Відгуки та розповіді про готелі Сіде

Розповіді туристів про Сіде додати розповідь
Гарний готель за розумною ціною.
7-27.10. 23 року відпочивали в NERGOSside. Війна змусила нас не шукати щось "особливе", а поїхати у звичайний готель-2*. І були приємно здивовані, зачаровані теплом і повагою обслуговуючого персоналу.
 •  1 тиждень тому
Найгірший відпочинок у моєму житті
Туреччина, Loxia Comfort Club Side – жовтень 2023 Найгірший відпочинок у моєму житті. Один суцільний обман та розлучення. Перед тим як поїхати на відпочинок дивився докладний огляд готельної мережі Loxia, де молодий чоловік на ім'я Мурат – директор з продажу та маркетингу мережі, як він себе уявив, ...
 •  4 тижні тому
Найкращий із найгірших
Готель Лаго стоїть по сусідству з іншими готелями, але вже досить втомленими. номери погано. їжа добре) якщо коротко https://www. youtube. com/watch? v=BgNKWjlLLAM&t=1s
 •  3 тижні тому
Старий, величезний переповнений готель
Плюси: місце в центрі затоки, піщаний пляж, дрібний рівний вхід у море, півгодини пішки по набережній вечірня прогулянка у старе місто. Їжа: овочі різних видів – сирі, тушковані, гриль; буває риба; гезлем в кафе на пляжі.
 •  2 місяці тому
Жахсссс
Жах готель. З таким стикаюся вперше. Нас трансфер забирає о 20:00. Готель до 12 днів. Саме в їхньому готелі написано, якщо хочете продовжити до вечора-повинні повідомити за два дні.
 •  2 місяці тому
Готель так собі.
Відпочивали сентябрь 2023 року, готель знаходиться на околиці селища біля річки та озера (комарі за вечерею загризали). Територія готелю не велика. Біля басейну дуже слизова плитка.
 •  2 місяці тому
Найгірший досвід
Це був найгірший готель у нашому житті, який абсолютно не підходить для відпочинку з дітьми. У першому номері була здута підлога з пліснявою. Після старанних вимог замінити номер переїхали в наступний – а там цвіль біля вентиляційної ґрати.
 •  2 місяці тому
новий та сучасний готель, імпортний алкоголь
Відпочивали у цьому готелі з 28.08. 2023 – 07.09. 2023.10 ночей. Приїхали до готелю о 9 годині 30 хвилин, хлопець на ресепшен сказав, що заселення після 14 години, видав нам браслети і запропонував сходити на сніданок.
 •  3 місяці тому
Відмінний готель
Чудовий готель раджу. Їжа смачна, різноманітна. Розваги для дітей. Є соки на вибір. Для найменших є дитяче харчування. Морозиво на вибір бери який хочеш. Мінуси тільки жахлива прибирання!
 •  3 місяці тому
У жодному разі не приїжджайте в цей готель!
Готель дуже брудний та небезпечний для здоров'я. У нас у номері, у ванній бігали таргани, а вночі доньку кусали як з'ясувалося за підсумками клопи. Готель ніяк на цю ситуацію не зреагував, хоча я навіть зняла відео.
 •  4 місяці тому
Показати ще »


Ще про Сіде