Відгуки та розповіді про готелі Мармаріса

Розповіді туристів про Мармаріс додати розповідь
Хороший готель! Ціна = якість
Були у жовтні 2021 року. Харчування відмінне, алкоголь у барі, територія зелена, доглянута. Персонал ввічливий, ввічливий. У жовтні черг на їжу не було.
 •  2 місяці тому
Нормальний готель
Готель звичайно не 4*, а звичайна гарна трішечка. Їжа одноманітна, щодня одне й теж, не напружувалися з різноманітністю меню зовсім. Тихий, затишний, під кінець сезону людей мало.
 •  7 місяців тому
Чудовий готель, гідний сервіс, смачна їжа, розкішний пірс
У жовтні 2021 року побував у цьому готелі. Можу сказати, що чудово загалом відпочив і готелем зокрема дуже задоволений. Приїхали ми на трансфері від Анекс туру ввечері 5 жовтня 2021 (переліт Москва-Даламан), на вечерю не встигли, ніхто нас годувати не збирався.
 •  7 місяців тому
Хороший готель
Що ми хочемо отримати від відпочинку? Море, сонце, гарні харчування, розваги для дитини та гарну природу – це ми й отримуємо! Читаючи попередні відгуки створюється враження, що це не про цей готель, якщо чесно.
 •  8 місяців тому
Достойний 3+ готель за осудні гроші
Отже раз відгуки суперечливі, пишу свої. Перша половина жовтня 2021р. Прибирання - щодня, постіль міняють кожні 3 дні, рушники щодня. Весь інтер'єр готелю та номер 109, чистий, без зламаних косяків та іншого.
 •  7 місяців тому
Дуже затишний озеленений готель.Перша лінія
Приїхала близько восьмої ранку. Район Адакой, від Мармаріса 4 км. Одразу запропонували пройти на сніданок. Годували смачно, їжі не багато, але вибір завжди є, і голодним не будеш.
 •  7 місяців тому
Відмінний готель, але немає свого пляжу
Прибули до готелю о 10 ранку. Але завдяки персоналу на рецепшен заселили нас швидко та в добрий номер. У номері все працювало. Порадував безкоштовний сейф. У ресторані все було смачно, Щодня була риба.
 •  7 місяців тому
Гарний готель, гідний
У двох словах – все гідно. Ті з якими розмовляли не вперше в готелі, як і ми. Маленькі зміни не на краще. COVID вніс свої редагування, це про харчування. Притиснулися трохи.
 •  7 місяців тому
Рекомендую, дуже добре
При виборі курорту завжди орієнтувався відгуки інших відпочиваючих. Але, як правило, вони такі суперечливі. Вирішив залишити свою суб'єктивну думку про готель, постараюся бути максимально об'єктивним.
 •  8 місяців тому
Дуже гарний готель! Раджу
Відпочивали у готелі наприкінці вересня. Прекрасний готель. Номери гарні, з балконом, забираються щодня. Територія готелю теж дуже добре доглянута і є великий і чистий басейн.
 •  8 місяців тому
Показати ще »


Ще про Мармаріс