Відгуки та розповіді про готелі Паландокена

Розповіді туристів про Паландокен додати розповідь
Дуже сподобалось!
1. Чудовий сервіс. 2. Зручне розташування - прямо біля власного витягу, плюс за додаткову плату можна купити скіпас на траси сусіднього готелю або на вищі траси Пвландокена.
 •  3 роки тому
Зіпсований відпочинок у гірській Туреччині
Хочу залишити відгук для того, щоб люди потрапили до такої ситуації, як ми. У цей готель продає тури один туроператор КОРАЛ ТРЕВЕЛ (УКРАЇНА), тож почнемо з непорядності цього туроператора.
 •  4 роки тому
Чудовий готель. Запитань немає
Відпочивали на курорті Пландакен у лютому 2019 року. Готель виправдав усі наші очікування. Номери просторі, сучасні та доглянуті. У нас був шикарний вид на Ерзрум. Лижна траса та витяг прокладені прямо до готелю.
 •  5 років тому
Готель суппер
Вилетіли з Борисполя, прилетіли турки самі завантажили в автобус і через 25 хв були в готелі.
 •  13 років тому
Туреччина – не гірськолижна країна
Ніколи більше не викину гроші на гірськолижний відпочинок у Туреччині! І вам не раджу. Ну, немає у них там відповідної культури. Було дуже холодно, а сніг мало. Він пройшов один раз перед нашим приїздом та й усе.
 •  13 років тому
Стало гірше
Поїхав цього року вдруге. До цього торік залишився задоволений. те, що зі снігом не дуже розумів і на ризик йшов свідомо. Але що напрочуд проблема виявилася не в снігу.
 •  13 років тому
Паландокен все погано
Ми почали відвідувати цей курорт у 2009 році. У 2011 році стало дуже погано, і справа навіть не в дефіциті снігу (два схилу працювало і нас це влаштувало б…) але до нас , як до туристів – особливе ставлення.
 •  13 років тому
Другий раз у Додемані
В готель Додеман вирушили вдруге - так як дуже сподобалася попередня поїздка. Сам готель-це просто супер: обслуговування, номери, харчування, розважання. Окрема подяка всьому персоналу ресторану - такого розмаїття і смачного приготування їжі я не бачила в жодному готелі узбережжя!
 •  13 років тому
Перший раз у горах
Готель непоганий. Правда вибір їжі мізерний, в порівнянні з п'ятірками на узбережжі. Пишу з номера, є безкоштовний Wi-Fi. На жаль, мало снігу, а гарматами не користуються.
 •  14 років тому
я зовсім випадково опинилася у цьому місті у жовтні місяці 2010 року
і зупинилася на 2 дні в готелі Полат Ренесансотель як готель, цілком відповідає своїм зіркам я б сказала так...по телику показує канал ОРТ, це перший плюс для Ерзурума)) чисто, затишно, але ліжко поміняти і забиратися я сама не дозволила, так як 2 дні всього там була а так вони міняють і прибираютьс...
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Паландокен