Відгуки та розповіді про готелі Стамбула

Розповіді туристів про Стамбул додати розповідь
Дуже гарний готель. Умілий менеджмент. Чіткий трансфер
Зупинялися двічі. 5 вересня та 24 вересня. Обидва рази трансфер з та до аеропорту. Машина – чорний мерседес віто, дуже послужливий водій. На ресепшн менеджер російськомовна і дуже люб'язна.
 •  2 місяці тому
Найгірша служба обслуговування клієнтів – будьте обережні
Зізнаюся, що у мене був гіркий досвід лікування цього готелю. Я забронював 2 ночі для себе і моєї матері. Однак через проблеми зі здоров’ям моєї мами і ми побачили, що подорожувати неможливо, я зателефонував, щоб скасувати бронювання, і тоді мені сказали, що повернути першу ніч неможливо, але поверн...
 •  6 місяців тому
Затишний бюджетний готель!
Гарний затишний готель із чудовим розташуванням. На рецепції працюють російськомовні хлопці, все підкажуть, допоможуть донести багаж, викличуть таксі, посадять у таксі тощо.
 •  2 місяці тому
Гарний готель в історичному центрі
Готель невеликий, у чому його й плюси, господар та адміністратори російськомовні, які намагаються допомогти гостям у всіх проблемах. Номери чисті, щоденна прибирання, у нас був милий балкончик у двір зі столиком, можна попити кави в оточенні чайок, море 200 метрів - його з вулиці видно!
 •  9 місяців тому
Не відповідає фото
Прочитали відгуки, переглянули фото. Вибрали цей готель. Насправді все не відповідає дійсності. Номери ДУЖЕ маленькі, ліжко невелике, подушки незручні. Кімната має стійкий запах прокуренності, в душовій ні розвернутися, ні нахилитися.
 •  10 місяців тому
Убогий готель з огидним харчуванням та обрахунком клієнтів
Готель не відповідає рівню 4*. Усередині готелю не освітлені коридори і в їдальні зовсім немає гарячих страв. Тож максимум 3*. Але по-порядку. 1. Заселення. Заселили одразу після приїзду до готелю.
 •  10 місяців тому
З плюсів - гарне розташування, близько до визначних пам'яток, і все!
Вибрали за рейтингом і через близькість до визначних пам'яток. Переглянули фотки, все ніби окей. Рейтинг на Букінгу досить високий. Нас трьох дорослих жінок. Замовили тримісний номер стандарту.
 •  11 місяців тому
Як ставляться до гостей у готелі ((((((
Це не готель, а свинарник! Бруд, пил, грибок. . . це все про готель ASITANE LIFE HOTEL 3. Про які 3*** можна говорити? Більше 1 * не даси! Адміністратор Саїд (російськомовний – туркмен) на публіку намагався виправити ситуацію, але тільки це.
 •  11 місяців тому
Чудовий готель
Була по роботі в цьому готелі і дуже сподобалося. Готель розташований прямо в центрі вулиці Істіклал і це дуже зручно. Все в кроковій доступності і ресторани та кафе та магазини.
 •  11 місяців тому
Стамбул! Як смачно у цьому слові!
Хлопчики та дівчата, а також їхні батьки! У мене тут є кілька слів за Стамбулом, і я хочу їх з вами поділитися. Ну, по-перше, він є і добратися до нього, як два пальці. .
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Стамбул