Відгуки та розповіді про готелі Кушадаси

Розповіді туристів про Кушадаси додати розповідь
Як у бабусі у селі
Відпочивали наприкінці травня, три дні лив дощ, за цей час відвідали хамам із масажем, і парк милі, Парк величезний пішки його не оминути, треба чи на машині, чи на велосипедах.
 •  1 тиждень тому
Зіпсований відпочинок
Хочу залишити свій відгук, навіть швидше за все попередження. На даний момент ми "відпочиваємо" тут (червень 2022р). Були в різних готелях, до Туреччини приїжджаємо багато років, як туристи не вибагливі, але ЦЕ просто жерсть.
 •  1 рік тому
Класна відпустка
Вітаю всіх! Відпочивали 7 днів із дружиною та двома дітьми, ми росіяни, нещодавно переїхали до Німеччини. Ставлення з боку персоналу до російськомовних гостей чудове! Готель класний, все дуже зручно, в номері все було справно з техніки та меблів, прибирання, звичайно, на 3, але це не затьмарило на...
 •  10 місяців тому
Чудовий відпочинок!!
У нас була чудова відпустка з друзями протягом 1 тижня, ми насолоджувалися їх їжею, було красиво на пляжі і нескінченне спасибі команді аніматорів, які зробили нашу відпустку таким чудовим, ми брали участь у всіх заходах, і коли ми приєдналися, ми чудово провели час та вечірні шоу прекрасні щодня.
 •  1 рік тому
Хороший готель для сімейного відпочинку
Поїздка вийшла не запланована, але ми залишилися дуже задоволені нашим відпочинком...пощастило з погодою Територія Оцінка: 4 Територія велика і дуже зелена, ростуть і банани, і лимони, і мандарини і гранат.
 •  1 рік тому
Супер
Це наш перший сімейний відпочинок був у Туреччині з донькою 5 років, тур вибирали довго, дякую оператору Юлії з Точка світу, отже, про готель, все настільки збито і акуратно продманно, куди не піди скрізь зелена територія з пальмами, все вимощено камінцями, привітний персонал, російською мовою, лише...
 •  1 рік тому
Супервідпустка 5*
Їхали у відпустку вперше з маленькою дитиною (11 місяців), хотілося відпочити в тиші біля моря. На рецептії нас зустріли дуже доброзичливо та допомогли з поселенням. Після чого нас відправили обідати (за це великий плюс готелю).
 •  1 рік тому
Чудове місце для сімейного відпочинку
Відкликання не вдалося написати одразу, пройшов уже місяць після відпочинку в Туреччині. Але коли відпочивав, вирішив, що обов'язково напишу, хоч роблю це рідко. Готель Pinebay запал у душу і на згадку на довго, таке вже напевно не забудеш.
 •  1 рік тому
Відпочинок дуже сподобався. Затишний готель із гарною територією!
Відпочивали у готелі Atlantique Holiday Club (Кушадаси, Туреччина) у вересні 2021р. Відпочинок дуже сподобався. Затишний готель із гарною територією! Звичайно, не все ідеально, але цей фактор ніяк не впливає на загальну картину відпочинку.
 •  1 рік тому
Відмінний готель
Готель супер! Харчування відмінне (багато м'яса, смачної риби (суші), овочів, фруктів. Відмінний пляж (колючок немає). Швидке обслуговування, гарне прибирання. У номері є сейф, холодний, чайний набір, тапочки.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Кушадаси