Відгуки та розповіді про готелі Скадовська

Розповіді туристів про Скадовськ додати розповідь
Чудовий готель. Є сауна, чан, басейн, смачна їжа, комфорт
Готель гарний для зимового відпочинку, особливо на вихідні. Комфортний номер (4), смачна їжа, великі порції, є мангал у дворі та альтанка. Новинка! Є карпатський чан на дровах!
 •  3 роки тому
Отличный отдых! Рекомендую как мама, дети которой дважды отдыхали в этом лагере!
Дети отдыхают в лагере сейчас на 6 смене. Это уже второй их приезд в Бригантину, ранее были два года назад, до локдауна. Мальчишкам 9 и 12 лет, находятся в разных отрядах.
 •  3 роки тому
Хороші умови
Зупинялися в готелі на кілька днів, відпочинком залишилися задоволені. На території є 2 басейни, нормальні за розміром. Від моря рукою подати. З маленькою дитиною, добиралися за хвилин 10.
 •  3 роки тому
Дуже зайшов готель
Дуже сподобалось. Відпочивали тут всією сім'єю, і всі залишились у захваті. Забронювали апартаменти заздалегідь. У нас стояло дуже велике зручне ліжко, висипалися ми на ура, іноді й дитина до нас прибігала, місце вистачало всім.
 •  3 роки тому
Чудова анімація. Басейн великий
Відразу скажу, що досвід поїздок до таборів у дитини був. Цей табір був 4-м за 2 роки. Поїхали за рекомендацією друзів. Привезли дитину до табору самі. Але оглянути територію не вдалося - заборона від медпрацівників табору.
 •  3 роки тому
Чудовий табір
Чудовий табір. Дитина була вперше. Чисті номери, доглянута територія, тішить наявність басейну, близькість моря, гарне харчування (хотілося б додати правда трохи більше сезонних фруктів).
 •  3 роки тому
Гарний готель за власний кошт
Відпочивали сім'єю. Нормальний готель за власний кошт. Територія Оцінка: 5 Територія нормальна, в номері шумка слабка, але не критично. Харчування нормальне, їжа смачна, басейни хороші та чисті.
 •  3 роки тому
Басейни класні
Цього року вирішили відвідати Скадовськ. Номер «Люкс» бронювали ще з весни. Жодних затримок із реєстрацією не сталося. Територія Досить велика, обгороджена і добре впорядкована.
 •  3 роки тому
Табір хороший, рекомендую
Табір добрий. Розважальні заходи відповідають віку дітей, харчування різноманітне та смачне, вожаті уважні. Розважальні заходи організовані професійно. Спасибі організаторам, вожатим, аніматорам!
 •  3 роки тому
Дуже сподобалось дочці в таборі!
Донька відпочивала вперше в таборі Бригантина. Найбільше вражень залишив аквапарк на морі та купання в басейні щоденно. Харчування добре, хоча хотілося б більше сезонних фруктів.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Скадовськ