Відмінний готель

Написано: 29 вересня 2018
Час поїздки: 18 — 26 вересня 2018
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 7.0
Відпочивали з подругою у вересні 2018р. Я в Туреччині за путівкою була вперше і мені порівнювати особливо нема з чим. Але готель дуже сподобався. Привітний персонал від ресепшена до кухарів. Усі тобі посміхаються як рідний))
приїхали ми о 10 ранку і за півгодини нас заселили. Номер не великий, але й маленький. Все чисто, сантехніка гаразд, проблем не було взагалі з цим. Забиралися щодня, рушники міняли. Ось тільки воду двічі всього ставили, хоча ми її завжди випивали. Їжа різноманітна, завжди можна вибрати, що їсти. Тільки супи мене не вразили, але кажуть, що це у всій Туреччині так. Вечорами щодня працював гриль, смажили завжди щось нове. Риба за тиждень була лише один раз (на грилі).
Мінус, що готель не має свого пляжу, ходили на Прайм бич. Лежаків зранку не знайти, по обіді вже завжди були. Один раз їздили на Ічмелер, ось там зовсім інший пляж. Дуже красиво і вода блакитна. Але лежаки платні. А у Мармарисі пісок як на наших річках підмосковних, сірий та брудний. Але саме море чисте та тепле. Правда водяться в ньому м'ясоїдні рибки, які так і норовили покусати за ноги, не постоїш коротше))

Загалом відпочинком задоволена. Тусили на бар стріт, найкращий бар це Андромеда, хоч усі хвалять Арену. Але тут нас смак і колір, хоча вони дуже схожі)
Екскурсії брали у Тіматі, дуже кумедні хлопці. Якщо ви поїдете на Памуккале, не беріть басейн Клеопатри, це провал. Невеликий басейн, де купа людей як у лазні, вода каламутна і взагалі ніякого задоволення. Та й сам Памуккале на один раз, заради гарних фоточок.
Готель тільки для дорослих, тому було багато пенсіонерів з Європи, та й анімація відповідна. Нам вона не потрібна була особливо, тому й не засмутився.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал