Хороший готель для тихого сімейного відпочинку

Написано: 10 липня 2018
Час поїздки: 4 — 10 липня 2018
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 9.0
Інфраструктура: 8.0
Готель вибрали за ціною та відгуками на цьому сайті. На радість вони виявилися правдивими, готель реально хороший.
Із плюсів варто відзначити дуже гарну кухню. Тут у вас не буде проблем, що не вистачає м'ясного або його швидко розбирають. І різне і багато і постійно змінюють, за тиждень так жодного разу і не повторилися щодо м'ясних страв. І всі вони дуже смачні.
Другий за значущістю плюс це персонал. Прибирання в номері дійсно щодня. Вона в принципі не припиняється по всьому готелю, і цим займаються всі працівники готелю. Щоби десь було брудно і на це не звертали увагу – такого не було. Постійно, щось десь витирають, прибирають, виносять і т. д. Відчуття що знаходишся майже в стерильній чистоті.
Третій плюс сама будівля готелю та його стан. На липень 2018 року воно у відмінному стані та нарікань із цього приводу не виникає. Все працює, ніде нічого не тече, не іскрить, не скрипить.

Тепер про однозначні мінуси. Далеко до моря (пішки близько 2 км). Автобус відвозить на море лише вранці (у холі висить розклад по годинах). Wi-fi платний та поганої якості (у номері ловить добре).
Далі вже суто суб'єктивні моменти. Нема анімації. Для мене це є плюс, т. к. мені це не подобається. Ті ж хто хоче потусити – цей готель точно не для вас. Але раз на 2-3 дні вечорами організовуються різні виступи або пінні вечірки.
Сам готель знаходиться порівняно неподалік автовокзалу Сіде. З нього можна самостійно виїхати, наприклад, в Анталію (15 лір) або Аланію (24 ліри). Трохи далі знаходиться історична частина міста з храмом Аполлона, амфітеатром і взагалі всіма визначними пам'ятками Сіде. Рекомендую відвідувати їх відразу після вечері, коли сонце майже село, т. к. вдень у липні дуже спекотно. Там же серед історичних пам'яток знаходиться цілий торговий квартал, що складається виключно з різних магазинів для туристів, кафе та ресторанів. Також в кроковій доступності від готелю банкомат Деніз Банку, в якому можна без комісії з картки відразу знімати ліри. Є кілька супермаркетів (рекомендую спробувати місцевий Айран), Макдональдс, Бургер Кінг, Піцерія, магазин LC Waikiki.
Ще однією особливістю готелю є власне відпочиваючі. Це не 100% російський готель, тут майже половина німців, англійців, турків і навіть зустрічалися французи. Тому не весь персонал володіє російською мовою, деякі говорять тільки англійською та німецькою. Та й увесь Сіде заточений переважно під німців. Більшість буклетів і написів дублюватиметься насамперед німецькою мовою.
Особисто у мене відпочинок у цьому готелі залишив лише позитивні спогади.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал