Відгуки та розповіді про готелі Східниці

Розповіді туристів про Східницю додати розповідь
Гарний готель, але дуже соромно за персонал
Зранку в день від’їзду (01.04. 2023) хотіли подякувати за прекрасний відпочинок, але сталася подія, яка змарнувала усі позитивні враження. Нас звинуватили в тому, що ми випили маленьку пляшечку віскі з міні-бару.
 •  2 місяці тому
Прекрасний готель, жахливий готельний гід.
Нещодавно відпочивали в готелі ДіАнна, Східниця. Сам готель прекрасний. Чудовий дизайн, дієтичне смачне харчування, сучасний медичний корпус, зручні затишні кімнати, привітний персонал - все супер!
 •  3 місяці тому
Гарний готель.
Відпочиваємо в Східниці не вперше. Обрали Вудмен невипадково- затишно, чисто, доступно. Велика сердечна подяка за гарний відпочинок колективу і якісну роботу. Дуже приємно провели час і хочеться зберегти традицію приїздити до вас.
 •  4 місяці тому
Подяка за гостинність
Відпочивали другий раз в цьому отелі. Приваблює дуже зручне розташування, практично в центрі, але затишно. ! Персанал дуже приємний. Вартість доступна, в порівнянні з іншими, з 3х разовим харчуванням.
 •  4 місяці тому
Гарний готель, все чудово.
Зупинились в номері Люкс на п‘ятому поверсі, з усіх вікон відкривався чудесний краєвид! Нам сподобалась дитяча кімната: уважні вихователі, цікаві майстер-класи, велика кількість іграшок.
 •  8 місяців тому
Рай на Землі
Дивовижна природа, чудові краєвиди, затишна територія, красивий ландшафтний дизайн, багато гарних локацій для світлин, свіже повітря, поруч річка, екзотичний пісочок, гойдалки.
 •  9 місяців тому
Чудовий готель!!
Чудовий готель! ! Понравилось абсолютно все! Великий номер з великою зручною ліжком. У номері було зручно, тихо, тепло. Дуже зручно було залишити автомобіль на території готелю.
 •  10 місяців тому
Відпочинок. Карпати.
Неймовірно гарний, привабливий готель! Розташування зручне, дуже смачні сніданки та охайні затишні кімнати, де є абсолютно все необхідне. Окремо хочу подякувати персоналу за тактовнісь, привітність, професіоналізм, а головне небайдужість до клієнтів.
 •  6 місяців тому
2 діток опинились під крапельницями після відпочинку
Почнем з того, що в Східницю приїзджає кожен рік. Відпочивали в Респекті і Київській русі. Об’єктивно територія класна зелена, для діток майданчик теж суперовий, аквапарк теж задоволені, номер дали в новому корпусі на 10 поверсі- чистий симпатичний, ремонт триває, але не критично, води гарячої не бу...
 •  11 місяців тому
Марна трата часу та грошей
Вибрали даний готель опираючись на фото та відгуки, їхали на відпочинок з дитиною тому важливим критерієм було наявність басейну з підігрівом ( так як ночі ще прохолодні).
 •  1 рік тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Східницю