Відгуки та розповіді про готелі Саригерме

Розповіді туристів про Саригерме додати розповідь
Обслуговування не дотягує до рівня ВІП-готелю
В цілому готель хороший, АЛЕ він не рівня ВІП-готелю, на жаль. Основне – це обслуговування. Ось зараз стояла я і дитина біля бару хвилин 15...нас просто ігнорували, потім все ж таки запитали, що хочемо.
 •  3 роки тому
Жах став, а не готель, а раніше був коханим
TERMEMARIS (Даламан, Туреччина) на період 09.09 – 16.09. 2021 року. Путівка на двох. До придбання цього туру я уточнювала, чи відкрито СПА у цьому готелі. Відповідь: «Так, все працює, відомостей про непрацююче СПА ми не маємо».
 •  3 роки тому
Чудово
Для тих, хто любить спокійний та комфортний відпочинок – це найкращий варіант. Заселення пройшло відразу після приїзду (а приїхали ми о 4 ранку). Гарна та доглянута територія, працьовитий та доброзичливий персонал, чудова кухня (особливо вечері).
 •  3 роки тому
Відпочинок для релаксу.
Доброго дня! Ми відпочивали з дружиною у XL Sarigerme з 13.07-25.07. 21 Їздимо в цей готель щороку - 3 рази були 2019.2020, 2021, Сам готель знаходиться в гарному місці-гори Хто приїхав відпочити від міської метушні, галасу, гама - цей готель для вас.
 •  2 роки тому
Ідеальний сімейний готель, ідеальний відпочинок
До цього готелю хочеться повертатися постійно. Відпочивали тут уже 3 рази. Hilton знаходиться в тихому селищі в гирлі річки, яка сполучає Егейське та Середземне море. Приблизно 20 хвилин ви в готелі.
 •  3 роки тому
Гарний готель із бездоганним сервісом
У цьому готелі все красиво, особливо дрібниці: посуд, текстиль, меблі, декор тощо. І дорого. Сервіс не просто люб'язний, завжди намагаються допомогти, дуже привітні, все по-людськи.
 •  3 роки тому
Сарігерме. Від річки до... річки
На зло всім світовим непорозумінням Воробейчікови розширюють свої географічні знання : )) Це свого роду продовження до мого відгуку про Tropical 5*. Жодних практичних корисностей, тільки опис найближчого заготелю.
 •  4 роки тому
В антиковидному форматі дуже гідний
Подробиці про готель я не вивчала. Тур був куплений за дві доби до вильоту. Переглянула лише загальну тональність відгуків, начебто нічого так – позитивні. Дівчатка з TUI розхвалювали, мовляв, супер-пупер, і акція зараз, ціна шоколадного туру.
 •  4 роки тому
Дуже хороший готель, спокійна, домашня обстановка, уважний персонал
Готель для відпочинку вибирала довго, але коли побачила розташування та територію – відразу зупинила вибір на цьому готелі. І не помилилася! З перших кроків у готелі відчуваєш, що на тебе тут чекають.
 •  4 роки тому
Відмінний готель, чудова територія, доброзичливий персонал
У нас із чоловіком була частково оплачена через ТУІ поїздка до Калабрії, Італія, але у зв'язку з карантином довелося переорієнтуватися на Туреччину, відпочивали в якій неодноразово і яка нам дуже подобається.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Саригерме