Відгуки та розповіді про готелі України

Розповіді туристів про Україну додати розповідь
Різдвяний експрес у Києві!
Сьогодні о 13:28 ми вперше у житті побачили відправлення справжнього паровоза! У нас вже були спроби потрапити на паровози в парі країн, але вони не співпадали або за датами, або за маршрутом.
 •  4 місяці тому
Від чорного до білого
Сколько раз я откладывал это на завтра, на следующие выходные, до отпуска. Сколько раз искал повод отложить, а может не отложить. И вот по делам попали люди, пока люди работали, а мне не выделили человека, чтобы поела меня кофе и рассказывала местные басни, а точнее я сам отказался от такого, точн...
 •  7 місяців тому
Любеч та його нерозгадані таємниці
Те, що нам випадково пощастило потрапити в це стародавнє слов'янське місто, є для нас великою удачею, несподіваною пригодою, чудовим відкриттям. Ми зовсім нічого подібного не чекали і на події цього дня настільки нас вразили, що я просто зобов'язана поділитися ними з вами якнайшвидше і порадити при...
 •  8 місяців тому
Кінбурнська коса – місце легенд та морських просторів
Якщо жадоба пізнання нових широт і відкриття незвіданих маршрутів перевищує здоровий глузд, боротися з цим марно. Тому, коли попереду замаячили чергові національні свята, ми вирушили у виключно національний природний біосферний заповідник на Кінбурнську косу.
 •  9 місяців тому
Остання. Два полюси вражень
Полюс первый. Отрицательный. Собрались мы дружеской компанией и отправились в Опишню на Восьмой международный гастрономический фестиваль "Борщик в глиняном горшке". К сожалению, реальность оказалась совсем не похожа на наши вкусные ожидания.
 •  9 місяців тому
Познавай Україну: Лубни, Мгарський монастир
Давно хотіла розповісти про святиню, руйнування та відновлення якої багато років спостерігала на власні очі. Йтиметься про Мгарський Спасо-Преображенський монастир, що знаходиться недалеко від міста Лубни, на правому березі річки Сули.
 •  9 місяців тому
Вміла готувати, але не вміла подавати
Вот июль подходит к концу, и нужно детям что-то дать познавательному перед школой. И вот сидя попивая кофе, размышляли, куда податься... И вспомнили мать одного нашего товарища, которую по уличному прозвали «Иониха», а все потому что она вместо него всегда говорила «Ион», потому что она была с гор...
 •  9 місяців тому
"Легенди гранітних берегів"
Так романтично називається екскурсійний одноденний тур із Києва до Житомирської області від компанії «Країна юа». Коростишівський кар'єр Вдруге їздимо з цією компанією.
 •  10 місяців тому
Як Хома Південь Росії облаштовував (продовження)
Продовження. Початок тут >>> Жив був Хома. Далеко жив у графстві Девоншир із далекої Англії. І звався там Томас Коблей. Але, волею долі опинився у Росії. Тільки тут його стали звати Фома Олександрович Кобле.
 •  9 місяців тому
Як Хома Південь Росії облаштовував
Жив був Хома. Далеко жив у графстві Девоншир із далекої Англії. І звався там Томас Коблей. Але волею долі опинився в Росії. Тільки тут його стали звати Фома Олександрович Кобле.
 •  10 місяців тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Зараз в Україні

  до 21 червня 2102

  до 30 листопада 2023