Відгуки та розповіді про готелі Львова

Розповіді туристів про Львів додати розповідь
Огидно
Я сплатила номер через букінг днів за 10 до заїзду. Коли приїхала, мене на ресепшн запитали "ой, а що вас не попередили? ваш номер ще зайнятий, там зараз проживає, гість, який напився і не виходить із номера, вас мали набрати" Мене, звичайно, ніхто не попередив про це.
 •  7 місяців тому
Прекрасна природа
Отдыхали в коттедже одни сутки. Паутина под лестницей, перекошенная дверца холодильника, поэтому он не закрывается, плохо сливается вода в мойке на кухне и в туалете, необходимой посуды недостаточно, а имеющееся дано надо заменить.
 •  8 місяців тому
Готель жахливий
Перший раз пишу відгук, дуже багато катаюся Україною, був у готелях де навіть шампуні не було. Але перейдемо до готелю Гостинний двір. Номер жахливий тим, що смерділо нещодавно зроблений ремонт, голова цілий день хворіла, вікно не відкрити, шум жахливий, з ранку навіть кави нема, дівчина просила не ...
 •  8 місяців тому
Не рекомендую
Отдыхали неоднократно на территории комплекса отдыха "Шевруд". И в воскресенье 05.09. 21г решили снова посетить «Шевруд». Нашему удивлению не было между когда при въезде на территорию нам предложили карты стоимостью по 400 грн.
 •  9 місяців тому
Жах!
КАТЕГОРИЧНО не раджу зупинятися в цьому готелі. При бронюванні номера ми уточнили, чи не буде проводитись якийсь захід у ресторані (весілля тощо), т. я. ресторан на першому поверсі готелю.
 •  9 місяців тому
Ганьба
Отдыхали в отеле два дня в общем сначала все вроде бы хорошо. Но привисели горничная вроде, в ходильнике в котором минибар нашла просроченные орешки и вы представляете они сказали, что это мы зили нормальные орешки, а подсунули им просроченные вы это можете представить.
 •  9 місяців тому
Відмінний готель
Дякуємо за прекрасний прийом. Відмінний чистий номер, чудовий персонал. Сніданки дуже смачні та ситні, стоянка перед вікном була, ми приїхали машиною. Нам дуже у вас сподобалося, інфраструктура супер, все поряд у центрі.
 •  9 місяців тому
Хороший готель
Гарний готель за власний кошт. Ввічливий персонал, зручне розташування – зручно приїжджати на авто. Дуже сподобалися сніданки. Єдиний недолік – не в центрі.
 •  9 місяців тому
Супер!
Отдыхали крупной компанией 20 человек, гости были из Израиля, Болгарии, Киева, Санкт-Петербурга. Все в восторге от гостеприимства Львова и персонала гостиницы. Чистые номера, выдержанные в стиле гостиницы.
 •  1 рік тому
Готель із серії НІКУДИ ДІВАТИСЯ!!!
З плюсів: 1) симпатична територія, доглянута; 2) привітний персонал. З мінусів 1) дуже мізерні номери в другому корпусі, тріщини між підлогою та стіною, затертий до жаху паркет; 2) дуже невеликі номери; 3) телевізор а-ля 80-х; 4) холодно в номерах так, що аж вітер завиває (якщо на вулиці мінус...
 •  1,5 рік тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Львів