Відгуки та розповіді про готелі Львова

Розповіді туристів про Львів додати розповідь
Гарний готель .
Гарний готель за відповідну плату. Нам дуже сподобалось. Матраци просто шикарні, було добре спати. Чисто, охайно. Ми займали 3 кімнати, бо нас було багато. 2 кімнати виходили вікнами у двір, було дуже тихо.
 •  4 місяці тому
Зіпсований відпочинок
Готель бронювали на 3 дні. Змогли там прожити лище 1 день. Це суцільний жах від початку і до дня вийзду. Ліфтів нема. Тчягніть чемодани на 3 поверх самостійно. Балкон відините - цілодобова гульня в ресторані під вікнами.
 •  5 місяців тому
Гарний готель з величним минулим та цікавим майбутнім
Гарний готель з великим минулим та цікавим майбутнім. З першого ж дня проживання насолоджуєшся центральним розташуванням, що є одним із найголовніших критеріїв вибору для старту піших прогулянок великим стародавнім Львовом.
 •  7 місяців тому
Огидно
Я сплатила номер через букінг днів за 10 до заїзду. Коли приїхала, мене на ресепшн запитали "ой, а що вас не попередили? ваш номер ще зайнятий, там зараз проживає, гість, який напився і не виходить із номера, вас мали набрати" Мене, звичайно, ніхто не попередив про це.
 •  2 роки тому
Прекрасна природа
Відпочивали в котеджі одну добу. Павутиння під сходами, перекошені дверцята холодильника, тому він не закривається,погано зливається вода в мийці на кухні і в туалеті, необхідного посуду недостатньо, а наявний дано треба замінити.
 •  2 роки тому
Готель жахливий
Перший раз пишу відгук, дуже багато катаюся Україною, був у готелях де навіть шампуні не було. Але перейдемо до готелю Гостинний двір. Номер жахливий тим, що смерділо нещодавно зроблений ремонт, голова цілий день хворіла, вікно не відкрити, шум жахливий, з ранку навіть кави нема, дівчина просила не ...
 •  2 роки тому
Не рекомендую
Відпочивали неодноразово на території відпочинкового комплексу «Шевруд». І в неділю 05.09.21р вирішили знову відвідати «Шевруд». Нашому здивуванні небуло меж коли при в’їзді на територію нам запропонували карточки вартістю по 400 грн.
 •  2 роки тому
Жах!
КАТЕГОРИЧНО не раджу зупинятися в цьому готелі. При бронюванні номера ми уточнили, чи не буде проводитись якийсь захід у ресторані (весілля тощо), т. я. ресторан на першому поверсі готелю.
 •  2 роки тому
Ганьба
Відпочивали в отелі два дні заголом спочатку все було начебто добре. Але привиселені покоївка начебто, в ходильнику в якому міні-бар знайшла прострочені горішки і ви уявляєте вони сказали, що це ми зїли нормальні горішки, а підсунули їм просрочені ви це можете уявити.
 •  2 роки тому
Відмінний готель
Дякуємо за прекрасний прийом. Відмінний чистий номер, чудовий персонал. Сніданки дуже смачні та ситні, стоянка перед вікном була, ми приїхали машиною. Нам дуже у вас сподобалося, інфраструктура супер, все поряд у центрі.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Львів