Відгуки та розповіді про готелі Мармаріса

Розповіді туристів про Мармаріс додати розповідь
Чудовий готель в Мармарісі!
Відпочивали з 20.08. 23 по 27.08. 2023. Чудове розташування готелю, бо хотіли проживати в самому Мармармарисі. Вічливий персонал, їжа хороша (відповідає готелю цього класу).
 •  6 місяців тому
Це був неймовірний відпочинок
Тільки повернулась і можу сказати, що кращого відпочинку в мене ще не було. Розташування готелю просто унікальне, таке відчуття, що ти знаходишся в заповіднику : цикади, готель просто утопає в соснах, в пальмах, ці аромати переслідують всюди, просто неймовірні, затишні балкони, звідки всю цю красу м...
 •  7 місяців тому
Готель не тягне на 4 зірки!
Заїхали близько 15.00, одразу заселили. Готель взагалі не тягне на 4 зірки, територія не велика і все в зневірі. Доброзичливий персонал у ресторані, хоча харчування одноманітне.
 •  7 місяців тому
Сподобався
Відпочивали з 16 по 23 червня 2023 року, готель сподобався. Територія миється і забирається щодня. 4 басейни, один із них з гірками один закритий. Гірки працюють щогодини.
 •  7 місяців тому
Відпочинок взагалі сподобався!
Середній готель, який пропонує деякі переваги, але має свої недоліки. Почну з плюсів: готель розташований у зручному місці, поряд із пляжем, магазинами, ресторанами. Територія Оцінка: 5 Територія готелю чиста і добре доглянута.
 •  8 місяців тому
Так собі
Про готель Unver Hotel Homes (4/07-18/07/2023 Готель розташований дуже зручно: 1). 11хв не швидкої ходи до безкоштовного міського пляжу. Бажано мати «коралки», не широка полоса прибережної води має неприємне каміння, а далі комфортне піщане дно.
 •  7 місяців тому
Відмінний відпочинок у чудовому готелі.
Я жив у Marmaris Park Hotel у червні 16 днів. І на мою думку, цей готель - готель на вищий бал. Постараюся довести таке судження. Я трохи розбираюся у внутрішній кухні готельного життя і досить багато подорожував з різними цілями: відпочинок, робота, відвідування друзів, рідних тощо – тому є з чим...
 •  7 місяців тому
Чудовий відпочинок
Відгук мій дуже позитивний. Нам усе сподобалося. По порядку трохи розповім. Приїхали до готелю о 8.45. Зареєструвалися, залишили речі у кімнаті зберігання та пішли снідати.
 •  8 місяців тому
Загалом непогано
Готель Marmaris park має гарне розташування з чудовим видом на море. Номери доглянуті, але зі старими меблями. Обслуговування у готелі хороше. Персонал доброзичливий та чуйний.
 •  9 місяців тому
Готель ідеально розташований, гарне місце
На жаль, на цьому неповний робочий день ви? переваги. Свята купили? ми в Rainbow, стандартні номери з боковим видом на море. Нас помістили в прибудову? wce на 5. pi? три, в приміщеннях ззовні три нагадати?
 •  7 місяців тому
Показати ще »


Ще про Мармаріс