Відгуки та розповіді про готелі Кам'янець-Подільського

Розповіді туристів про Кам'янець-Подільський додати розповідь
ЖАХ!!!!!!
Вирішили з чоловіком і дітьми відсвяткувати річницю весілля з гарними краєвидами та незабутніми враженнями. Але сталося не так, як гадалося....Приїхали ми трохи раніше, щоб встигнути натішитися всім.
 •  4 місяці тому
Жахливо!!!
Хочу залишити свій відгук по відпочинку. Почався наш відпочинок з того, що на ресепції ми чекали 35 хв щоб нас просто поселили в номер, дівчат стояли двоє поки одна проводила інших поселенців, а ми чекали свої черги, з важкої дороги це не є доречно, на ресепції є кулер з водою, який врятовував ситу...
 •  4 місяці тому
Зелений туризм – наш перший досвід!
Хочу поділитися своїми враженнями про відпустку у садибі «Калинка» за 27 км від міста Кам'янець-Подільський. Вдвох з чоловіком ми відпочивали з кінця червня частково до липня, всього за підсумком 10 днів.
 •  1 рік тому
Готель жахливий
Єдине з доброго - це неймовірна природа. Все решту жах. За чотири дні жодного разу не прибирали.Платили за двокімнатний номер (оскільки троє дітей) 2250, включає тільки сніданок, кімнати маленькі.
 •  1 рік тому
Звукоізоляція відсутня, сантехніка стара
Зупинялися 6-7-8 травня 2021 р. Ціна на номер була 800 грн. У звичайні дні ціна цього номера на букінгу 400 грн. Поселили на 1 поверсі в номері під сходами біля кухні та вхідних дверей.
 •  1 рік тому
Украинская Норвегия и другие красоты в округе Каменец-Подольского
Что нужно сделать, чтобы люди в полной мере могли оценить все красоты своей страны? Ответ оказался простым – достаточно закрыть границы! Мы и раньше много путешествовали по Украине, но теперь можно намного больше времени уделять самым интересным уголкам нашей страны.
 •  2 роки тому
Не рекомендую
Нажаль, довгоочікувану відпустку розпочали саме з цього готелю і були розчаровані. Готель переповнений, їжа несмачна ЗОВСІМ, кондиціонер не працював, wi-fi відсутній, да і мобільний зв’язок ще треба пошукати.
 •  2 роки тому
Дуже брудно
Звукоізоляція у готелі відсутня. Дуже брудно та не прибрано. Адміністрації байдуже. Це стосується альтанок, басейну та чанів. Альтанка де мангал для шашликів перетворена на туалет.
 •  2 роки тому
Гарний домашній готель
Як і всі люди заморені карантином, потрапили сюди випадково й неочикувано. Домовились з хазяйкою телефоном. Мила й турботлива жінка. До речі, були В Кам'янець-Подільському не в перше.
 •  2 роки тому
Готель не дуже. На одну ніч
Добре, що зупинилися на одну ніч. Номер 49, прибраний поверхово, від минулих гостей залишилася вода (недопита), таблетки (за столом). Подушки дуже жорсткі, спати неможливо.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Кам'янець-Подільський