Готель не справдив очікування

Написано: 5 вересня 2022
Час поїздки: 18 — 25 серпня 2022
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
5.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 2.0
Сервіс: 5.0
Чистота: 2.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 7.0
Привіт. Дуже хочу залишити свій відгук про цей готель. Почну з початку))
Готель вибирала сама, тож моніторила відгуки, завжди беру до уваги і позитивні і негативні, і ділю все навпів. В даному випадку, була дуже здивована, перше враження у мене склалося, що мене не туди привезли, от реально, а тепер по пунктах
1. Локація готелю - реально класна, пляж, море, вхід галька з піском, краще мати коралки, но можна і без них. Гарний вид на гори, на море. Сама будівля зовні досить гарна, це мабуть єдине за що я поставлю 10-ку, але
2. Реновація 2021 - я не знаю в якому місці конкретно вона була. Переглянула певну кількість номерів. НІ, номери убиті повністю, я ще ні разу не бачила таких станів номерів. В санвузлах, взагалі повна пєчаль, майже в усіх номерах проблеми з душовими кабінами, з яких вода тече в усі сторони, і другі поверхи топлять номери знизу. Запах каналізаціі. Шпалери відставші від стін. Стіни покоцані і заляпані Прикроватні світильники, які просто відпадають. Мій відпадав 4 рази.

В деяких номерах відсутні дверцята в кабінках, на що персонал пропонує видати "вагон" полотенець, для всмоктування води. Це пєчаль просто.
Ще окреми вид техніки - холодильник, по факту він там тіки місце займає, охолодження десь градусів на 15, сказали що це норм!! ! ))) смішно
3. Територія - компактна, для мене це не було проблемою, бо в цілому хотілося більше тиші. АЛЕ....ось цю невелику територію, просто засрали, під ногами могло валятися щось з їжі, до неї протоптували тропу мурахи, і ніхто з персоналу цього не помічав. На третій день, просто не витримала, пішла просити щоб прибрали територію, і що, не дочекалася швидкої реакціі. По факту територію прибрали нормально аж на 6 день, коли чекали власника готелю. Дуже шкода. Срач просто повсюди. Кущі в горщиках усі посохли, бо по факту їх забували напрочь поливати. Периметр басейну взагалі ніхто не мив, поклали резинові килими, під якими бруду, просто жах.
4. Прибирання номерів, окрема історія, навіть нема бажання на цьому зупинятися.
5. Харчування. Голодними ми не були, вибір дуже скромний. В принципі кожен день, одне і теж. Не буду стверджувати, але думаю, що кухні власної немає. Максимум роблять по місцю салати, гаряча їжа привозна. На завтрак, максимум можуть посмажити яєшню. Все. Смачних блінчиків немає.
Про харчування можу сказати наступне: з голоду не помрете, але чогос такого не чекайте.
В цей період з фруктів були: кавуни, дині, апельсини, сливи, виноград. Все. Особисто я їхала поїсти арбузів)))
Солодощі, вибір скромний. За пахловою на базар, добре що був дуже близенкно. В готелі немає. За їжу поставлю 5+1 (за кавуни)
6. Сервіс: дуже багато робітників в ресторані, але дуже мало на території.
Басейн з заявлених 10.00-18.00, закривався вже в 17.30, з якого перепугу, не ясно.
Для дітей немає жодного майданчику, тому думайте самі, як створювати їм досуг.
Пляжні полотенця, міняють раз на 2 дні, і було б дуже не пагано, більшість з них відправити на утилізацію, і закупити нову партію. Бо навіть ті які видают раз на два дні, не встигають висохнути, і видаются вологими, дуже дивно це.

Wi-Fi - в номерах його майже взагалі немає, але він і на рісепшен з перебоями працює. По факту, у нас була одна жіночка, яка постійно ходила до адміністратора, і примушувала перезавантажувати, тоді сигнал покращувався. Взагалі склалася думка, що вони ого періодично, просто вимикали.
Бар: пиво, вино, нектари, спрайт, кола. Якщо ви любитель коктелів, то вам не сюди. Максимум МАЛІБУ, і все це в пластикових стаканчиках.
Морозива, не чекайте, на каву - брейк, рулетик і якийсь бісквіт, кожного дня одне і теж, і не дуже воно смачне.
Досуг, ми його створювали собі самі, бо тут нічого такого немає.
7. БОНУС не було в цьому готелі самі знате кого!! ! , не довелося знаходитится в одному приміщенні.....
8. На останок. Я не придірчивий турист, і в Турціі відпочивала, навіть в 3-кі. Дуже розчарована станом готелю, реално його занедбали, хоча, він має дуже хороший потенціал, дуже класне розташування. Власникам, потрібно зробити висновки.
Готель підходить для туристів, котрим, не потрібна гучна музика, анімація, а потрібен спокійний відпочинок, приємні умови, і хороша компанія
Нам в цей раз дуже пощастило з компанієй, всі були відкриті до спілкування, всі позитивні. Кожного вечора самі собі створювали досуг, танцювали, співали, були єдиною компанією.