Відгуки та розповіді про готелі Сіде

Розповіді туристів про Сіде додати розповідь
Жахливі черги в ресторані!!
Готель загалом непоганий, ціна відповідає якості. АЛЕ кілометрові черги, великі скупчення людей і нехватка місця в ресторані - це ЖАХ! Були випадки, що гості їли просто стояче, бо не було, де сісти!
 •  4 дні тому
Готель нульового рівня!!!
Ставлення до українців дуже упереджене. 1. На пляжі за все що в інших готелях безплатне, тут потрібно заплатити. Крім пива, пепсі і морозива яке дають з 15:00.16:00. 2 на рецепції у відповідь на прохання в очі хамлять.
 •  2 тижні тому
Готель жахливий
Ставлення до українців жахливе. Будьте готові до того, що ваші прохання ігнорують, роблять вигляд що вас немає. Коктейль не допросишся, гриль меню немає. Якщо ви не німець, то краще сюди не їхати, бо ставлення буде жахливе
 •  3 тижні тому
Хороший готель
Дуже вартує своєі ціни. Гарні номери (відповідають фото. )Меблі, постіль, рушники …все нове з упаковки. І в достатній кількості. Персонал ввічливий! Переважають серед гостей німці, поляки.
 •  3 тижні тому
Гарний готель
Чудовий новий готель. Все сяє чистотою і свіжістю. Прибирання номерів/заміна постільної білизни, рушників - щоденно. Харчування якісне та хороше. Але не було сезонних ягід та фруктів (полуниці і мушмули).
 •  2 тижні тому
Про відпочинок у травні, холодні басейни та дитяче харчування
Перед поїздкою не знаходила відповіді на деякі запитання у відгуках, тому пишу сама. Може, буде комусь корисно. Відпочивали з 30 квітня до 7 травня. Басейни холодні! Співробітник готелю сказав, що вони не підігріваються.
 •  3 тижні тому
чудовий відпочинок
відпочивали в готелі 10 ночей наприкінці квітня 2023 року, Чудово відпочили! Готель чудовий, Всі служби готелю функціонують бездоганно, всі питання вирішуються миттєво, Море чисте, пляж піщаний, захід у море зручний, Так є звичайно каміння біля берега, але їх мало і в перший же день дізналися їхнє р...
 •  3 тижні тому
Супер готель, чудовий масаж
Здрастуйте, не стала б писати, якби не побачила стільки негативу про готель від попередніх мандрівників. Тільки повернулися з Туреччини, залишилися дуже задоволені всім, мені здається якщо їхати в поганому настрої і шукати мінуси, то краще взагалі не їздити.
 •  4 тижні тому
Чудовий готель! Різноманітність їжі та напоїв! Ненав'язливий сервіс!
Готель вибирали 16+. Це виправдало свої очікування. Різноманітність їжі та напоїв, на пляж возить автобус кожні півгодини. Можна дійти і пішки спокійним кроком хвилин 15.
 •  4 тижні тому
чудовий готель
Супер готель! Ми приїхали другого дня відкриття готелю. Заселили одразу у номер 14.05, були здивовані дзеркалом матового кольору, всередині якого телевізор. У номері все є, крім зубної пасти та щітки.
 •  2 місяці тому
Показати ще »


Ще про Сіде