Відгуки та розповіді про готелі Білгород-Дністровського

Розповіді туристів про Білгород-Дністровський додати розповідь
Стародавня Тира та Акерманська фортеця
«Розплітаючи скручені гілки Ошумілій юності віків, Побачити місце кожного століття На стовбурі історії людської. Прорубуючи у майбутнє трасу, Пам'ятати, стежок споконвічних не гублячи,   Пізнаючи минулого простору, Пізнаємо в часі себе» Північний берег Чорного моря… безкраї степи… океан хвилі к...
 •  2 роки тому
Білгород-Дністровський. Центр культури вина SHABO
Доносить вітер сіль лиману, Розкопки Тири за стіною, І дихає фортеця Аккермана Своєю давньою старовиною. Дві з половиною тисячі років минуло відтоді, коли грецькі кораблі з стародавнього міста Мілета припливли до низовин річки Тирас, привезши на своїх бортах поселенців, які  заснували тут нову к...
 •  2 роки тому
Все дуже погано.
1. Дорога – це просто кошмар. Вбита наглухо. 2. Номер на трієчку, але ліжка вбиті, тому спали на підлозі. 3. Ресторан, не для слабонервних - можна їсти, якщо дуже голодний.
 •  5 років тому
НАЙПРАВИЛЬНИЙ ВІДГУК + ЦІНИ НА ВСЕ
Одеса - Грибівка (море) - Шабо (море вина) - Білгород-Дністровський Як там співається в пісні: "Я так хочу, щоб літо не закінчувалося. Щоб воно за мною мчало. . . " Тому поїздку до Центру культури вина та виноробства (Шабо) та Білгород-Дністровської фортеці вирішили розпочати з походу на море в райо...
 •  6 років тому
Бруд та кошмар
Павутиною з мертвими мухами та комарами обплетено весь балкон. Навіть після зауваження ніхто не прибирає. Помитися, стоячи над страшною діркою і під бойлером, що висить на голові, неможливо.
 •  8 років тому
Кто куда, а мы - в крепость.
Идея посетить самую крупную крепость на Украине возникла давно, а вот реализовать ее наконец-то удалось на прошедших майских праздниках. Речь идет о крепости Аккерман, что в Белгород-Днестровском.
 •  10 років тому
Принади оздоровчого комплесу "Русь"
Оздоровчий комплекс "Русь" можна порекомендувати насамперед тим, хто спокійно віднесеться до огидного запаху, який не вивітрюється з одягу, речей та волосся тривалий час після приїзду додому.
 •  13 років тому
екскурсія до джерела Іоана Сочавського
Хвилюючу та пізнавальну екскурсію ми влаштували собі до джерела Іоанна Сочавського в Білгород-Дністровському. Набрали водички, спустилися в каплицю, де помолилися, купили ікону, замовили молебень про здоров'я.
 •  13 років тому
Білгород-Дністровський -поїздка до Замку біля лиману
Готель старого совкового типу. Меблі, стара сантехніка, запах затхлості в коридорах і т. д. - все дуже нагадує старі хрущовки або сталінки. Вода за розкладом 4 години на день (по 2 години вранці і ввечері) Реально ми ледь помилися - крім того що воду дали на 1.
 •  14 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Білгород-Дністровський