Запитання про Туреччину

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
20116 підписники будуть
повідомлені про запитання
Цікаві запитання

Запитання на тему «Вибір готелю»
TOCO TOUR Moldova з'явилися дешевше за тури до Туреччини від цього ТО з Кишинева, хто небудь з ними мав справу, сайт їх висить, пошуковик отпуск бронює тури, це лохатрон?
TOCO TOUR Moldova з'явилися дешевше за тури до Туреччини від цього ТО з Кишинева, хто небудь з ними мав справу, сайт їх висить, пошуковик отпуск бронює тури, це лохатрон?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
4 підписника  • запитав 2022-10-081 рік тому
Відповіді  •  4
аватар admin
Відповімо ми, тому що маємо відношення до otpusk.com Не з'явилися тури, а тури молдавського оператора TOCO TOUR стали доступними в Україні. Зрозуміло, що молдавський оператор по вильотах із Молдови має цінову перевагу порівняно з українськими операторами, які пропонують тури з вильотом із Кишинева. Принаймні за своїми базовими готелями.
otpusk.com не бронює тури, а показує ціни на всі пакетні тури, доступні в Україні. Якість роботи оператора TOCO TOUR нам невідома. Програма тільки почалась. Ми лише показуємо ціни, які передає нам український партер цього оператора. Але це найбільший у Молдові оператор.
аватар 86jjj
Сайти у багатьох молд. операторів зараз висять. Якщо хочете, я можу їм зателефонувати та запитати.
аватар 86jjj
Вони є у fb, активно публікують, можете там усі питання безпосередньо ставити.
аватар Vitoldgarkusha
Шахраї. Прилетівши в Анталію, виявилося, що немає трансферу в готель, просто про нас не було жодної інформації. Туроператор вирішив згладити цей інцидент, пообіцявши продовжити тур на один день. Зрештою, за тиждень проживання до нас ніхто не навідався. Хоча всі турагентства працювали з гостями щодня у лобі готелю. І як наслідок – звичайно день нам ніхто не продовжив. Особливо хочу відзначити чартер, якщо вам дороге ваше життя, думаю літати на сорокарічних руїнах, небезпечно. Вибір за вами. Ціна чи якість.
аватар
Відповім на інші запитання про Туреччині
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще