Відгуки та розповіді про готелі Східниці

Розповіді туристів про Східницю додати розповідь
Жахливий готель, що не відповідає своїй вартості та позиціонуванні
Готель «Три сини і донька», який дивним чином позиціонує себе як п? ятизірковий комплекс - це зіпсована відпустка, розчарування та великий спектр негативних емоцій. При заїзді Вас, зрозуміло, що ніхто не зустрічає.
 •  4 дні тому
Пришелепкувата продавчиня лохини на ринку
Все дуже подобалось, але передостанній день зіпсував всі враження. Неадекватна продавчиня ягід. Стоїть одразу справа як заходиш у ринок, чорнява. Хотіли купити дитині лохину(тепер знаємо, як ця ягода називається), але не знали як правильно сказати на неї і спитали в яку ціну чорниця.
 •  4 тижні тому
Без шансів на повторне відвідування!!!
Читаючи відгуки гостей про недоліки готелю хотілося повірити, що це лише виняток з правила. Але насправді, готель абсолютно занедбав себе… Нас заселили в номер, який, напевне, прибирали в доковідний період.
 •  6 місяців тому
Відмінний готель – усередині затишно та зі смаком.
Номер світлий, новий ремонт, гарні меблі, ванна кімната дуже простора, душ, кабін, є де розвернутися - митися в ній одній зручно, протанцьовуючи, гаряча вода швидко гріється з гарним натиском.
 •  8 місяців тому
Господар - шахрай. "Готель" - страшний. Відношення скотське
Господар там не появляється. ходить там якась заспана Іванна. Спочатку ввічлива. Потім ввічливо просить аванс на картку Степняк В. Б. Не повтрюйте моєї помилки. Садиба занедбана.
 •  9 місяців тому
Перевіряйте ретельно мінібар ДО заїзду та перед виїздом. Підступна схема готелю.
Приїхали в прекрасному настрої, а виїхали глибоко обурені та ображені. Після перебування в готелі ми залишили чистий номер, все за собою прибрали. Ми завжди охайні до чужого майна.
 •  11 місяців тому
Готель, який вас кине
Через сайт “Букінг” забронювала заздалегідь номер та здійснила передоплату. У день виїзду зателефонувала та попередила що їдемо із Києва. . Менеджер погодивши. Однак за 15 хвилин до приїду менеджер зателефонував та повідомив, що не може нас заселити та запропонував іншу готель, яка нам не підійшла (...
 •  11 місяців тому
Гарний готель, але з нюансами
Все починається з дороги до готелю. Навігатор веде в глухий кут, де на горі навіть не розвернутись. Інша до запасного виїзду, котрий звісно зачинений, раз пішки поцілували ворота прямо навпроти входу у свій корпус.
 •  11 місяців тому
КОЗАЦЬКИЙ ДВОРИК.Очень гарний готельний будинок. Затишний, чистий та просторий.
Цього року ми вперше побували у Східниці. Дуже довго шукали місце де можна проживати під час відпочинку. Вибір випав саме на Козацький дворик (в інеті багато гарних відгуків), ми не пожалкували про свій вибір.
 •  1 рік тому
Гарний готель, але дуже соромно за персонал
Зранку в день від’їзду (01.04. 2023) хотіли подякувати за прекрасний відпочинок, але сталася подія, яка змарнувала усі позитивні враження. Нас звинуватили в тому, що ми випили маленьку пляшечку віскі з міні-бару.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Східницю