В цілому хороший готель для 3*, мілкі недоліки терпимі :-)

Написано: 2 серпня 2022
Час поїздки: 18 — 25 липня 2022
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 6.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
Готель вибирали бюджетний, час зараз такий, добратись дорого, тай багато було нас: 4 дорослих+1 дитина. Тур нам обійшовся приблизно лише у 800 доларів за усіх, брали за 4 доби, виліт був із Кишинева.
Заселили відразу, оскільки ми прибули у готель між 16 та 17 годинами. Номер у нас був сімейний, на 2 поверсі "з видом на море", хоча вид був на дахи магазинів, дорогу, парк, і десь між деревами море, но то таке, у Бельдібі мало високих готелей. Номер як для трійки був непоганий, чистий. Був холодильнк та по кондиціонеру у кожній кімнаті.
Територія невелика, з дворика готелю та з моря - неймовірно красивий вид на гори. Природа дивовижна.

Про море і пляж - дійсно лінія перша, до моря реально 3 хвилини, проте через дорогу з 2-ма пішохідними переходами (не знаю, для чого їх малюють турки, якщо всеодно на зебрі треба чекати, доки усі переїдуть). Пляж піщано-гальковий, морське дно - велика галька, взуття необхідне. В описі готелю було зазначено (і читаю минулорічні відгуки, так і пишуть), що пляж власний, лежаки free, проте цього року, у липні було зовсім не так. Пляж таки міський, шезлонги платні. Звертались до керівництва готелю з питаннями, чо му так - відповідь була - перекантуєтесь...
Харчування - як пише більшість - не дуже різноманітне, але дужеее смачне. Овочей, м"яса, сої, предостатно, навіть риба була. Дуже смачно готували гарніри...Голодним не буде ніхто, приміром, я до своїх сталих 58 добрала чітких 2 кг за тиждень. Не пам"ятаю такого...З фруктів правда лише кавун, проте і його після трапези не було уже куди пхати, не говорячи уже про десерти.
З алкоголю - місцевий, впринципі, усе, крім пива. Мінус, що лише до 21:00, іноді хотілось посидіти й довше.
Анімації у готелі нема, 2 рази за тиждень нашого перебування госпордар готелю влаштовував караоке.
На рахунок екскурсій - справді, їх дешевше брати у турфірмах на вулиці, ніж у готельного гіда. Ми їздили на "Турецькі Мальдіви". Щоб дуже рекомендувати - неорганізовано. Купання в 3-х гарнючих бухтах, але, причалює до бухти одночасно з 10 корабликів, з них виходять чоловік по 50 з кожної, ні покупатись ніде між яхтами і людьми, ні пофотографуватись....Проте сама дорога по морю з ддддужжжжееее мальовничими краєвидами на гори.
Увечері прогулятись також особливо нема куди. Ми "гуляли" по магазинчиках) З покупками - як пощастить, залежно що портрібно - дещо якісне і дешеве, дещо занадто дороге.
В загальному - відпочинок вдався майже на ура.
По зірочці знімаю за wi-fi - він у готелі платний - 2 дол. ніби, ми не збрались платити, тому й не питал; за пляж - ще м не платила у Туреччині за лежаки) та за "відбій" оллінклюзів о 21:00 год.

Чи рекомендувала б готель? Однозначно так, як для бюджетного, спокійного, сімейного відпочинку. Чи поїхала б я ще раз? Напевно ні, для чого їхати в те саме місце, коли у світі є ще стільки прекрасного : -)