Відгуки та розповіді про готелі Східниці

Розповіді туристів про Східницю додати розповідь
Перевіряйте ретельно мінібар ДО заїзду та перед виїздом. Підступна схема готелю.
Приїхали в прекрасному настрої, а виїхали глибоко обурені та ображені. Після перебування в готелі ми залишили чистий номер, все за собою прибрали. Ми завжди охайні до чужого майна.
 •  1 місяць тому
Готель, який вас кине
Через сайт “Букінг” забронювала заздалегідь номер та здійснила передоплату. У день виїзду зателефонувала та попередила що їдемо із Києва. . Менеджер погодивши. Однак за 15 хвилин до приїду менеджер зателефонував та повідомив, що не може нас заселити та запропонував іншу готель, яка нам не підійшла (...
 •  1 місяць тому
Гарний готель, але з нюансами
Все починається з дороги до готелю. Навігатор веде в глухий кут, де на горі навіть не розвернутись. Інша до запасного виїзду, котрий звісно зачинений, раз пішки поцілували ворота прямо навпроти входу у свій корпус.
 •  1 місяць тому
КОЗАЦЬКИЙ ДВОРИК.Очень гарний готельний будинок. Затишний, чистий та просторий.
Цього року ми вперше побували у Східниці. Дуже довго шукали місце де можна проживати під час відпочинку. Вибір випав саме на Козацький дворик (в інеті багато гарних відгуків), ми не пожалкували про свій вибір.
 •  3 місяці тому
Гарний готель, але дуже соромно за персонал
Зранку в день від’їзду (01.04. 2023) хотіли подякувати за прекрасний відпочинок, але сталася подія, яка змарнувала усі позитивні враження. Нас звинуватили в тому, що ми випили маленьку пляшечку віскі з міні-бару.
 •  6 місяців тому
Прекрасний готель, жахливий готельний гід.
Нещодавно відпочивали в готелі ДіАнна, Східниця. Сам готель прекрасний. Чудовий дизайн, дієтичне смачне харчування, сучасний медичний корпус, зручні затишні кімнати, привітний персонал - все супер!
 •  7 місяців тому
Гарний готель.
Відпочиваємо в Східниці не вперше. Обрали Вудмен невипадково- затишно, чисто, доступно. Велика сердечна подяка за гарний відпочинок колективу і якісну роботу. Дуже приємно провели час і хочеться зберегти традицію приїздити до вас.
 •  8 місяців тому
Подяка за гостинність
Відпочивали другий раз в цьому отелі. Приваблює дуже зручне розташування, практично в центрі, але затишно. ! Персанал дуже приємний. Вартість доступна, в порівнянні з іншими, з 3х разовим харчуванням.
 •  8 місяців тому
Гарний готель, все чудово.
Зупинились в номері Люкс на п‘ятому поверсі, з усіх вікон відкривався чудесний краєвид! Нам сподобалась дитяча кімната: уважні вихователі, цікаві майстер-класи, велика кількість іграшок.
 •  1 рік тому
Рай на Землі
Дивовижна природа, чудові краєвиди, затишна територія, красивий ландшафтний дизайн, багато гарних локацій для світлин, свіже повітря, поруч річка, екзотичний пісочок, гойдалки.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Східницю