Стамбул! Як смачно у цьому слові!

05 грудня 2021 Час поїздки: з 14 листопада 2021 до 21 листопада 2021
Репутація: +303½
Додати до друзів
Написати листа

Хлопчики та дівчата, а також їхні батьки! У мене тут є кілька слів за Стамбулом, і я хочу їх з вами поділитися. Ну, по-перше, він є і добратися до нього, як два пальці. . . Сів і полетів. По-друге, туди треба летіти – там ліра щаз дерев'яніша за рубль – хоча на початку літа коштувала як "чірик". По-третє, ага, про ліру прочирикав, тоді про "модну" хворобу. Всі антиковидні проблеми закінчуються в Туреччині на російському кордоні. Не-не, кюаркод, реєстрацію в їхньому мінохоронздоров'я – це зробити потрібно. Але ж на цьому все! Ніхто собі ніколи (особливо у Стамбулі) про них тебе не спитає – воно їм треба? Їхайте!

Але навіщо весь цей гучний спіч і шум? Бо тут культура, історія, міць і цивілізація. Тут найдорожчий у світі торг - хоч, шкіряні куртки бери, хоч, джинси з туфлями. Тут найяскравіший Вавилон – піпл із Європи, Азії та іншої Африки. А головне – як тут смачно їсти!


Я завжди зупиняюся у Султанахметі. На районі. Не в мечеті. Ну тут, типу, культура, то, се… Так от, годинника з 12 дня тут неможливо жити! Від запахів. . . Смажені каштани, печена кукурудза, ці, сцуко, бубени їхні — семіти. Це щось. Плюс кожен шинок, а їх тут по десятку на кожен будинок, починають смажити свої кебаби, кокоречі, гезлемі, лахмаджуни – напевно з моря здається, що Стамбул підпалили, а акули нарізають кола – думають, місто перетворилося на їжу.

Я люблю гасити трохи нижче - біля Галатського мосту. Це там де затока Золотий Ріг та Босфор, а значить це що? Риба! Мамочка моя дорога...Якщо ти не пробував балик-екмек під Галатським мостом, особливо, коли він зроблений не в ресторані (що непогано), а буквально на коліні - маленькому мангальчик, де дядечко зі смаженої на твоїх очах сардинки тобі всі кісточки повитягує, 3-4 лимонами це все поллє, з соусами, салатами та натовпом цибулі в ихненський лаваш загорне (можна і в батон, але тут по-бажанню), пакетик, серветки… Ти розвертаєш, відкриваєш рота, відкушуєш… і… все. Так люди перетворюються на турків! (До речі, так, просто, до уваги, до розуміння, так би мовити, ця небесна манна коштує 20 лір. У середині листопада ліра коштувала 6 рублів. А? Вважайте, гаврики! )

Там у стаканчиках продаються їхні соління. Це смерть! І захоплення! Кисло-кислячі огірки з підсвіченою капустою нічим не нагадують вітчизняні квашені шедеври. Але це непогано. Це, млинець, добре! Рука сама тягнеться до склянки, але її нема. У турків. У нормальних пацанів завжди є пляшка пепсі-коли, де з пепсі-коли – струму етикетка. Хряпнув, хрюкнув, закусив…

Мідії з рисом - це візитівка Стамбула (напевно і всієї Туреччини, але ж Стамбул - головне місто країни! ). Ото вже придумали, так придумали! Там і м'ясо цих мушель, і рис, і перчик, і якісь бомбічні спеції. Я не рахував, але зараз штук 15 можу з'їсти просто так, від кохання. До себе. І до Стамбула. Смачно…

Оливки-маслинки, лукум-пахлава - це також зашибЕст. Чому згадав? Та тому що король столу – чай! Народ, замовляйте відразу б'юк-бардак (велика склянка) не помилитеся. Попросіть добавки. Я вже знаю! З пахлавою, з лукумом. . . Ча-а-й. . . Туркіш ти. . . Пісня!


Добре тут і айран, він тут просто витвір мистецтва. Роблячи перший ковток, уже шкодуєш, що не відкрив другу склянку. Він такий легенький, солонуватий. . . Друзі мої, тут дуже просто перестати бухати! І так – всі ці соки-фреші теж народилися тут. Які неймовірні мікси можна зустріти тут! Беруть участь усі знайомі та незнайомі фрукти-овочі. А гранатовий сік я готовий приймати внутрішньовенно.

Але що засидівся я з вами, хлопці, піду шоколадку заточу. Турецьку. Їх тут у мене добре. З фісташками!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Для меня отсюда есть пошла вера православная
рыбалочка
птички
Султанахмет
Ну пол-семитика, а?
рыбочка
кошечка
ЕДА, я люблю тебя!
Схожі розповіді
Коментарі (18) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар