Відгуки та розповіді про готелі Харкова

Розповіді туристів про Харків додати розповідь
Відпочинок у Купаві
Схоже на те, що є розпорядження зверху (керівництва) не продавати номери в готелі, а продавати тільки будиночки, адже їх ціна на порядок вища. коли дзвонили для бронювання номера дівчина відповіла, що всі номери зайняті і залишилися лише будиночки по 1900 грн на добу, вибору у нас особливо не було,...
 •  1 рік тому
Гарний бюджетний готель
Готель - чистий, теплий, із зручним місцем розташування. У номері все працювало. Накрохмалена біла постіль. Питна вода та туалетне приладдя були в номері. Заселення швидко та без проблем.
 •  2 роки тому
Небезпечний міст, дуже маленькі будиночки, харчування в ресторані огидне, ціни неадекватні
Відзначали тут Новий 2022 рік компанією 6 дор. та 3 дитини. Сплатили 16.000 за 2 дор. + 1 дит. За програмою все включено. За фактом – на новорічному банкеті після 24.00 усі напої платні!
 •  2 роки тому
Ресторан Берлога
Відгук про ресторан. Брудна офіціантка, що ледве рухається. Замовлення – солянка, картопля, люля-кебаб. Компанія 4 особи. Транзит. Заїхали випадково (дитина 7-ми років хотіла їсти).
 •  3 роки тому
Відмінний готель у центрі парку Шевченка, з чудовим СПА!
Відмінний готель у центрі парку Шевченка, з чудовим СПА! Тільки позитивні емоції! Привітний персонал, подарунки дітям під час заселення, дельфінарій при готелі, чудовий сніданок з шампанським, джакузі, 3 басейни.
 •  3 роки тому
Хороший готель без інтернету
Є ставок та басейн, човни, катамарани! У меню фрукти, десерти, морозиво. Увечері танці, концерти, кіно. Гарний триповерховий корпус. Уважні лікарі. Харчування стерпне, хотілося б краще.
 •  3 роки тому
Погано!
"Карнавал" - це яскравий приклад того, як чудові ідеї та починання власників можуть розбиватися про недбайливість та лінь персоналу. Відпочиваємо в "Карнавалі" вже не вперше, але цього разу був просто жах!
 •  3 роки тому
Карнавал
Хочу і я розповісти вам, як мені довелося побувати в цьому «дивному» місці. Почалося все з того, що коли я бронював номер, дівчина по телефону сказала мені що у нас з 24.
 •  3 роки тому
Жах
Було 26.08. Два дорослі та дитина 1.10. Т. к. басейн для дітей був крижаним пішли в дорослий. Біля басейну дощата підлога, вранці стирчав іржавий саморіз (їх там багато виявилося).
 •  3 роки тому
Перший та останній раз
Мої речі були викинуті в бак для сміття. Уявляєте? Все починалося добре, доки не настав останній день перебування в готелі. Цікаво, чи ви колись стикалися з тим, що покоївка викидає ваші особисті речі?
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Харків