Відгуки та розповіді про готелі Одеси

Розповіді туристів про Одесу додати розповідь
Хороший готель
Нам дуже сподобався номер та обслуговування, дуже чисто та красиво??? ? дякую за гостинний прийом, хочемо ще )
 •  2 тижні тому
Сервіс огидний.
Сервіс огидний. У зрубі за 3400. грн за добу-проживання в будинку та користування мангалом. Додатково басейн або лазня платно. Дрова платно, сітка платна, на покупку тільки.
 •  2 місяці тому
Досить хороший та недорогий варіант проживання
Порівняно гарний міні-готель. З досить великою кухнею (є чайник, плитка, мікрохвильова піч і холодильник). У ньому 4 номери. Один номер з балконом (опишу балкон, це як висунута частина кімнати зі скляними стінами).
 •  1 рік тому
Гарний санаторій
Я дуже вдячна Тетяні, яка мене приймала на реєстрацію. Чесно зізнаюся, хотілося номер із балконом на морі. Вона мене влаштувала у Морський корпус; І моя мрія збулася: 24 дні я виходила на балкон і насолоджувалась ранковим бризом.
 •  1 рік тому
Гарний Wi-Fi
Я з дружиною кілька років поспіль відпочиваю в пансіонаті Совіньйон. Хочеться висловити подяку всьому персоналу, а особливо завідувачі харчування Оксані, керівнику житлового комплексу, а також адміністрації пансіонату.
 •  1 рік тому
Чудове місце. Потрібно підвищити комфорт для гостей
Місце чудове, краєвиди надихають. Персонал привітний, чуйний, позитивний. Мінуси - у стандартних номерах відсутні елементарні речі для комфорту: немає посуду, немає чайника.
 •  1 рік тому
Невиправдана ціна, сервіс поганий, багато людей
Історія почалася з трансферу - нам виставили рахунок, хоча на сайті пише, що це безплатно для усіх гостей, а все тому, як нам пояснив консьєрж, що ми бронювали номер через агентство, а не на пряму.
 •  1 рік тому
Невідповідність реклами туроператора реальній ситуації у санаторії
Щойно повернулася з санаторію "Одеський", який чомусь весь час рекламується як "Лермонтовський", хоч і на воротах санаторію, і в санаторній книжці значиться "Одеський", а "Лермонтовський" залишився давно в минулому, або через те , що знаходиться в пров.
 •  2 роки тому
Рекомендую готель
Гарний чистий готель із затишною територією. Дуже смачні сніданки – шведський стіл. Безкоштовний, стійкий WI-FI. Недалеко від моря. Щоправда, треба спускатися і підніматися високими сходами.
 •  2 роки тому
Як Хома Південь Росії облаштовував
Жив був Хома. Далеко жив у графстві Девоншир із далекої Англії. І звався там Томас Коблей. Але волею долі опинився в Росії. Тільки тут його стали звати Фома Олександрович Кобле.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Одесу