Це найкраще, що я бачила у сонячній та щиро мною улюбленій Туреччині

Написано: 18 Січня 2021
Час поїздки: 3 — 16 Січня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
У Туреччині далеко не вперше. Тільки у 2019-2020 роках. відвідала цю дивовижну країну понад 15 разів. І я дуже добре знаю різноманітну якість готелів 5*. Але Barut Hemera – це найвищий пілотаж! Це справжня, жирна п'ятірка з величезним чесним плюсом.
Відпочивали тут із чоловіком з 03 по 16 січня 2021 року. Готель чудовий, дуже якісний рівень сервісу, незважаючи на невелику територію все красиво та компактно, дуже доброзичливий персонал, дуже смачна, якісна та різноманітна їжа, величезна кількість фруктів та чудовий променад вздовж моря.
Чарівні дівчатка - менеджери по роботі з клієнтами - Ґуля та Альона - заслуговують на найщиріші похвали. Такої уваги та опіки я (нехай вибачать мені готельєри інших готелів) не зустрічала ніде. Це фахівці найвищого рівня, що заслуговують на найвищий щабель на п'єдесталі в готельному бізнесі. Чудова барвумен Ельмас, маленька мініатюрна дівчина, доброзичлива до всіх гостей, усміхнена Дюймовочка та дуже відповідальна до своєї роботи. Також дівчина Сельма, її колега, завжди зустріне вас з усмішкою та розумінням. . . Мені дуже соромно, що запам'ятала мало імен сотруників готелю. . . Але, прошу вибачити мене, ВСІ, абсолютно всі без винятку заслуговують на похвалу. Низький уклін вам за вашу працю, турботу та увагу до ваших гостей.

Прекрасні ресторани та кафе, у барах чудовий вибір напоїв, атмосфера повноцінного відпочинку. Сервіс у номерах теж на рівні! І вперше зіткнулася з відсутністю браслетів, тобто. менеджери на ресепшен знають всіх гостей не тільки в обличчя, а й на ім'я. Це дорогого коштує і багато про що говорить - працює справжня професійна команда, чий девіз "все для клієнта". Ми вдячні Barut Hemera за ті чудові дні, які ми провели у цьому райському куточку. Я і Мустафа - ваші навіки. Ми залишимося найвірнішими та відданими вашими друзями. Дуже хочеться вірити, що це взаємно. . .
І ще - ми ОБОВ'ЯЗКО знову і знову повертатимемося до вас під тепле і таке надійне ваше крило. Barut! Ми ЛЮБИМО вас, пам'ятаємо та чекаємо нових зустрічей! Хлопці, ви – молодці! Так тримати! ! !
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал