Відгуки та розповіді про готелі Оздере

Немає повідомлень про Оздере   Написати
Розповіді туристів про Оздере додати розповідь
Оздере – одне з багатьох курортних селищ Туреччини
Ця нотатка не претендує на роль повноцінної розповіді про курортний населений пункт Оздера. Швидше, текст є продовженням відгуку про готель Aria Claros Beach & Spa Resort 5*, описом найближчого заготель для тих туристів, яких раптом занесе у вказану комфортабельну резервацію, або якийсь інший готел...
 •  3 роки тому
Так собі...
Дуже багато букв, прямо-таки «роман» вийшов. Як правило, більшість відгуків - це або "добре", або "погано". Про Aria Claros Beach & Spa Resort 5 *, загалом, позитивна спрямованість.
 •  3 роки тому
Відмінний готель за свої гроші
Готель дуже сподобався. Заселення пройшло швидко обумовлений час (14:00). У готелі є основна будівля та триповерхові бунгало. Нас заселили у бунгало. У кімнаті є все, що належить: рушники, мило, шампунь, капці, балкон, кондиціонер.
 •  3 роки тому
Задоволені відпочинком
Перші враження були не дуже, бо на дворі була дуже мала температура і саме море було 19 градусів але з кожним днем все тепліше і тепліше, ми навіть всі згоріли, хоча кремом користуємося кожні 2-3 години, море вже 25 градусів.
 •  3 роки тому
Чудове місце
Відразу напишу, що все дуже сподобалося, а тепер докладніше. Номер: ми жили на 4 поверсі основного корпусу, шумоізоляція відл. , wi-fi у номері відл. , чистота, краса, косметика щодня поповнюється, у холодильнику 4 пляшечки по 0.
 •  4 роки тому
Огидно
8 вересня 2019 року повернулися з "відпочинку" в цьому "готелі". Це не готель, це занедбаний, роздовбаний, піонерський табір для "відпочинку" двієчників. Ні про яку наявність зірок цього "готелю" мови бути НЕ МОЖЕ!
 •  5 років тому
Готель, де господарі економлять на всьому
Вітаю всіх! Поки свіжі спогади, поділюся враженнями про умови відпочинку в цьому готелі. Сподіваюся, що інформація буде корисною для майбутніх відвідувачів. Спочатку про хороше, тобто про те, що нам сподобалося.
 •  5 років тому
Відгук про готель Aria Claros Beach & Spa Resort
Ми відпочивали тут раніше, і цього разу вирішили не ризикувати і поїхати вже в перевірене місце. На даний момент вони надають для відпочинку клубний будиночок, фемілі рум, це тільки з тих, що ми були.
 •  4 роки тому
Отзыв об отеле Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa
Це самий кращий готель. Обслуговування там дуже хороше було. Кухня була на вищому рівні, навіть алкоголь був на вищому рівні.Тут відпочивають самі європейці, наших там було 1-2 чоловіка.
 •  4 роки тому
Був у 2-х зірках, які набагато кращі від цих 4-х
Пішов місяць з того часу, як я повернувся від сюди. Емоції стихли, і я можу наскільки можна об'єктивно оцінити це місце. Скажу одразу підкупила назва та інформація, що тут зробили капітальний ремонт у 2018 році.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Оздере