Відгуки та розповіді про готелі Стамбула

Розповіді туристів про Стамбул додати розповідь
Гарний готель в історичному центрі
Готель невеликий, у чому його й плюси, господар та адміністратори російськомовні, які намагаються допомогти гостям у всіх проблемах. Номери чисті, щоденна прибирання, у нас був милий балкончик у двір зі столиком, можна попити кави в оточенні чайок, море 200 метрів - його з вулиці видно!
 •  3 місяці тому
Не відповідає фото
Прочитали відгуки, переглянули фото. Вибрали цей готель. Насправді все не відповідає дійсності. Номери ДУЖЕ маленькі, ліжко невелике, подушки незручні. Кімната має стійкий запах прокуренності, в душовій ні розвернутися, ні нахилитися.
 •  3 місяці тому
Убогий готель з огидним харчуванням та обрахунком клієнтів
Готель не відповідає рівню 4*. Усередині готелю не освітлені коридори і в їдальні зовсім немає гарячих страв. Тож максимум 3*. Але по-порядку. 1. Заселення. Заселили одразу після приїзду до готелю.
 •  3 місяці тому
З плюсів - гарне розташування, близько до визначних пам'яток, і все!
Вибрали за рейтингом і через близькість до визначних пам'яток. Переглянули фотки, все ніби окей. Рейтинг на Букінгу досить високий. Нас трьох дорослих жінок. Замовили тримісний номер стандарту.
 •  4 місяці тому
Як ставляться до гостей у готелі ((((((
Це не готель, а свинарник! Бруд, пил, грибок. . . це все про готель ASITANE LIFE HOTEL 3. Про які 3*** можна говорити? Більше 1 * не даси! Адміністратор Саїд (російськомовний – туркмен) на публіку намагався виправити ситуацію, але тільки це.
 •  4 місяці тому
Чудовий готель
Була по роботі в цьому готелі і дуже сподобалося. Готель розташований прямо в центрі вулиці Істіклал і це дуже зручно. Все в кроковій доступності і ресторани та кафе та магазини.
 •  4 місяці тому
Стамбул! Як смачно у цьому слові!
Хлопчики та дівчата, а також їхні батьки! У мене тут є кілька слів за Стамбулом, і я хочу їх з вами поділитися. Ну, по-перше, він є і добратися до нього, як два пальці. .
 •  6 місяців тому
Бюджетний готель
Ожидал нелучший отель за эти деньги, но номер был чистый и уютный с Wi-Fi и отличным видом на море. Каждый день проводили уборку. Удобное месторасположение!
 •  4 місяці тому
Гарний готель, але слабкий Wi-Fi
Готель виявився дуже хорошим, не дивлячись на відгуки. У суперському місці, у самому центрі з видом на мечеті. Снідали на терасі з видом на Босфор та на мечеті. Дуже гарно!
 •  6 місяців тому
Готель поганий
Були всією сім'єю із 3 дітьми. Вибрали цей готель за відгуками. Що не сподобалося відразу: заселення о 14:00, але насправді виявилося зовсім не так. Нас із дітьми після утомливої ​ ​ дороги заселили о 17.
 •  6 місяців тому
Показати ще »


Ще про Стамбул