Відгуки та розповіді про готелі Мармаріса

Розповіді туристів про Мармаріс додати розповідь
Сподобалось!
Поїздка до готелю Faros була непередбаченою, спочатку бронювали інший готель. Територія Оцінка: 4 готель невелика, готель розташований біля підніжжя соснової гори, тому дуже чисте повітря.
 •  Учора
Замість обслуговування суцільні нерви
Якщо у вас багато грошей, вибирайте інше місце. Тут ви їх витратите просто у порожнечу. Так, види тут чудові, але ними ситий не будеш і вони не будуть забиратися у вашому номері.
 •  4 місяці тому
О, бачу тут відгуки стародавні, ще докоподібні
Що можу сказати – вони не брешуть. Дорого, дуже дорого. На цьому, власне, вся правда закінчується. Поїхали з чоловіком відпочити довго шукали готель, де менше росіян. Але вони вже й сюди проникли.
 •  4 місяці тому
Готель затишний, територія не велика, чиста та акуратна
Заїхали близько 15.00, одразу заселили. Готель затишний, територія не велика, чиста та акуратна. Знаходиться готель біля гір, навіть є невелика печера біля готелю, де стоять столики і можна поїсти в печері.
 •  2 місяці тому
Приїхали після 14:00, одразу запропонували номери
Приїхали після 14:00, одразу запропонували номери. Якщо заселяють у номер, який не подобається, можна попросити подивитися номери ще. Якщо хочете великий, то у головному корпусі номера більше.
 •  2 місяці тому
Готель не тягне взагалі на свої "зірки"
Хочеться знайти хоч якісь переваги цього місця, але складно. Так, природа тут розкішна, види ви точно ніколи не забудете. У номерах доволі незатишно. Вони вже дуже застарілі і на свої п'ять зірок ніяк не тягнуть.
 •  2 місяці тому
Жах у номері та повна байдужість
Дивно, що в нас нічого не вкрали, бо можливостей було багато. Багато пишуть у відгуках і в новинах, що в цьому готелі для зірок крадуть дорогі речі та всяку дрібничку, ніби ми на піраміди приїхали дивитися.
 •  2 місяці тому
Готель сподобався, наш відпочинок пройшов добре.
Поїхали палаючою путівкою! Готель сподобався, наш відпочинок пройшов добре. Приїхали в обід, одразу заселили. Номер був хороший, сервісом та прибиранням номерів залишилися задоволені.
 •  1 місяць тому
Враження неоднозначне
Позитив Розташування, природа, море, пляж Красивішої набережної я не бачила в Туреччині ніде, а я відпочиваю в цій країні більше 20 РОКІВ і об'їхала різні курорти Це дуже сильна сторона цього готелю Сама територія готелю непогано облаштована і красива, номери досить пристойні, помітна реновація.
 •  8 місяців тому
Тут нам не раді
Відпочивали у готелі два тижні у першій половині вересня. Переліт Летіли Turkish Airlines, переліт пройшов нормально, все своєчасно. Неприємно здивувала велика черга на паспортний контроль в аеропорту Даболім під час вильоту.
 •  8 місяців тому
Показати ще »


Ще про Мармаріс