Відгуки та розповіді про готелі Сіде

Розповіді туристів про Сіде додати розповідь
Жахливий безкоштовний вай-Фай на лобі! У номерах платний!
Був відпочинок у листопаді цього року. Не раджу сімейним парам та молодим їхати до цього готелю! Це у прямому значенні цього слова пансіонат. Цей готель для літніх німців, нам там не раді!
 •  6 днів тому
Брудний, старий готель з огидною їжею та розташуванням
Всім привіт. Сподіваюся, мій відгук вам допоможе, обов'язково прочитайте! Мене звуть Юліана. Відпочивали у готелі з 23.10. 2022 – 30.10. 2022. При цьому туди тур ми не купували!
 •  1 місяць тому
Відмінний готель.
Готель дуже гарний. Окремо відзначати за пунктами не буду. Свої 5* відпрацьовує повністю. Раджу, вибирайте цей готель і не помилитеся. Спокійно, чудова їжа, прекрасний пляж та чисті номери з регулярним прибиранням.
 •  3 тижні тому
Відмінний готель
Нещодавно повернулися з чоловіком із відпочинку, відпочивали в готелі Orfeus Queen Hotel & Spa, нам дуже сподобався готель, ми навіть не намагалися шукати якихось мінусів у ньому.
 •  1 місяць тому
хороший готель але є проблеми по відношенню до людей
Armas Bella Sun Спочатку про хороше. Готель затишний, невеликий, все поряд. Номер сподобався, прибирали щодня, міняли і білизну та рушники. Море близько і чудовий берег. Шезлонги займали рано з ранку, але тільки тому, що хотіли поряд з берегом.
 •  2 місяці тому
Дуже хороший готель, нам дуже подобається
Відразу позначимо акцент - навіщо люди їдуть на відпочинок у той чи інший готель? Нам, немолодій подружній парі, подобається в цьому готелі обстановка комфорту, "південної", яскравої атмосфери - велика територія, барвисті алеї, декоративні гроти, багато зелені, квітів, фонтани, басейни, гірки.
 •  2 місяці тому
Ну таке.
Було два тижні у вересні. Втретє в цьому готелі. Цього року повний треш. Приїхали вночі о пів на дванадцяту. Заселялися зі скандалом, хотіли засунути в корпус Гарден, мотивувавши, що місць немає, програма лояльності більше не працює.
 •  2 тижні тому
Жахливий готель, бруд і дуже сильне отруєння, відпустка зіпсована.
Готель маленький, це не 5 зірок і поруч, 3+-4, бруд, підлогу напевно не замітають і не миють взагалі, в ліфті мерзотно було щось чіпати, номер великий, меблі бюджетні, але претензій до номера немає, не було ковдр, але потім принесли, кошти гігієни були, рушники були, залишали 1дол за прибирання, як ...
 •  2 місяці тому
З дитиною можна їхати.
Добрий день всім! Були у вересні 22г, готель сподобався, але, звичайно, не 5+)). Номер був з видом на море, але 5 эт це мансарда і досить жарко, вночі відчиняла двері та балкон.
 •  2 місяці тому
Не рекомендую!
Я відпочивала із чоловіком у цьому готелі з 5 по 14 вересня 2022 року. 10 вересня 2022 року сталося сильне отруєння їжею у ресторані готелю. Половину відпустки провела з моторошним блюванням, діареєю і лихоманкою, що супроводжується високою температурою.
 •  2 місяці тому
Показати ще »


Ще про Сіде