Нормальний готель, але точно не на цю вартість!

Написано: 3 липня 2024
Час поїздки: 15 — 23 червня 2024
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 8.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 7.0
Вибирала готель поспіхом, за 10 днів до вильоту, так як маємо гіркий досвід раннього бронювання. Сподобалися фото територіі і природи навколо, та і відгуки були норм. Вийшло мені 2050 $ на одну за 9 ночей, сума чимала.
Приїхала в 13.40, відразу почепили браслет і відправили на обід, після цього відразу заселили. Номер був в основному корпусі, 2 поверх, не заявлений боковий, а майже прямий вид на море. Номер великий, чистий, свіжий ремонт, кондиціонер працює, міні бар. Радість була передчасною, бо знаходився він майже над сценою, де до ночі несамовито лабала музика, ще і від сусіднього готелю. Через тиждень я вже думала, що в мене вибухне мозок.
Територія готелю дійсно красива, зелена, навіть біля басейнів, багато шикарних фотозон, біля номерів в віллах також.

Пляж. Ну пляжі в м. Кемер загалом вузькуваті, велике скупчення людей, нічний жах інтроверта. Тут та сама історія. Якісь привілейовані лежаки треба займати до 6.00, просто якийсь лежак знайдете завжди, я знайшла ж в перший день заізду. Але люди за ці лежаки в прямому сенсі билися, при мені якийсь бугай тягав пенсіонерку на лежаку, хотів викинути. Комусь викинули речі з лежака і потоптали окуляри. Мене Бог милував.
Харчування. Це найцікавіше. Як кажуть, голодними не залишитеся, мені, вічно худающій, Ок. Але люди їдуть відпочивати і за гастрономічним святом, тут ви його не знайдете. Курка, фаршеві вироби, деякі смачні, деякі ні, риба якась дрібна скумбрія, гриби, овочі 100500 страв, пельмені з картоплею! Багато сиру і оливок. Делікатесів не було ніяких! Солодке смачне. Фрукти базові. Але вразили черги до прилавка, де якраз ставили м? ясо і кращі страви. З ресторану аж до лоббі, ну це ганьба, чесне слово, невже не можна якось розкласти все на більше підносів? !
Вдень ще можна підкріплятися на барах фастфудом, фруктами, тортіками з кавою, але я не ходила. Алкоголь є і коктейлі роблять, якщо це можна назвати коктейлями))
Доставучі до нудоти фотографи, які не дають проходу, хамамщики.
Від іншого персоналу готелю, від решепшена до прибиральниць, враження позитивні.
Який ж висновок? Їхати можна, але ж ціна питання! Якщо б трапилася норм ціна, то можна, але точно не за ці гроші. Ще заздалегідь можна забронювати гарден-номери, вони дешевші, але й гірші. Зато там тихіше і затишніше.