Відмінний готель для любителів активного відпочинку

Написано: 18 травня 2023
Час поїздки: 28 квітня — 5 травня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 9.0
Хочемо висловити своє захоплення з приводу готелю та його адміністрації. Господарі дуже чуйні та уважні. На наше прохання надали нам два номери з чудовим видом на ліс та вершину гори Чалиш. Вибирали Grand Nar Hotel за місцем розташування і не помилилися. Поряд з готелем починаються туристичні стежки, можна піднятися на вершину, пройти треком в Кіріш і дику бухту, яку ми називаємо Санктум. А ще поряд цілий світ з диким пляжем та мальовничими бухтами. Я плавав за мис до Піратської печери, незабутньої подорожі!
Дуже приємно було, коли адміністрація привітала дружину з днем ​ ​ народження і зробила комплімент від бару) А ще виявили участь, прискоривши її одужання від застуди. Кухня смачна та ситна, пиво свіже, вино натуральне. Номери регулярно забиралися. Приємно було повернутися після тривалої прогулянки до свіжо пахнучої кімнати. Інтернет платний, 1$, проте швидкість залікова, на відміну від безкоштовної роздачі в інших готелях
.

Хочемо висловити подяку готельному менеджеру Ахмету за його допомогу, добродушність, увагу та турботу. Відносився до нас як до близьких друзів.
В цілому склалося дуже приємне враження від готелю, почуття великої родини. А запах хвої з балкона та спів птахів нам ще довго снитимуться...Обов'язково повернемося сюди наступного разу!! !
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал