Відгуки та розповіді про готелі Кароліно-Бугаза

Розповіді туристів про Кароліно-Бугаз додати розповідь
Готель нормальний, але поганий персонал
Замовили на 7 днів із передоплатою по приїзду, виявилося на 6 виходить, адміністратор відмовив, або платите за 7 або завдаток не віддамо, хами! Пляж не забирається, лежаки за гроші, хоч поряд готелі безкоштовно.
 •  3 роки тому
Бруд у номерах, відсутність сервісу. Жодного бажання повернутися
Як на мене, цей готель можна розглядати тільки, як "приїхати на пару днів": коли сервіс не важливий, чистота в номері - "ну і добре, що не прибирають, ми ж на море приїхали".
 •  3 роки тому
Гарний готель, але адміністратор не уважний!
Готель дуже гарний, гарні меблі, смачне кафе, раз на 3 дні в номері прибирання. Не порадувала неуважність адміністратора Олени. Ми повинні були їхати 23, а через те, що вона не внесла правильно дані, нас виселили 22 числа.
 •  3 роки тому
Найжахливіший відпочинок
Якщо Ви хочете зіпсувати собі відпочинок, нерви та настрій, Вам прямо в цю Шарашкину контору, недобазу з «бізнесменами». Поїхали ми 2 дорослі і 2 маленькі дитини, на 6 днів, 5 ночей, вибрали базу в інтернеті, на сайті все красиво і культурно, передоплату відправили за 1 добу на Віллі 1400 грн.
 •  3 роки тому
Не рекомендую!
Перша зірочка за нормальні ліжка, бачила писали, що ліжка жахливі. У нашому номері ліжка попалися непогані. Друга за 50 метрів від моря. Приїхало нас на відпочинок 6 дорослих та 2 дітей.
 •  3 роки тому
Пансіонат, в якому комфортно відпочивати
Після відпочинку в Бриз де Люкс я вирішила написати відгук та особисте враження від відпочинку. Скажу одразу, якщо Ви вирішили почути від мене підтвердження всіх негативних відгуків, то це не те, що я хочу розповісти.
 •  3 роки тому
Велика територія з хорошими басейнами, мабуть все хороше на цьому завершується...
Готель вибрали, побачивши рекламу в інтернеті. Перше враження склалось досить хороше, тому що територія комплексу досить велика, достатньо чиста. Але зайшовши в номер, весь позитив падає до нуля.
 •  3 роки тому
Жахс
Хочу залишити цей відгук, хоч і знаю, що їх не мало таких поганих, а результатів 0! Бронювали ми двокімнатний номер, ціна за нього була 2900, думали відповідатиме ціні, але на жаль!
 •  3 роки тому
Керівництво це жах!
Відпочивав із сім'єю (з дружиною та двома маленькими дітьми). Забронювали собі котедж (на тиждень), нам виставили рахунок на оплату за яким необхідно було внести 30% вартості путівки на картку.
 •  3 роки тому
Хороший готель для сімейного відпочинку
Відпочивала в готелі У Семенича з мамою та сином 5років у кажи будинку на 3-му поверсі. На кожному поверсі є кухня, посуд, холодильник, є і в кожному номері, і на кухні. Їли завжди на терасі з видом на море та озеро, разом із подругою та її родиною, дуже затишно.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Кароліно-Бугаз