Гарний готель, рекомендую.

Написано: 21 Січня 2024
Час поїздки: 15 — 22 жовтня 2023
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 9.0
Відпочивали в цьому готелі наприкінці жовтня, хороший готель, нам сподобався. Ще раз із задоволенням сюди повернулася б.
Плюси:
Перша берегова лінія, свій пляж;
Їжа - завжди є що поїсти, риба, м'ясо, овочі, бургери, картопля фрі і т. д. , весь день є десь щось можна перекусити і в достатній кількості;
Територія – для бюджетного готелю досить велика та красива.
Шикарний аквапарк для дітей та дорослих.
Анімація - щовечора якесь шоу.
Алкоголь - тут я напишу розгорнуту відповідь для любителів накотити))) що мене здивувало, так це великий розмір склянок, пиво наливають у склянки десь 400мл. банку розливали мінімум на 4 склянки, ще плюс для любителів пива так це те, що жодного разу не відмовляли в кількості склянок потрібно 4 - бери 4, потрібно 6 бери 6. З міцних напоїв віскі, джин, самбука, текіла, горілка і т. д. .
, Ну зрозуміло, все як і скрізь. З лікерів мартіні (біле і рожеве), Малібу, бейліз може щось ще, але це з того що запам'яталося.

Номер-ну тут вже справа везіння, нам дуже пощастило, номер дали з шикарним виглядом, але я дивилася що є і номери з видом на інший номер, вся справа в архітектурі готелю, він зроблений равликом. У номері сейф (безкоштовний), сушарка для білизни, холодильник (поповнювали щодня, 3 соки, 3 пляшки не газованої води та 3 газування, нас було 3 особи. ) На День Народження принесли в номер пляшку вина та тарілку з фруктами. Також є тапки, шампуні, кондиціонери, мило. Прибирання щодня.

Мінуси, їх небагато, але все ж таки вони є: біля готелю протікає гірська річка, яка впадає в море, при штормі ти її не відчуваєш, але коли море спокійне стає свіжим, можеш стояти в теплому морі, а потім 'раз' і пішла холодна смуга, я так розумію, що це ще залежить від течії.
Пляж гальковий, мені це сподобалося, але боляче заходити і виходити з моря, краще візьміть коралки.
Інтернет ніби є, але ловить не скрізь, щоб зателефонувати додому приходили в лобі бар і там тільки можна було нормально поговорити.
Увечері коли починав працювати гриль, піднімався якийсь неймовірний сморід, або в них якесь смердюче вугілля чи розпалювання, коротше ми так і не зрозуміли, але смерділо добротно.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал