Відгуки та розповіді про готелі Стамбула

Розповіді туристів про Стамбул додати розповідь
Середній готель
Рекламні фото номери не відповідають дійсності. Стандартний одномісний номер, у який поселили, з вікном у шахту ліфта. Номер без вікна та витяжки. Є у ванній тільки сітка, яка у сусідній номер через що кожен шурхіт у сусідньому номері чути.
 •  4 тижні тому
Відкриваючи собі Стамбул
Як відомо, успіх у будь-якій справі визначається двома основними ознаками. По-перше, це наскільки ви досягли поставлених перед собою цілей, а по-друге, скільки вам це коштувало, у всіх сенсах, звичайно, а не тільки фінансовому.
 •  6 місяців тому
грубість
Я знайшов правильний готель, щоб провести відпустку, і надіслав їм електронний лист, щоб зв’язатися зі мною, оскільки хотів обговорити бронювання та отримати відповіді на свої запитання.
 •  7 місяців тому
Divan Istanbul
Щоразу практично щороку зупиняємося з чоловіком саме в цьому готелі. Були ще й до реконструкції...Готель гіршим не став. Сервіс, персонал, чистота та комфорт-все дуже гідно.
 •  10 місяців тому
Жахливе місце, яке важко назвати готелем
У день заїзду нам сказали, що у нас кімната економ (тобто кімната знаходиться у підвалі), але першого дня нас заселили на 2 поверх. Постільна білизна брудна, 40 хвилин просили поміняти нам білизну, у результаті переселили нас до іншої кімнати.
 •  11 місяців тому
Divan Istanbul
Готель розташований у відмінному респектабельному районі Таксім, в пішій доступності а-ля Арбат місцевий))) магазини кафе ітд, скрізь можна дійти пішки, якщо комусь треба поряд метро, ​ ​ буквально 300-500 метрів.
 •  10 місяців тому
Найкримінальніший готель Стамбула
Такого свавілля як The Green Park Merter 5* Я ще не бачила в жодному готелі Туреччини. Замість відпочинку в 5-зірковому готелі нам довелося 2 дні викликати поліцію за фактом пограбування з номера готелю.
 •  11 місяців тому
Огидно
Найогидніший готель, найжахливіший з усіх, де колись мені доводилося зупинятися. Шумоізоляції немає в принципі, ви не спатимете всю ніч. Чоловік у сусідньому номері кашляне, все чутно.
 •  1 рік тому
Відмінний готель, гарний інтернет,
Готель вибирали за відгуками в інтернеті. Були вдвох із мамою. Заселення пройшло швидко. У номері був чайник, склянки, телевізор, яким ми користувалися. Тому що ми приїхали до Стамбула відпочивати і дізнаватися про його історію, а не сидіти в номері.
 •  1 рік тому
Відмінний міський готель у центрі Старого міста. Затишні та чисті номери. У готелі чудовий Wi-hi.
Відмінний міський готель у центрі Старого міста. Затишні та чисті номери. Жила на 6 поверсі, ліфт ходить до 5. Сніданки – гарний вибір: сири, ковбаси, оливки, овочі (свіжі та смажені), яйця, сосиски, картопля, солодке, печене, джеми, фрукти, чай та кава.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Стамбул