Відгуки та розповіді про готелі Києва

Розповіді туристів про Київ додати розповідь
Хороший СПА-комплекс
Святкували тут свій д. р. Адміністрація на чолі з Дієго окрім знижки на проживання та на джакузі організувала нам сюрприз під час вечері у ресторані. Сюрприз - це ВЕЛИЧЕЗНИЙ білий ведмедик з десертом і шампанським під святкову музику - діти були в захваті, та я теж).
 •  3 місяці тому
Різдвяний експрес у Києві!
Сьогодні о 13:28 ми вперше у житті побачили відправлення справжнього паровоза! У нас вже були спроби потрапити на паровози в парі країн, але вони не співпадали або за датами, або за маршрутом.
 •  4 місяці тому
Огидний сервіс у ресторані готелю
Зупинялися у готелі з 1 по 4 січня 2022 року. До цього багато разів користувалися вашими послугами, прилітаючи до аеропорту Жуляни. Сервіс суттєво погіршився за останній рік.
 •  5 місяців тому
Нормальний готель для проведення конференції, але є недоліки
Ми проводили тренінг в основному будівлі. Все чудово продумано, недалеко від міста, гарна територія та багато інших плюсів. Можна було б поставити вище оцінку, але були деякі незручності з проживанням та харчуванням.
 •  6 місяців тому
Клопи!
Жахливе обслуговування. Якщо ви проплатили гроші наперед, вам щось не сподобалося, і ви не прожили цей рядок, гроші назад не повертають.
 •  6 місяців тому
Договірні номери з грибком
При засіданні ми виявили, що спальне місце для третьої людини не придатне для використання (поламано, обдертий шкірзам, весь матрац у брудних плямах), ванна кімната в грибку.
 •  7 місяців тому
Приємний та затишний готель
Приезжали в отпуск в Киев, захотелось рассмотреть столицу в осенней красоте, а также погулять с друзьями, потому заказали номер в этом отеле. Выбрала этот отель по двум причинам так как он не большой, я не люблю большой шум, а также расположенный в центре.
 •  7 місяців тому
Готель хороший, номери чисті та комфортні
Був у відрядженні у Києві. До цього жодного разу не відвідував столиці. Дружина підбирала та бронювала номер. Мені дуже сподобалося, що готель надає послуги трансферу з аеропорту.
 •  4 місяці тому
Девіз готелю "Клієнтоорієнтованість? Ні, не чули!"
Девіз готелю "Клієнтоорієнтованість? Ні, не чули! " Неприємний адміністратор, який розмовляє як із г. . . ном та завдяки якому втратила 1400 грн, т. к. некоректно оформлено документи на проживання (бухгалтерія не прийняла для оплати).
 •  8 місяців тому
Затишний готель у хорошому місці
Жили в цьому готелі, коли приїжджали до Києва спеціально, щоби погуляти Ботанічним садом. Шукали житло неподалік і знайшли міні-готель на Клінічній. Ми із дружиною забронювали сімейний номер.
 •  7 місяців тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Київ