Відгуки та розповіді про готелі Сіде

Розповіді туристів про Сіде додати розповідь
Процвітає безкарне злодійство
Це може статися з кожним! Вітаю вас. Готель "Crystal". Я, заселилася в готель 30-го квітня 2024 року і ще перебуваю тут. Приїхала на 2-тижневий курс навчання по психології.
 •  1 тиждень тому
Чудовий готель! Цей готель нас вразив у всіх аспектах!
Цей готель нас вразив у всіх аспектах! Спа-центр пропонує розкіш та різноманітні послуги. Ми насолоджувалися різними видами масажу та спа-процедурами, які дуже розслабляли та омолоджували.
 •  3 тижні тому
Гарний готель за розумною ціною.
7-27.10. 23 року відпочивали в NERGOSside. Війна змусила нас не шукати щось "особливе", а поїхати у звичайний готель-2*. І були приємно здивовані, зачаровані теплом і повагою обслуговуючого персоналу.
 •  6 місяців тому
Гарний готель, рекомендую.
Відпочивали в цьому готелі наприкінці жовтня, хороший готель, нам сподобався. Ще раз із задоволенням сюди повернулася б. Плюси: Перша берегова лінія, свій пляж; Їжа - завжди є що поїсти, риба, м'ясо, овочі, бургери, картопля фрі і т.
 •  4 місяці тому
Гарний готель
Готель з гарною доглянутою територією. Для сімейного відпочинку. Кухня як практично у всіх турецьких готелів. Риба, м’ясо, овочі, сир … і багато тістечок ) В номерах прибирають кожен день.
 •  4 місяці тому
Найгірший відпочинок у моєму житті
Туреччина, Loxia Comfort Club Side – жовтень 2023 Найгірший відпочинок у моєму житті. Один суцільний обман та розлучення. Перед тим як поїхати на відпочинок дивився докладний огляд готельної мережі Loxia, де молодий чоловік на ім'я Мурат – директор з продажу та маркетингу мережі, як він себе уявив, ...
 •  7 місяців тому
Найкращий із найгірших
Готель Лаго стоїть по сусідству з іншими готелями, але вже досить втомленими. номери погано. їжа добре) якщо коротко https://www. youtube. com/watch? v=BgNKWjlLLAM&t=1s
 •  6 місяців тому
Старий, величезний переповнений готель
Плюси: місце в центрі затоки, піщаний пляж, дрібний рівний вхід у море, півгодини пішки по набережній вечірня прогулянка у старе місто. Їжа: овочі різних видів – сирі, тушковані, гриль; буває риба; гезлем в кафе на пляжі.
 •  8 місяців тому
Жахсссс
Жах готель. З таким стикаюся вперше. Нас трансфер забирає о 20:00. Готель до 12 днів. Саме в їхньому готелі написано, якщо хочете продовжити до вечора-повинні повідомити за два дні.
 •  8 місяців тому
Готель так собі.
Відпочивали сентябрь 2023 року, готель знаходиться на околиці селища біля річки та озера (комарі за вечерею загризали). Територія готелю не велика. Біля басейну дуже слизова плитка.
 •  7 місяців тому
Показати ще »


Ще про Сіде