Відгуки та розповіді про готелі Трускавця

Розповіді туристів про Трускавець додати розповідь
гарний готель
зараз відпочиваю в Женеві. Гарний чистий номер. Чудовий СПА - багато басейнів і джакузі, різні сауни з аромо, басейн і джакузі надворі з шезлонгами. Здорова смачна їжа. Привітний персонал.
 •  1 тиждень тому
ГАРШЕ НЕ БУВАЄ!
Забронювала цей готель через ПП "Захід Курорт", все запитала у Андріана, всі сказали чудово. За день до від'їзду прочитала погані відгуки і хотіла змінити готель, на що мені Андріан запропонував приїхати та подивитись самій, бо відгуки пишуть конкуренти.
 •  2 тижні тому
Персонал-хами
Відпочивали 8 разів. 7 років тому там було круто. Але персонал завжди був неввічливий: адміністратор Олег постійно хамить. Взагалі просила його звільнити, а вони пообіцяли 10%знижки, але нічого такого не зробили.
 •  5 днів тому
Спа, Забігаловка, Антисанітарія, Гадюшник
Вчора сім’єю відвідували спа, сказати що ми шоковані це не сказати нічого! Досих пір відійти не можем! Антисанітарія, все занедбане, у всіх саунах смердить, нереальний бруд по всюди, кишкова паличка!
 •  4 місяці тому
Чудовий готель
Дуже гарний готель! 1. Чудовий персонал, кваліфікований, чуйний, уважний та дуже ввічливий і щирий! 2. Чудова їжа, маю двох діток то хочу сказати, що комфортно по проханню кухня готує, що їдять дітки 3.
 •  7 місяців тому
Готель на 2
Вибрала цей готель, бо була раніше в ньому! Але у вересні 2022 р. пошкодувала що знову повернулася до Женеви! Номери старі, прибирання не роблять у них, за п'ять днів нам тільки по заїзду видали шампуні та гелі потім до кінця відпочинку ми не змогли випросити нічого, рушники не змінюють, мокрі сірі...
 •  8 місяців тому
Нічого хорошого тут не лишилося!
Відпочивали 10 днів. Вибирали готель лише через спа комплексу, оскільки поїхали з двома дітьми 2 роки та 10 років. 10 днів тому що перекинули гроші через війну, брали путівку в лютому до Єгипту, взагалі щоб не згоріли гроші.
 •  8 місяців тому
шлунково-кишкова пригода
АГОНІЯ ЖЕНЕВИ відпочивали тут наприкінці серпня 2022р. Це просто гроші на вітер! - номери: Попри просторий номер (жили в стандарті) та гарний вид з балкону, брудно, постіль тхне блювотинням.
 •  9 місяців тому
Програма Дісней 365 Трускавець 365 - це жах!
Відпочивали за програмою Дісней 365. Обіцяли проходження мотузкового парку, у понеділок частина дітей пройшла, а частина ні, не встигли. Обіцяли, що ті, хто не встиг у понеділок пройдуть його точно в середу, але в середу та сама історія – частина дітей не встигли.
 •  10 місяців тому
Тут отруюють людей!
У цьому готелі отруюють людей. Через війну ми тут проживаємо вже більше 3 тижнів, і мало того, що їжа м'яко кажучи така собі, сніданки не змінюються, взагалі, ніколи ( хоча продукти є, їх просто не доготовлюють, або готують так, що їсти не можна), через неї люди отруюються, кожного дня, у нас багато...
 •  1 рік тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Трускавець