Реальний відгук. Бюджетний готель, але адміністрація не вирішує питання туристів

Написано: 11 серпня 2023
Час поїздки: 19 — 26 липня 2023
Ваша оцінка готелю:
3.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 3.0
Сервіс: 3.0
Чистота: 3.0
Харчування: 4.0
Інфраструктура: 3.0
Ми, звичайно, розуміли куди їхали, дивилися відгуки, але чесно сказати такого не очікували.
Але більше мінусів.
- старі номери (ванна кімната все старе, з великим нальотом, вапном і іржею, балкони у всіх номерах не закриваються, кондер практично не дме холодним повітрям і за 7 днів жодного разу не прибирали і не змінювали рушники, тільки сміття)
- їжа, щоб просто не голодувати (м'ясо за 7 днів було 2 рази, 1 раз дешева рибка типу ставриду, супи є, але жахливі і того одні салати з овочами та рис, макарони). Але схудли на 5 кг.
- Дуже далеко від моря, це правда. 25 хвилин швидким кроком автобус пускають раз на годину, в обід його 3 години немає і після 18.00 теж немає. дійти до моря самим по 50 град. жарі нереально!!
- Самий смак-АДМІНІСТРАЦІЯ!!

з плюсів тільки посміхалися і реально-все. . жодне питання-не вирішують. номерів у них катастрофічно немає, вникати в проблеми не хочуть, вирішувати теж. тільки ресепшен. Ми виснажені після 2 діб дороги розстелилися на диванах Ресепшена на надувних подушках і намагалися поспати. Благали адміністрацію 2 години дати хоча б ліжко і ось диво-дали 1 номер до ранку на 5 осіб із 2 ліжками. Гаразд, думаємо, все буває і на тому вдячні. Але пройшли 7 днів і потрібно виселятися, нас попросили о 12.00 з речами виселиться знову на ресепшен, можна користуватися готелем, їжею та чекати трансфер до аеропорту о 23.00, тобто 11 годин ми без житла! ! Думаємо, добре, знали куди приїхали, перетерпимо і тут поворот подій-перенесення вильоту на 09 ранку наступного дня, тобто вже добу нам ніде жити!!
Адміністрація в особі 2 жінок з широкою посмішкою на обличчі відповіли "У нас номерів немає, ми не знаємо що вам робити, всі питання не до нас, дзвоніть гіду і т. д. " , Кажуть вирішуйте все з готелем, ми ж тут ні до чого! і тут замкнене коло! Знову благали адміністрацію хоча б на ніч за окрему плату кудись покласти нас, але жінки-адміністратори з широкою усмішкою небагатослівно відповіли. ВИРІШУЙТЕ ВСЕ САМІ! що ж довелося йти самим тинятися, шукати номер в іншому готелі. Так, ми знайшли номер в іншому готелі, зняли на ніч, після чого весь вечір пили пігулки відходили від такого стресу. Сказали адміністрації нашого "улюбленого" готелю, що речі поки забирати не будемо тому, що о 4 ранку прийдемо і поїдемо в аеропорт і тут відповідь "ТАК, ЗНАЧИТЬ ВИ ВЖЕ НЕ НАШІ ГОСТІ, СУМКИ ЗАБИРАЙТЕ І ЇЖИ ВИ НЕ ОТРИМАЄТЕ, В ГОДИНІ ".
Ми кажемо, що ви ж обіцяли нас годувати доки ми не поїдемо, хоча б вечерю, хоча б дітям, відповідь-НІ, ВИСЕЛЯЙТЕСЯ, МИ ВИКЛИКАЛИ ГИДА, ПУСКАЙ ВІН ВАС ВІЗВЕЗИТЬ ВІД СЮДИ!! ! дзвонимо гіду, дзвонимо тур. оператору "Джоїн ап" і в результаті з'ясовуємо, що ніхто нікого не викликав і адміністрація готелю нікому і не дзвонила. У результаті ось так нас з усмішкою та байдужістю з 3 дітьми виставили на вулицю чекати на добу свого вильоту і сказали щоб більше ми до них і не приїжджали! ! Звичайно не приїдемо, тепер розбиратимемося, хто компенсуватиме добу в новому готелі, таблетки та вечері! Туристи читайте відгуки перед тим, як вибираєте готель, щоб так не вляпатися як ми. Ось чесно: море, Туреччина все супер, а проживання та наш процес заселення та виселення-перекреслило все, всі позитивні емоції! !
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал