Запитання про СтамбулЕкскурсії

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Стамбул
Я так розумію, що в ціну карти не входять аудіогід і квиток в гарем Топкапи. Якщо я купую карту, як мені потім докупити аудіогід в Топкапи і Айя Софію, а також квиток в гарем Топкапи? Чи є якась окрема каса для власників MUSEUM PASS İSTANBUL? Чи є можливість купити заздалегідь онлайн? Стояти у загальній гігантській черзі на вхід дуже не хочеться, тим більше, що карта дає право пріоритетного входу.
5 років тому  •  6 підписників 9 відповідей
Перший раз до Стамбула? Всім добра. У Туреччині не вперше, але все пляжний відпочинок. Бажаємо побачити Стамбул. Тобто як розумію, квитки на літак та броню готелю. Мучають питання: 1. як дістатися до готелю з аеропорту? 2. Порадьте район міста з найбільш зручною розв'язкою, шопінгом, парками, пам'ятками. 3. Може хто зорієнтує назви недорогих міських готелів? 4. Де поїсти, якщо це вже не олл інклюзів. 5. Де купити проїзний (пам'ятаю по переміщенню в Анталії – там в міських автобусах тільки проїзні. оплата водієві не проходить. Дякую за поради.
5 років тому  •  10 підписників 14 відповідей
Добридень! Я буду 1 добу у Стамбулі. Хочу відвідати Базиліка Цистерна, кораблик Босфором, Ісікляль, Галатський міст, Галатську вежу і якщо вистачить часу Палац Долмабахче.
7 років тому  •  8 підписників 13 відповідей
Добридень! Буду у Стамбулі 1 добу. Що порадите подивитись? Блакитну мечеть Палац Топкани відвідувала минулого разу.
7 років тому  •  6 підписників 4 відповіді
Як користуватися метро, ​​трамваєм у Стамбулі я вивчив, але ось поїздка на автобусі мені здається зручнішою, бо він повинен ходити вигідними мені маршрутами. Але як це дізнатися? Мене цікавить повідомлення з площі Таксім у Лалелі, Мертер, Зейтінбурну? , музей Карійє ? Якщо хтось знає, то напишіть.
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Є бажання забронювати готель у районі Шишлі. Цікавить питання: чи є прямі автобусні маршрути з Шишлі до Аксараю, (без пересадки на Таксімі), а також до Каракоя? Якщо хтось знає відповідь, напишіть будь ласка ?
10 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
оплатив через інтернет квитки в топкапі а на мило досі не прийшли в сенсі 2-й день немає хто стикався
10 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Будемо із донькою проїздом у Стамбулі (16 годин). Бажаємо відвідати новий розважальний парк Віаленд (район – Ейюп). Як бюджетніше доїхати?
11 років тому  •  2 підписника 7 відповідей
Мене цікавить питання: як далеко від площі Еміненю я дійду на міському поромі Босфором вгору? У цьому питанні виключається екскурсійний тур Босфором. Мене цікавить лише робота міського водного транспорту. Лікую до Стамбула через три дні.
11 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Я чув, але не бачив музейної карти і не знаю умов її використання. Ми хотіли б зайти втрьох в один музей по одній і тій же карті з умовою, що більше карти використовувати не будемо ніде і ніколи.
11 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Будемо у Стамбулі з 3-го жовтня. Чи є в цей час року денні та нічні прогулянки Босфором? Якщо є нічна прогулянка, то можна купити її дешевше 80 у.о.? Заздалегідь дякую за відповіді.
11 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
22.10.2012 купив істанбулкарту, користувався 2 дні і поїхав додому. 22.05.2013 знову приїду до Стамбула. Чи буде карта дійсна?
11 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Добре жити біля Московських авіавузлів: куди і коли бажаєш, то відлетиш. У нас у провінції, то тільки в Анталію та Стамбул: 2 рази на тиждень. Запитую в тур.агентствах: як щодо відпочинку в Бодрумі, Ізмірі, Кушадасах, Мармаріс - відповідають ніяк, тільки в Анталію і тільки о 3 годині ночі виліт. Тож питаю за поїздку зі Стамбула до Кушадасів.
11 років тому  •  3 підписника 5 відповідей
Чув, що у м. Єдирні багато пам'яток історії. Є бажання відвідати це місто. Прошу розповісти, якщо хтось туди їздив: як виїхати зі Стамбула на автобусі, скільки їхати, де зупинитися і що подивитися?
11 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Хочемо побувати у Стамбулі, їдемо з "Акорд-туром", будемо у Стамбулі 3 дні. всі визначні пам'ятки знаходяться недалеко один від одного, хочемо самостійно все побачити (переконалися, подорожуючи з "Акордом" Європою, що ціни на екскурсії у них дуже завищені). нічна та денна прогулянки Босфором та ін.), чи можна без групи це побачити? Заздалегідь великий спасибі.
11 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Якщо хтось знає, то напишіть з якого причалу можна поїхати на Принцеві острови, який графік руху та спосіб оплати (готівка, картка)
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Їдемо у квітні із дружиною на вихідні (3 дні). Хотілося б подивитись місто по-максимуму. Порадьте пжлст. адекватного і не дуже дорогого гіда. Заздалегідь вдячний.
11 років тому  •  8 підписників 25 відповідей
Часу у нас достатньо, щоб не брати таксі
11 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Знайшов лише одну розповідь на цю тему, але там брали таксі
12 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Їду з чоловіком відпочивати в Стамбул. хочеться з'їздити на екскурсії, в готелі замовляти не хочемо, дорого. підкажіть сайт або контакти компаній, що організовують екскурсії зі Стамбула
12 років тому  •  8 підписників 6 відповідей
лечу через стамбул! є близько
12 років тому  •  6 підписників 23 відповіді
Чи відкриті для туристів Бані Роксолани? Хтось там був? Поділіться, будь ласка, враженнями.
12 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Куди можна вирушити на караблику Босфором. Які екскурсії цікавіші? Що означає пором?
12 років тому  •  7 підписників 16 відповідей
Буду у Стамбулі, хочу відвідати Каппадокію. Підкажіть як і де краще замовити екскурсію чи поїхати самостійно? Якщо можна опишіть шлях самостійної поїздки (якщо це безпечно) І що найцікавіше там можна подивитися. Всім заздалегідь дякую.
12 років тому  •  3 підписника 7 відповідей
А як ви ставитеся до турбюро, які пропонують оглядові екскурсії містом? Чи є сенс з ними зв'язуватися, якщо у нас буде лише два повні дні в Стамбулі (1й день - вечірній приліт, 4й - ранковий виліт)? Якщо так, то з якими агентствами має сенс зв'язуватися (адреса та які приблизні ціни)? P.S. Наш готель у Султанахметі.
12 років тому  •  7 підписників 24 відповіді
Шановні знавці, пропоную написати в даній галузі вашу програму на 5-7 днів перебування в Стамбулі. Як думаєте, скільки часу для першого візиту буде достатньо? Чим відрізняються ваші наступні, після першої, поїздки до Стамбула?
13 років тому  •  7 підписників 28 відповідей
Розумію, що можна і два тижні назвати... Але хочеться вибрати більш-менш оптимальний варіант, як для першого разу, щоб не було почуття, що галопом... Anetka-gan, я до Вас прислухалася :))
13 років тому  •  7 підписників 38 відповідей
Показати ще »