Хороший готель, позитивного більше, ніж негативного

Написано: 11 вересня 2021
Час поїздки: 2 — 9 вересня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 7.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 8.0
Мабуть почну з того, що не сподобалося, замовляли стандартний номер з балконом, але за фактом дали номер взагалі без балкона, коли сказала що ми брали номер з балконом мені відповіли що з балконом всі номери зайняті і я ж не чекатиму тиждень, коли він звільниться, правда запропонували номер з двома кімнатами та балконом за доплату 100 у. е. , але ми відмовилися і оселилися в той номер що запропонували. І це як я зрозуміла у них така традиція продавати номери з балконом, а селити в номер без балкона, тому не витрачайте даремно гроші, візьміть економ, а на місці доплатіть 100e і вам дадуть номер з балконом та видом на море, хоч турфірма і переконувала мене що номер буде з балконом, і вони навіть робили спеціальну позначку про це, але насправді це виявилося не правда.
Що ще не сподобалося, так це те як готують рибу, вона у них постійно гірчила і була занадто суха, я не знаю чи вони смажили її в гірчиці, чи обробляли якимось гірким соусом, але не знаю як можна було так зіпсувати рибу , щоб їсти її було просто не можливо, хоча я дуже люблю рибу. І взагалі щодо харчування всього було дуже багато, але вибрати щось смачне складно. Перші два дні довелося витратити на те, щоб вибрати, що реально смачно, а що краще не брати. У будь-якому випадку вибрати є з чого.
Окремо на що хотілося б звернути увагу адміністрації готелю: це уніформа охоронців на території готелю, та біла сорочка та чорні штани з чорними туфлями виглядають стильно, але не в 30-45 градусну спеку, коли ти лежиш під парасолькою біля басейну в одному купальнику та при Це дуже сильно потієш, а поруч на сонці в повному обмундируванні стоїть охоронець без головного убору, то дивлячись на нього серце кров'ю обливається, думаєш за що так мучаться люди, це ж можна отримати або сонячний удар або тепловий. Просто коли тобі добре, а поряд не зрозуміло як, людина витримує таку спеку, починаєш відчувати себе винним, що через твою безпеку та комфорт повинні страждати люди. Я думаю що якщо охоронці будуть у білих сорочках з коротким рукавом та чорних шортах з легкими білими кросівками з білими шкарпетками та у чорній кепці, то це буде дуже класно виглядати. А ми відчуватимемо набагато краще, що поруч люди працюють у більш комфортних умовах. Адже практично у всіх спекотних країнах поліцейські та військові працюють у шортах.

А загалом відпочинком ми залишилися задоволені, тому я рекомендую цей готель.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал