Відгуки та розповіді про готелі України

Розповіді туристів про Україну додати розповідь
Пришелепкувата продавчиня лохини на ринку
Все дуже подобалось, але передостанній день зіпсував всі враження. Неадекватна продавчиня ягід. Стоїть одразу справа як заходиш у ринок, чорнява. Хотіли купити дитині лохину(тепер знаємо, як ця ягода називається), але не знали як правильно сказати на неї і спитали в яку ціну чорниця.
 •  4 тижні тому
Культурно-історичний гастро- алко екстремальній тур
«Тому шо треба не всякой х*йней заніматься, а жити інтєрєсно: читати книжки, бути шпіоном, дресірувать любіму обізяну, і ходить в оперу з красивими тьолками, получать удовольствіє.
 •  11 місяців тому
Культурно-історичний гастро-алко екстремальній тур. 7-й день: знов Мукачево. Замок Паланок
Повертаємося до Мукачево. Забігаємо на дегустацію пельменей в «Крафтову пельменну», що в самому центрі біля Ратуші. Неймовірно смачно. А сил нам потрібно багато для відвідин символу та колиски Мукачево – Замку Паланок, що велично височіє над містом.
 •  10 місяців тому
Культурно-історичний гастро-алко екстремальній тур. День 4-6: Закарпаття. Мукачево – Берегове – Косонь.
«В квітучій, запашній долині, Де Латориці води сині, Постало у красі врочисто Прадавнє і сучасне місто (Михайло Шушкевич)» Мукачево – середньовічне дуже затишне європейське містечко на річці Латориця з багатою історією, культурою та архітектурою.
 •  10 місяців тому
Культурно-історичний, гастро-алко, екстремальній тур. День 3: Львів, переїзд до Мукачево.
Культурно-історичний,   гастро-алко, екстремальній тур. День 3: Львів, переїзд до Мукачево. «Хай доля хитро шкіриться, Глузує день при дні, Та доки пиво піниться - До біса все мені!
 •  11 місяців тому
Культурно-історичний, гастро- алко екстремальній тур. День 2: Львів.
«Знову Львів запалює вогні. Спить провулок під вікном кав’ярні. Мерехтять, не гаснуть ліхтарі. Так, лише вони в цю пору гарні. (Оксана Кришталева)» Львів зустрів нас яскравим сонцем та несподіваною спекою.
 •  11 місяців тому
Вражаючі краєвиди та визначні місця в Україні
Ми довго вирішували куди поїхати сім'єю і корисно із задоволенням провести відпустку в Україні. Завжди намагаємось поєднувати активний відпочинок з пляжним, обожнюємо купатись, засмаги, проводити час на природі, гірські прогулянки, свіже повітря, цікавимось визначними середньовічними пам'ятками істо...
 •  1 рік тому
Тростянець 2022
Давно не писав про інші місця і не час і не було бажання, так і і на мові не писав давно. Цей очерк для тих, хто прийшов у мою країну, «визволяти» на їхній мові. У свій час  хотів   показати Тростянець як маленьке провінційне містечко, де роблять шоколад і воно розвивається.
 •  2 роки тому
Різдвяний експрес у Києві!
Сьогодні о 13:28 ми вперше у житті побачили відправлення справжнього паровоза! У нас вже були спроби потрапити на паровози в парі країн, але вони не співпадали або за датами, або за маршрутом.
 •  3 роки тому
Від чорного до білого
Скільки разів я відкладав це на завтра, на наступні вихідні, до  відпустки. Скільки разів шукав привід відкласти, а може не відкласти. І ось у справах потрапили люди,  і  поки люди працювали, а мені не «виділили&...
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Зараз в Україні

  до 21 червня 2102