Відгуки та розповіді про готелі Сіде

Розповіді туристів про Сіде додати розповідь
Все просто супер!
Обожаемую зимнюю Турцию. И она у меня ассоциируется с пышными цитрусовыми садами с оранжевыми апельсинами, теплым нежным солнышком, пустыми пляжами, активным морем, прохладными ночами и незначительным количеством туристов.
 •  3 місяці тому
Гарний готель, крім СПА
Спасибі Рано, яка служить готелю, привітна і знаюча, допомагала вирішувати всі питання і щодо заселення та інших питань. Чисто, гарна кухня, в ресторані дуже приємна музика та уважний персонал.
 •  4 місяці тому
Готель чудовий, вай-фай – супер!
Відпочивали в цьому готелі вдвох із моїм другом. Подорож почалася з м. Черкаси і на всьому шляху не було жодних збоїв, все йшло, як по маслу. В аеропорту Анталія нас зустріли і автобусом порівняно швидко доставили в готель.
 •  5 місяців тому
Готель у жахливому стані!
Нам дали один номер ми захотіли його поміняти через цвілі в душі ми подивилися ще 3 номери і так само! Всі меблі побиті подряпані на фото все видно. Воду в холодильник залишали тільки перші 2 дні потім навіть за чайові прибиральниці нічого не змінилося, пише в шафах, підлога брудна, шумоізоляція н...
 •  6 місяців тому
Відпочинок у Порто Рівер
Абсолютно нормальний бюджетний готель за свої гроші, був у восьми готелях Туреччини, є з чим порівняти, харчування теж непогане, щодня форель, м'ясо курки індичка, один раз давали величезного тунця на грилі, бери скільки хош, не жлоби.
 •  5 місяців тому
Дуже хороший готель з якісним обслуговуванням та безкоштовним Wi-Fi.
1. У готель поїхав за рекомендацією турагентства Meridian Travel, про що взагалі не шкодую. Заселили дуже швидко без жодних проблем. Номер дали невеликий, тому що я був один.
 •  6 місяців тому
Жах серед найстрашніших кошмарів!
Отже, ми відпочиваємо у цьому готелі зараз! Заїхали 2810 вночі, відлітаємо назад до Пітера 09.11 та СЛАВА БОГУ! ! ! З плюсів цього готелю тільки його розташування і досить непоганий і безкоштовний інтернет практично скрізь (у номерах теж), але не купуйтеся на це, прошу вас!
 •  7 місяців тому
Хороший готель
Брали два номери за путівкою. Хочу відразу сказати що тури у гідів від оператора варто брати з побоюванням і ставити незручні питання, "строки" "компенсації" "скасування" "умови" " назви", але в будь-якому випадку, Ельвіра хоч і приховала частину підводного каміння, але була привітною та зрозумілою.
 •  6 місяців тому
Осінь
їхати до готелю вирішили спонтанно. приїхавши до Стамбула на два тижні, виїжджати спочатку нікуди не планували. Проте на четвертий день у Константинополі (далеко не перша поїздка до Стамбула і переглянуто все було багато разів) вирішили що ж потрібно кудись змотатися, закрити сезон.
 •  7 місяців тому
Дуже гідний готель за власний кошт
Вперше пишу відгук, тому що на підставі відгуків поїхав до цього готелю. Розписувати в подробицях не буду, але коротко скажу, що дуже гідний готель за свої гроші. Відпочиваючі в основному німці (для яких персонал дуже намагається, що й добре), трохи голландців, поляків та нашого брата.
 •  7 місяців тому
Показати ще »


Ще про Сіде