Відгуки та розповіді про готелі Улудага

Розповіді туристів про Улудаг додати розповідь
Не сподобалося!!!
Готель не відповідає 5 зіркам! Кухарі взагалі не вміють готувати! Млинцями можна забивати цвяхи))) Торти ставлять обвітрені. Прибирання погане, складається враження, що ти змушуєш їх тут працювати (будь-які прохання виконують з невдоволенням).
 •  4 роки тому
Снігу немає! 03.01.2014
Снігу немає! Прямо зараз 3.01. 14 До гір зі снігом їхати за 15 $ туди назад, доведеться викладати кожен день якщо захочете покататися. Обслуговування середньо, їжа завжди одна і та ж, нічого смачного, звичайна столовка.
 •  9 років тому
знайомство з Улудагом
Відпочивали сім'єю, 3 дітей (5.7 та 15 років) на початку січня 2013р. На Улудазі були вперше. На лижі діти встали вперше. Взяли інструкторів. Нас одразу попередили – російськомовних немає.
 •  10 років тому
Клас!
Готель гарний. Досить просторі номери. Привітний персонал. Гарна кухня.
 •  9 років тому
Відпочивати та кататися в Улудазі можна, але готель треба вибирати правильно!
Відпочивали із сім'єю з 2 по 9 січня 2011р. у готелі KARINNA (4*), Улудаг, Бурса Написати відгук змусило практично їхню повну відсутність. Не лінуйтеся, пишіть, це допоможе нам зробити правильний вибір.
 •  11 років тому
Лижі. Туреччина. Улудаг. Ulukardesler 4*. 10-17 січня 2010
Зізнатися чесно – лижники ми ще ті. Ніякого особливого досвіду та вміння не було. Але в грудні поїхали на вихідні з друзями, великою компанією в Сорочани і...захворіли на цю справу.
 •  12 років тому
Гонолижна Туреччина 2011
Зустрічали Новий рік 2011 в готелі ALkoclar Zone. Готель відповідає заявленим 4*. Хороша кухня( Новорічна вечеря приємно здивувала різноманітністю страв, а Торт від шеф кухаря-просто СУПЕР), ненав'язливий персонал, що виконує свої обов'язки.
 •  12 років тому
Лижі. Туреччина. Улудаг. Ulukardesler 4*. 10-17 січня 2010
Зізнатися чесно – лижники ми ще ті. Ніякого особливого досвіду та вміння не було. Але в грудні поїхали на вихідні з друзями, великою компанією в Сорочани і. . . захворіли на цю справу.
 •  12 років тому
Відпочивали у цьому готелі з 3 до 10 січня 2011 року!
Вирішили з чоловіком стати на лижі, друзі порадили поїхати до Туреччини – для новачків – якраз. Турагенство запропонувало готель Ulukardesler. Перше враження було жахливим.
 •  12 років тому
Мало очікували – багато отримали...
Були із друзями у цьому готелі на новий рік 2011. Їхали за снігом, тому особливих вимог до готелю не виставляли. Але. . були дуже приємно вражені! Номери просторі теплі та чисті.
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Улудаг