Смітник, їхати не варто!

Написано: 30 серпня 2021
Час поїздки: 1 — 8 серпня 2021
Ваша оцінка готелю:
1.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 1.0
Сервіс: 3.0
Чистота: 1.0
Харчування: 1.0
Інфраструктура: 1.0
Друзі, поспішаю поділитися реальним відгуком. В цей готель можна їхати тільки якщо ви обмежені в бюджеті або вам привалила якась акція з серії "200$ з перельотом за тиждень відпочинку". По-перше, це звичайна трішка, ніякими там і не пахне. Готель у поганому стані, все ламається, величезна проблема потрапити у свій номер – карта вічно глючить, всі бігають по 100 разів її намагнічувати. Ванні кімнати в цвілі, все якесь заюзане, поламане, брудне. Загалом перебувати в готелі – це випробування для нервової системи.

По-друге, дуже далеко від моря пішки не дійти. При цьому свого пляжу немає біля готелю, його він ділить з готелем "Амбасадор", який знаходиться в 2-х хвилинах, так що бій за лежаки триває смертний. Нас рятував платний лежак на пірсі по 5 $ з людини, там добре - мало людей, обдмухує вітерець, шикарний вигляд, ним користуватися можна з 08:00 до 20:00.

Але до 20:00 ви ним не зможете скористатися, якщо живете в Grand Nar - останній шатл йде о 18:35 назад в готель. Ну або 30 хвилин по нестерпній спеці та супер вологому повітрі пішки.

Далі про харчування. Воно просто ніяке. Гарячі страви суцільна курка та кістлява риба, м'яса там не дають зовсім. Гарячих страв зазвичай 5 шт. , наприклад: рис, макарони, тушковані овочі 2 види, 1 вид курки. Усе. Турецький супчик завжди є в наявності. Далі 6-7 скромних салатів, з яких можна їсти 1, решта туфта несмачна овочева, далі трохи овочів. І найсумніше, що оливки дають лише на сніданок. Далі скромні десерти, з яких смачні 1-2, кавуни та дині. і так день у день! Ми з горя стали ходити ресторанами Кемера, хоч поїли там нормально. Ось тобі і все включено.

Алкоголь більш-менш: вино сухе, але їстівне, нормальне пиво, горілка, джин, коктейль за великим позиченням можуть зробити.

Території немає.
Є лише маленький басейн, навколо якого старі лежаки, що вигоріли.

Анімації ніякої, трохи танців увечері.

Дуже не сподобалося відношення персоналу до "не турків": для турецьких гостей накладалися великі порції, нам же тремтячою рукою пару ложечок дадуть і вали, туркам робили цікаві коктейлі та наливали відразу багато. Ми ж – другий сорт. Не допитаєшся нормальний коктейль, у результаті бармен досягає своєї мети, ти просто перестаєш просити щось нормальне. Дуже неприємно.

І насамкінець: персонал готелю не в змозі впоратися з алкашнею, яка заїхала і почала влаштовувати бешкетники. Через дешевий готель, особливо для громадян України, заїхав такий контингент, що просто в готелі стало страшно жити через постійні п'яні витівки, скандали та поведінку "гостей" як тварин. Не може персонал закликати тих, хто абсолютно не вміє вести недолюдей до порядку і забезпечити нормальним відпочиваючим спокій.
Не рекомендую готель! Все написане правда. Сподіваюся, когось убереже від зіпсованого відпочинку!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал