Мегатур: Стамбул та Каппадокія

23 листопада 2021 Час поїздки: з 08 жовтня 2021 до 08 жовтня 2021
Репутація: +16½
Додати до друзів
Написати листа

На початку жовтня пощастило вирушити до мегатури Стамбул і Каппадокія. Вибір був практично випадковим, а очікування – невиразними. Хотілося дізнатися більше про Туреччину поза курортною зоною. 6-денна програма здалася досить насиченою та пізнавальною.

Скажу відразу, обидва припущення виявилися абсолютно вірними. Завдяки майстерній роботі організаторів туру протягом усієї подорожі траплялися лише приємні сюрпризи. Це стосується не лише самої програми, але також усіх питань, пов'язаних з побутом та пересуванням.

- Жодних затримок, суєти чи дискомфорту. У будь-який час можна було отримати відповіді на питання, від - куди сходити ввечері і що подивитися, до - де можна недорого і смачно поїсти.

- Час на огляд визначних пам'яток, відпочинок та прогулянки чітко співпадали з внутрішніми потребами.


- У Каппадокії умови та обслуговування проживання здавались вищими, ніж вартість туру. Особливо вразив готель Софія у місті Авенос. Кожен номер готелю мав унікальний атмосферний дизайн. В один із вечорів огляд чужих номерів перетворився на окрему захоплюючу екскурсію.

- Жителі Туреччини також вражали своєю гостинністю. Наприклад, після прибуття в Каппадокію, в автобусі, кожен із учасників туру отримав по пляшці води від водія. Це було дуже актуально, оскільки ми прилетіли вночі, коли всі магазини закриті.

Каппадокія – це кохання з першого погляду. І не лише через політ на кулях. Дуже рекомендую прогулянку на джипах, починається вона незабутнім світанком в оточенні 100 повітряних куль готових піднятися в повітря, а далі ви подорожуєте з першокласним водієм дивовижними долинами і горами з приголомшливими видами.

Мені пощастило. Пощастило з погодою – сонячно та +27 протягом усього туру. Пощастило з цікавими та доброзичливими людьми у групі. Втім, здається, інакше й не могло бути. Ще раз дякую Дмитру!

Єдине, про що я трохи пошкодував – це кількість днів, відведених на Стамбул. Масштаби та переповненість міста не дозволили по-справжньому відчути його атмосферу за 3 відведені дні. Думаю, варто вирушити сюди з окремим туром.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (6) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар