Відгуки та розповіді про готелі Трускавця

Розповіді туристів про Трускавець додати розповідь
шлунково-кишкова пригода
АГОНІЯ ЖЕНЕВИ відпочивали тут наприкінці серпня 2022р. Це просто гроші на вітер! - номери: Попри просторий номер (жили в стандарті) та гарний вид з балкону, брудно, постіль тхне блювотинням.
 •  1 місяць тому
Програма Дісней 365 Трускавець 365 - це жах!
Відпочивали за програмою Дісней 365. Обіцяли проходження мотузкового парку, у понеділок частина дітей пройшла, а частина ні, не встигли. Обіцяли, що ті, хто не встиг у понеділок пройдуть його точно в середу, але в середу та сама історія – частина дітей не встигли.
 •  2 місяці тому
Тут отруюють людей!
У цьому готелі отруюють людей. Через війну ми тут проживаємо вже більше 3 тижнів, і мало того, що їжа м'яко кажучи така собі, сніданки не змінюються, взагалі, ніколи ( хоча продукти є, їх просто не доготовлюють, або готують так, що їсти не можна), через неї люди отруюються, кожного дня, у нас багато...
 •  6 місяців тому
Хороший готель. У центрі, навпроти бювету
Афродіта готель, маленький, зі своїм кафе, чистий, ввічливий персонал, центр міста. Гарні сніданки.
 •  9 місяців тому
Очень жаль, но санаторий окончательно испортился!
Владельцы в погоне за деньгами абсолютно потеряли совесть! Ужасно абсолютно все! В сезон, в начале январе, заехало много людей. На это количество народа не рассчитано абсолютно все: начиная с ресторана с бассейном, заканчивая лифтом и водой.
 •  8 місяців тому
Сам санаторій добрий, але на цьому все добре закінчується
Санаторій мені порадили знайомі, які їздили туди путівкою, тому що я часто відпочиваю в Карлових Варах і ніколи – у Трускавці, вирішила поїхати! ! ! Сказати, що моя відпустка була втрачена, це не сказати нічого!
 •  9 місяців тому
Спа норм, але сервіс на дуже низькому рівні
Все почалося з того що ми замовили три номери на три дні. По телефону повідомили що необхідно за бронювання заплатити 50% від суми і при заселенні ще 50%. Ми так і зробили.
 •  9 місяців тому
Потребує реновації
В перше відпочивав у цьому готелі у далекому 2010 році. Готель не став гіршим, але не став ліпшим. Що сподобалось: 1. Кухня, нічого особливого, але вишукано і смачно. Щеб трохи дешевший бар, було б ідеально.
 •  10 місяців тому
Відмінний готель
На ресепшені дівчинки Іванка та Софія дуже ввічливі, доброзичливі, усміхнені, Назар відповідальний та пунктуальний) Кухня відмінна, номери зроблені зі смаком, нам дуже сподобалося.
 •  10 місяців тому
Не рекомендую, дуже брудно...
Можливо, колись це був гарний і комфортний готель, зараз нажаль все в жахливому стані, дуже брудно... Халати сірі, воротник протертий до дірок..., без поясів... Дівчата на рецепції на всі зауваження не реагують взагалі.
 •  11 місяців тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Трускавець