Відгуки та розповіді про готелі Арабатська стрілка

Розповіді туристів про Арабатську стрілку додати розповідь
Чудовий відпочинок
Відпочивали у пансіонаті Експрес уперше. З плюсів: - трансфер від поїзда та до поїзда - велика територія вся в зелені та квітах. Дуже чисто на території - на території є ставок з лебедями, страус та білки (за цими білками можна сидіти спостерігати годинами) - у їдальні за вами закріплений столик, ...
 •  3 роки тому
Нормально
В "Експрес" потрапили вперше, в цілому відпочинок сподобався, але... Територія дійсно велика і досить доглянута. Харчування думаю підійде на будь-який смак. Але є декілька моментів, які мені особисто не сподобались: - при поселенні вам одягають браслетик, який насправді й не потрібен, але він по...
 •  3 роки тому
Погано
Востаннє із дружиною були у цьому готелі у 2015 році. Сервіс був на висоті по 10-ти бальній системі. Я поставив відповідний відгук. На сьогоднішній момент ситуація погіршилася.
 •  3 роки тому
Жахливий відпочинок у 2-кімнатному люксі котедж С
Море жахливе, багато медуз, це нічого не сказати, багато комарів, це нічого не сказати, просто хмари комарів з ранку до ранку, кисіль у морі з медуз та на дні моря, та у середніх шарах моря та на поверхні.
 •  3 роки тому
Відмінний номер, територія
Готель попався випадково в інтернеті, спокусила доступна ціна та хороші відгуки, побувавши самі захотілося написати відгук. Раджу всім знайомим та друзям. Територія двору простора, альтанки за якими проводили чудовий час, шикарний басейн, кухня, у кожного на кухні окрема шафка з посудом, на територі...
 •  3 роки тому
Назад у минуле з натяком на комфорт
Пишу про номер люкс, вартістю 1100 на трьох + 2 обіди (дорослі та дитина 7 років). Номер оснащений трьома односпальними ліжками з терпимими матрацами, плазмовим телевізором і супутниковим телебаченням яке не працює.
 •  3 роки тому
Прекрасний пансіонат! Рекомендую!
Вибирала пансіонат по відгукам і залишилась дуже задоволена відпочинком. Дуже гарна і чиста територія, скрізь квітують троянди. Поселились в Бунгало типу А, чисто і комфортно.
 •  3 роки тому
Жахлива база відпочинку! Категорично не рекомендую!
Жахлива база відпочинку!!! Постійно вимикають світло, без світла нема води для приготування їжі та особистої гігієни, будиночки в жахливому стані, меблі в аварійному стані, посуд не придатний для використання.
 •  3 роки тому
Дуже жалкую, що взяли путівку до табору
Дитину відвідав табір Альбатрос, с. Стрілецьке, заїзд 2 загін 8 12.07. 2021-21.07. 2021. Тепер записала дитину до психолога. Серед дітей процвітає булінг. У кімнатах прохідний двір, заходили чужі хлопці, блокували двері та били подушками.
 •  3 роки тому
База непогана, на березі моря, басейн, в кафе смачно готують
АЛЕ в перший день відпочинок був зіпсованій - на "охороняємій" стоянці буквально пару годин після приїзду на відпочинок мою машину пошкодили. Як з'ясувалося камер немає, хто поряд прикаркований був теж, бо на базі "просяться" припаркуватися сусіди.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Арабатську стрілку