Дуже яскраві спогади

31 липня 2021 Час поїздки: з 21 липня 2021 до 29 липня 2021
Репутація: +14
Додати до друзів
Написати листа

Я розповім про Новий рік, який турки святкують 20.07- 25.07. 2021 – КУРБАН-БАЙРАМ. . . ви не уявляєте скільки їх приїжджає на пляж. . . Кричать, верещать, напевно саме так святкують. . .

29 липня ми побачили дим з номера готелю, на ресепшені я показала фото і одразу почула слово теракт. . . за іронією долі саме цього дня ми відлітали назад і шлях мав бути в Даламан. . .


Що ви знаєте про серпантинні дороги? Я думаю можете уявити, як комфортно там їхати. . . а тепер додайте вогонь на шляху і страх від того, що все в диму. . . Найбільше моє здивування, що нас з Турунч повезли на мікроавтобусі прямо в серце Вогню. . . в Ічмелер...прямий рот відкрився від подиву і подиву, страху не було. . . коли все ж таки нас майже довезли до Ічмелерівського порту, виявилося, що дорога перекрита, працювала техніка. . . валилася частина гори. . . і нам сказали треба трохи пробігти з чемоданами до порту)))))) всього то 1 км +...А нічого, що з Турунч можна було на кораблику відразу доплисти з Мармаріс? ! А нічого, що це ризиковано і страшно бігти дорогою між припаркованими машинами та іншими туристами. . . і боятися втратити з виду водія мікроавтобуса? !

На кораблику ми пливли до Мармаріса, який теж горів, але значно менше! Там нас величезне спасибі КОМПАСУ зустрів турок, що не розмовляє російською, і забрав у маршрутку. . . потім через 10 хвилин їзди відділили тих кому в аеропорт Бодрум від Даламана. . .

І)))) розпочалася подорож перекритим Мармарисом у диму для збору ще таких же туристів як і ми. . . поки не зібрали повну машинку каталися і дихали димом)))) ВАУ!

Шлях до аеропорту зайняв 18:05-22:10.

Незабутня яскрава подорож. . . Дякуємо, що вивезли!

P. S. Навіщо тільки саме у серце вогнища загоряння привезли? Невже не можна було відразу з Турунча до Мармаріса на кораблику відправити? Невже ви думаєте, що так можна. . . Спасибі тим, хто нас віз і дихав цим вогнем, димом і гаром разом з нами. Ми бачили, що їм теж було страшно, але вони везли нас.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Коментарі (10) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар