Відгуки та розповіді про готелі Мармаріса

Розповіді туристів про Мармаріс додати розповідь
Враження неоднозначне
Позитив Розташування, природа, море, пляж Красивішої набережної я не бачила в Туреччині ніде, а я відпочиваю в цій країні більше 20 РОКІВ і об'їхала різні курорти Це дуже сильна сторона цього готелю Сама територія готелю непогано облаштована і красива, номери досить пристойні, помітна реновація.
 •  2 місяці тому
Тут нам не раді
Відпочивали у готелі два тижні у першій половині вересня. Переліт Летіли Turkish Airlines, переліт пройшов нормально, все своєчасно. Неприємно здивувала велика черга на паспортний контроль в аеропорту Даболім під час вильоту.
 •  2 місяці тому
Ічмелер сподобався, готель нема!
Відпочивали двома парами. У номерах все старе, але у робочому стані. У номерах майже не прибирали, ліжко, рушник не міняли. З їжі голодними не будіть, але надмірностей немає!
 •  3 місяці тому
Неоднозначно.
Вибирали готель, виходячи з бюджету, оскільки Туреччина влітку вкрай зросла в ціні. Приїхали близько 14.00, заселяли нас рівно годину. Ресепшн дуже примітивний, дівчата ні російською ні англійською не розуміють, пояснюватися допомагали гіди.
 •  3 місяці тому
жах
Готель Mersoy exclusive aqua, треба перейменувати на МЕРЗОЙ! тому що протягом усього відпочинку ви будете думати "що за гидоту!? ". Про які 4 зірки мова йде не зрозуміло, ми навіть трійок таких не бачили ніколи!
 •  3 місяці тому
Готель не 5 зірок, а гарна 4
Мармаріс прекрасний. У готель треба їхати з гарним настроєм і спробувати не зважати на недоліки. Мінуси: - найбільший мінус це не чистий посуд, склянки, виделки, ножі та тарілки не ретельно вимиті - на пляжі та басейні після 11.
 •  3 місяці тому
Відповідає 3 зіркам
Заселили швидко, одразу сталася плутанина з поверхами/номерами, дивно йде нумерація. Нам не пощастило із номером. 344 номер не забирався навіть при повішеній на дверях табличці.
 •  3 місяці тому
Готель не дуже сподобався!
Підвернувся палаюча путівка, вирішила злітати на тиждень. Гіди як завжди почали розкручувати ще не давши доїхати до готелю. Дорогою з аеропорту було зроблено зупинку на якій нас переконали поміняти гроші за кращим курсом у Мармарисі, потім коли ми побачили курс у місцевих обмінниках, зрозуміли, що м...
 •  5 місяців тому
Огидний готель
Щойно повернулися з цього готелю. При виборі залучила невелика ціна і при цьому хороші відгуки. І хотіли відвідати цю Егейську частину Туреччини. Тому розцінили цей варіант як кращий.
 •  5 місяців тому
Готель з цікавим дизайном на першій лінії. Нам сподобалося.
Готель з цікавим дизайном на першій лінії. Нам сподобалося. Пляж відразу навпроти готелю, безкоштовні лежаки, парасольки та рушники (до речі в Ічмелер це не у всіх готелях є).
 •  6 місяців тому
Показати ще »


Ще про Мармаріс