїхав додому став на терези -3 кг! Класний олінклюзів.
Далі про їжу - овочі свіжі за це спасибі, кавуна наїлися на рік уперед, брали щодня на сніданок обід та вечерю, десерт це пахлава на одну людину 1 або 2 шматочки, більше не дадуть, у їжі жорстке обмеження! А ще й треба було рано вставати і стояти в черзі, як у СРСР за ковбасою.
Додатково ходили їли в кафе 2 рази, витратили нормально грошей, але хоч людьми себе відчули!

Тому що годували 3 рази на день і якщо запізнишся хоч на півгодини половини їжі вже не буде й нічого брати! Сніданок обід та вечеря по годині (це дуже мало). Фанта розбавлена, кола піде, пили здебільшого воду! І вся нормальна їжа за межами цього сараю.
З 14:30-17:30 на барі перерва!
І до речі персонал це окрема тема, іноді хамлять. Зокрема нам нахамили, коли я показав свідоцтво про шлюб, думаючи, що покладено бонуси, а він нам сказав "Мені пофіг на ваше свідчення". Після цього ми заплатили 25$ за заселення, тому що ми приїхали о 7-й ранку, нам навіть не сказали, як двері зачиняти.
Вай-фай платний, 2 долари на добу, купити на день не можна, тільки до кінця відпочинку теж вважають це ппц! А продається вай-фай не на кімнату, а на людину, тобто нам потрібно було заплатити за два 15$.
Номери дуже старі, двері в туалет не зачинялися, завжди були прочинені, холодильник не працював, ліжко старе, жорстке і скрипуче.
Слава богу кондиціонер працював! Номер наш прибрали лише 1 раз і то о 15:00, коли ми збиралися спати.
Пляж від готелю убогий, більше сказати й нічого, з'їздили раз ах...чи пішли. Іти більше 1 км за спекою, і типу пляж від Адалін, але на нього приходять всі, це загальний пляж! До того ж ще й брудний. Зі своїм не можна, але там все платно. Ходили на платний 2 долари за шезлонг і за 2 хвилини від готелю.
За рушники потрібно було платити долар, а за комплект взагалі 3, теж новина для мене! Вся робота персоналу побудована дуже дивно, адмін та офіціант та убощик та ще хтось! Зрештою нічого нормально зробити не можуть!
Окрема тема була, коли дружина мала день народження. Я пішов на рецепшн і запитав, чи належить щось? Мені сказали, що буде торт о 15:00 наступного дня. Ми прийшли, там сказали на вечері буде, прийшли на вечерю і, зрештою, аж нічого.
Територія Оцінка: 4 Територія дуже маленька! Єдина пам'ятка це басейн!
У траві валяються какашки собак і стрибають усі комахи! Окрім кальянів нічого немає.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ГОТЕЛЬ ADALIN RESORT. НАЙГІРШИЙ ГОТЕЛЬ З ВСІХ. ЯКЩО ПРОПОЗИВАЮТЬ АБО ХВАЛИТИМУТЬ - НЕ ВЕРЬТЕ!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал