Відгуки та розповіді про готелі Грибівки

Розповіді туристів про Грибівку додати розповідь
Як поєднуються романтика та режимний об'єкт?
Як поєднуються романтика та режимний об'єкт? Розповім розгорнуто. Живлення. Шведський стіл, але не простий, а з деякими непорушними правилами від бази Чайка 2: 1. Пропускний розв'яжемо в їдальню тільки по талонах.
 •  3 роки тому
Далеко від моря ціна не відповідає якості
Відпочивали з сім'єю у серпні 2021 року. Поїхали на свята всього на 4 дні (на щастя). Розчарування почалися одразу ж після приїзду. Коли ставилося питання про час, який займає дорога до моря, нам озвучили 7-10 хвилин неспішним кроком, що виявилося повною невідповідністю реальності.
 •  3 роки тому
Гарний готель поряд із морем
Дякуємо за гарний відпочинок. Готель відповідає опису. Співвідношення ціни та якості. Номер просторий з усім необхідним. До моря три хвилини легким кроком. Усі працівники уважні та доброзичливі.
 •  3 роки тому
Чудова база відпочинку
База відпочинку чудова! Всі зручності в номері, недалеко від моря. Відпочивали всією родиною. Дякуємо адміністрації та керівнику за те, що увійшли в наше положення і повернули кошти за ті 4 дні, які ми покинули базу відпочинку.
 •  3 роки тому
Ми в захваті!
Задоволена не тільки наша дитина, а й ми - два дорослі батьки. Отримували регулярні звіти у телеграм-канал, могли зайти на сайт та подивитися як проходить вечірка. З сином майже не спілкувалися, тому що він завжди був зайнятий: ))) Так і говорив нам) Така різноманітність занять у таборі, що він прос...
 •  3 роки тому
Зізнаюся чесно, сумнівався у нашому сервісі, але тут пощастило!
Перш ніж їхати до Грибівки, пошерстили інтернет, щоб забронювати собі номер та одразу вселитися без проблем. На сайті вілли Ангель все здалося дуже затишним та й ціни нам підходили.
 •  3 роки тому
Суперваріант для відпочинку з дітьми
Дитяче ліжечко надали, є ігрова кімната всередині готелю та дитячий майданчик на пляжі, дитячий басейн та дитяче меню. Також є аніматори, і там прямо цілий день розписаний, то замки на піску будують, то роблять, то змагання, то дискотека, перегляд мультиків через проектор.
 •  3 роки тому
Сподобався відпочинок у цьому готелі
Вирішили провести кілька днів біля моря. Поїхали своїм авто і могли потім вільно пересуватися, їздили до Затоки, вона неподалік готелю. Сама територія готелю дуже мальовнича та доглянута.
 •  3 роки тому
Готель хороший, але з відпочиваючою компанією на базі нам не пощастило
Хотів би поділитись тим, що сталося під час відпочинку на цій базі. Коли бронював, коментарі з приводу бази не читав, але від Грибівки загалом багато чого не чекав, підійшла ціна – забронював.
 •  4 роки тому
Все сподобалося. Сервіс на висоті! Чисто, близько до моря! Чудовий інтернет!
Бронювали заздалегідь. Усі умови броні було виконано. Заселилися за 5 хвилин після приїзду. Все чітко. Привітна і дуже уважна господиня Марина, у неї все під контролем. Вишкалений персонал.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Грибівку