Відгуки та розповіді про готелі Східниці

Розповіді туристів про Східницю додати розповідь
Дякуємо всьому персоналу за посмішки та відчуття дому за багато кілометрів...
* Зупинились в номері Люкс на п‘ятому поверсі, з усіх вікон відкривався чудесний краєвид! * Нам сподобалась дитяча кімната: уважні вихователі, цікаві майстер-класи, велика кількість іграшок.
 •  5 днів назад
CПА
Готель славився своїм центром СПА. Де це бачено, щоб ПЛАНОВИЙ ремонт водопроводу здійснювався за години роботи центру? У результаті його просто закрили на санітарний день ((( Персонал при поселенні ні слова про це, з усієї наявної інформації - невелике оголошення на стійці реєстрації).
 •  3 місяці тому
Не їдьте сюди, якщо хочете бути здоровими!
Не їдьте сюди, якщо хочете бути здоровими! На четвертий день перебування у готелі в мене з'явились симптоми гострого отруєння - біль в животі, рвота. Харчувався я лише у готелі.
 •  3 місяці тому
Гарний комплекс
Плюси готелю: приємна територія, випав сніг, і ми потрапили в казку, харчування гарне, голодним важко залишитися. Розваги: ​ ​ тренажери, більярд, настільний теніс.
 •  3 місяці тому
Ціна не відповідає якості
Забронювали номер «преміум», ціна якого становить 3900 грн. Спочатку, заселили в номер на другому поверсі, дуже спекотний, вночі спати прям було нестерпно, потім нас переселили в номер на 3 поверсі, в якому було дуже холодно і не комфортно, тим більше після номера, де була спека, на наші запитання,...
 •  4 місяці тому
Чудовий відпочинок
Готель – просто супер. Недоліків немає взагалі. Стильні номери з якісною технікою, меблями, постільними речами. Є закрите паркування. Ненав'язливий і водночас чуйний персонал.
 •  4 місяці тому
Матрац втомлений, дуже незручно спати, в коридорі неприємні пахощі з кухні. Багато людей з вулиці
Не рекомендую! Проживали у номері на другому поверсі. У номері дуже погана звукоізоляція, чути всі звуки як із сусідніх номерів, так і з коридору. Для мене головне – здоровий сон.
 •  5 місяців тому
Не радимо їхати
Це просто відстій. Номер не затишний, совдепія. Власники не хочуть покращувати умови готелю. Економлять. Але тільки ми не заощаджували на них. Ціни не відповідають сервісу.
 •  6 місяців тому
Відпочинок з оцінкою "СУПЕР"
Чудово відпочили, немає жодної негативної оцінки. Жили в Люксі за 2100 чистота на найвищому рівні, прибирання щодня, тепло та затишно, за харчування спасибі, все дуже смачно.
 •  7 місяців тому
Унікальний готель – всі ознаки затишку та комфорту)))
Этот вид отдыха для тех, кто умеет ценить НАСТОЯЩЕЕ! На самом деле, отель идеально подходит тем, для кого важны мелочи – в отношении, в организации комфорта. Поселение: тем, кто ценит экологические стандарты и приветствует возобновляемую энергетику – кайф можно получать уже от того, что все там рабо...
 •  8 місяців тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Східницю