Відгуки та розповіді про готелі України

Розповіді туристів про Україну додати розповідь
Культурно-історичний гастро- алко екстремальній тур
«Тому шо треба не всякой х*йней заніматься, а жити інтєрєсно: читати книжки, бути шпіоном, дресірувать любіму обізяну, і ходить в оперу з красивими тьолками, получать удовольствіє.
 •  8 місяців тому
Культурно-історичний гастро-алко екстремальній тур. 7-й день: знов Мукачево. Замок Паланок
Повертаємося до Мукачево. Забігаємо на дегустацію пельменей в «Крафтову пельменну», що в самому центрі біля Ратуші. Неймовірно смачно. А сил нам потрібно багато для відвідин символу та колиски Мукачево – Замку Паланок, що велично височіє над містом.
 •  8 місяців тому
Культурно-історичний гастро-алко екстремальній тур. День 4-6: Закарпаття. Мукачево – Берегове – Косонь.
«В квітучій, запашній долині, Де Латориці води сині, Постало у красі врочисто Прадавнє і сучасне місто (Михайло Шушкевич)» Мукачево – середньовічне дуже затишне європейське містечко на річці Латориця з багатою історією, культурою та архітектурою.
 •  8 місяців тому
Культурно-історичний, гастро-алко, екстремальній тур. День 3: Львів, переїзд до Мукачево.
Культурно-історичний,   гастро-алко, екстремальній тур. День 3: Львів, переїзд до Мукачево. «Хай доля хитро шкіриться, Глузує день при дні, Та доки пиво піниться - До біса все мені!
 •  8 місяців тому
Культурно-історичний, гастро- алко екстремальній тур. День 2: Львів.
«Знову Львів запалює вогні. Спить провулок під вікном кав’ярні. Мерехтять, не гаснуть ліхтарі. Так, лише вони в цю пору гарні. (Оксана Кришталева)» Львів зустрів нас яскравим сонцем та несподіваною спекою.
 •  8 місяців тому
Вражаючі краєвиди та визначні місця в Україні
Ми довго вирішували куди поїхати сім'єю і корисно із задоволенням провести відпустку в Україні. Завжди намагаємось поєднувати активний відпочинок з пляжним, обожнюємо купатись, засмаги, проводити час на природі, гірські прогулянки, свіже повітря, цікавимось визначними середньовічними пам'ятками істо...
 •  11 місяців тому
Тростянець 2022
Давно не писав про інші місця і не час і не було бажання, так і і на мові не писав давно. Цей очерк для тих, хто прийшов у мою країну, «визволяти» на їхній мові. У свій час  хотів   показати Тростянець як маленьке провінційне містечко, де роблять шоколад і воно розвивається.
 •  1 рік тому
Різдвяний експрес у Києві!
Сьогодні о 13:28 ми вперше у житті побачили відправлення справжнього паровоза! У нас вже були спроби потрапити на паровози в парі країн, але вони не співпадали або за датами, або за маршрутом.
 •  2 роки тому
Від чорного до білого
Скільки разів я відкладав це на завтра, на наступні вихідні, до  відпустки. Скільки разів шукав привід відкласти, а може не відкласти. І ось у справах потрапили люди,  і  поки люди працювали, а мені не «виділили&...
 •  3 роки тому
Любеч та його нерозгадані таємниці
Те, що нам випадково пощастило потрапити в це стародавнє слов'янське місто, є для нас великою удачею, несподіваною пригодою, чудовим відкриттям. Ми зовсім нічого подібного не чекали і на події цього дня настільки нас вразили, що я просто зобов'язана поділитися ними з вами якнайшвидше і порадити при...
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Зараз в Україні

  до 21 червня 2102