Відгуки та розповіді про готелі України

Розповіді туристів про Україну додати розповідь
Вражаючі краєвиди та визначні місця в Україні
Ми довго вирішували куди поїхати сім'єю і корисно із задоволенням провести відпустку в Україні. Завжди намагаємось поєднувати активний відпочинок з пляжним, обожнюємо купатись, засмаги, проводити час на природі, гірські прогулянки, свіже повітря, цікавимось визначними середньовічними пам'ятками істо...
 •  3 дні тому
Тростянець 2022
Давно не писав про інші місця і не час і не було бажання, так і і на мові не писав давно. Цей очерк для тих, хто прийшов у мою країну, «визволяти» на їхній мові. У свій час  хотів   показати Тростянець як маленьке провінційне містечко, де роблять шоколад і воно розвивається.
 •  10 місяців тому
Різдвяний експрес у Києві!
Сьогодні о 13:28 ми вперше у житті побачили відправлення справжнього паровоза! У нас вже були спроби потрапити на паровози в парі країн, але вони не співпадали або за датами, або за маршрутом.
 •  1 рік тому
Від чорного до білого
Скільки разів я відкладав це на завтра, на наступні вихідні, до  відпустки. Скільки разів шукав привід відкласти, а може не відкласти. І ось у справах потрапили люди,  і  поки люди працювали, а мені не «виділили&...
 •  1 рік тому
Любеч та його нерозгадані таємниці
Те, що нам випадково пощастило потрапити в це стародавнє слов'янське місто, є для нас великою удачею, несподіваною пригодою, чудовим відкриттям. Ми зовсім нічого подібного не чекали і на події цього дня настільки нас вразили, що я просто зобов'язана поділитися ними з вами якнайшвидше і порадити при...
 •  1 рік тому
Кінбурнська коса – місце легенд та морських просторів
Якщо жадоба пізнання нових широт і відкриття незвіданих маршрутів перевищує здоровий глузд, боротися з цим марно. Тому, коли попереду замаячили чергові національні свята, ми вирушили у виключно національний природний біосферний заповідник на Кінбурнську косу.
 •  1 рік тому
Опішня. Два полюси вражень
Полюс перший. Негативний. Зібрались ми дружньою компанією та вирушили в Опішню на Восьмий міжнародний гастрономічний фестиваль "Борщик у глиняному горщику". На жаль, реальність виявилась зовсім не схожою на наші смачні очікування.
 •  1 рік тому
Познавай Україну: Лубни, Мгарський монастир
Давно хотіла розповісти про святиню, руйнування та відновлення якої багато років спостерігала на власні очі. Йтиметься про Мгарський Спасо-Преображенський монастир, що знаходиться недалеко від міста Лубни, на правому березі річки Сули.
 •  1 рік тому
Вміла готувати, та не вміла подавати
Ось липень підходить  до кінця, і треба дітям щось дати «пізнавального» перед школою. І ось сидячи попиваючи каву роздумували, куди податся… І  згадали матір одного нашого товариша, яку по вуличному ...
 •  1 рік тому
"Легенди гранітних берегів"
Так романтично називається екскурсійний одноденний тур із Києва до Житомирської області від компанії «Країна юа». Коростишівський кар'єр Вдруге їздимо з цією компанією.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Зараз в Україні

  до 21 червня 2102

  до 30 листопада 2023