Відгуки та розповіді про готелі Кушадаси

Розповіді туристів про Кушадаси додати розповідь
Хороший готель для сімейного відпочинку
Поїздка вийшла не запланована, але ми залишилися дуже задоволені нашим відпочинком...пощастило з погодою Територія Оцінка: 4 Територія велика і дуже зелена, ростуть і банани, і лимони, і мандарини і гранат.
 •  7 місяців тому
Супер
Це наш перший сімейний відпочинок був у Туреччині з донькою 5 років, тур вибирали довго, дякую оператору Юлії з Точка світу, отже, про готель, все настільки збито і акуратно продманно, куди не піди скрізь зелена територія з пальмами, все вимощено камінцями, привітний персонал, російською мовою, лише...
 •  7 місяців тому
Супервідпустка 5*
Їхали у відпустку вперше з маленькою дитиною (11 місяців), хотілося відпочити в тиші біля моря. На рецептії нас зустріли дуже доброзичливо та допомогли з поселенням. Після чого нас відправили обідати (за це великий плюс готелю).
 •  3 місяці тому
Чудове місце для сімейного відпочинку
Відкликання не вдалося написати одразу, пройшов уже місяць після відпочинку в Туреччині. Але коли відпочивав, вирішив, що обов'язково напишу, хоч роблю це рідко. Готель Pinebay запал у душу і на згадку на довго, таке вже напевно не забудеш.
 •  7 місяців тому
Відпочинок дуже сподобався. Затишний готель із гарною територією!
Відпочивали у готелі Atlantique Holiday Club (Кушадаси, Туреччина) у вересні 2021р. Відпочинок дуже сподобався. Затишний готель із гарною територією! Звичайно, не все ідеально, але цей фактор ніяк не впливає на загальну картину відпочинку.
 •  8 місяців тому
Відмінний готель
Готель супер! Харчування відмінне (багато м'яса, смачної риби (суші), овочів, фруктів. Відмінний пляж (колючок немає). Швидке обслуговування, гарне прибирання. У номері є сейф, холодний, чайний набір, тапочки.
 •  8 місяців тому
Готель добрий, але були нюанси
Були на початку вересня. Готель гарний, позитивні враження. За пару днів до від'їзду не змогли відкрити сейф у номері (тобто його хтось розкривав). На виклик з ресепшена прийшла людина, відкрив сейф, все добре.
 •  8 місяців тому
Готель нормальний, але є багато…
Заселили в нормальну кімнату з видом на літню терасу ресторану, басейн та море. Кімната нормальна якщо не звертати увагу на деякі деталі, прибирання була але міняли тільки сміття і іноді додавали гель і мило у ванну, ліжко міняли але вона не першої свіжості, один раз довелося просити щоб навіть чист...
 •  8 місяців тому
Чудовий готель
Прекрасный отель, номер у нас 312 (мебель проста, чисто, все работает) пляж, море, питание, анимация, все на должном уровне, по крайней мере для нас. Отдыхаем 2+2 (дети 5 и 9 лет).
 •  9 місяців тому
Чудовий готель з найкращою панорамою в Кушадасі
Приехали рано, свободных номеров не было, нам сразу видели браслеты и сказали ждать до 14.00, но уже в 12 часов заселили в номер sea view, как было заказано. Suhan 360 ориентировок на туристов из Турции и Евросоюза.
 •  8 місяців тому
Показати ще »


Ще про Кушадаси