Київ 2020 I Якщо ти проїздом I Топ визначних пам'яток пішки за 1 день

11 листопада 2020 Час поїздки: з 13 жовтня 2020 до 14 жовтня 2020
Репутація: +35
Додати до друзів
Написати листа

Цей маршрут я відкрила для себе абсолютно випадково, просто прогулюючись із сітрою по столиці. Вулиця за вулицею я почала розуміти, що в центрі кожна визначна пам'ятка закільцьована по суті, як і в будь-якій іншій державі. Кожен поворот дарує сюрприз та нові враження від Києва.

Маршрут я вперше почала від Пейзажної алеї і признатися через час я б його зрушила і почала прямо з Михайлівської площі, тому що Пейзажна Алея досить розбита і щоб не псувати враження про місто її краще виключити з маршруту.

Чому Михайлівська площа – дуже просто:  крім того, що локація шалено гарна, одразу навпроти цього собору знаходиться не менш історична пам'ятка – це Софіївська площа, місце, де щороку красується центральна ялинка країни.

Від Софіївської площі досить легко пройти до Золотих воріт, для тих хто не в курсі – тут колись справді був центральний в'їзд у південну частину, але до наших часів залишилися руїни і зараз лише ми можемо бачити пам'ятник.


Володимирський собор не скажу що дорогою, злегка правіше, але все ж таки він гідний того, щоб його відвідати, а потім можна прогулятися парком імені Тараса Шевченка, який вдало розташований навпроти одного з централіних університетів країни НУ імені Тараса Шевченка.

А далі вниз до Бессарабської площі через Хрещатик на Майдан Незалежності. До речі, особисто мені більше подобався Майдан, коли на ньому замість глобуса були фонтани, та й деталь; ) Сам фонтан, який колись прикрашав Майдан, відреставровано, прикрашає Ландшафтний парк Буки.

Далі я пропоную пройтися до Арки дружби народів, але ні, не заради арки, а заради нового скляного мосту; ) Міст, скажу відверто, від скляної лише назва, але як оглядовий майданчик просто приголомшлива.

Далі Володимирська гірка, її розташування унікальне тим, що в який бік не повернеш, обов'язково потрапиш на пам'ятку, але нам потрібна Алея Художників, вона чудово проходить прямо під маршрутом фунікулера, але й прямо виводить нас, я не побоюсь, однієї з найісторичніших локацій Києва – це Андріївський узвіз. Думаю, лише про його згадку у нас відразу ж лунають моменти з кінофільму за "Двома зайцями" ; )

Дуже зручно з Андріївського узвозу зійти на Воздвиженку, нехай і новий райончик, але дуже колоритний, повз нього не можна пройти. Мекка для фотографів.

Тут я хотіла б і закінчити подорож, але в 2 км Поділ, а хіба можна уявити Київ без Подолу? Мабуть, ні; ) 

Дуже порадував факт, що прибрали автомобільний рух, можливо, незручний для власників авто, але для туристів саме він.

А місце, яким я закінчу, це Річковий вокзал, як нікуди найкраща точка завершити пішу прогулянку Києвом, якщо ви всього один день; )

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Коментарі (2) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар