Відгуки та розповіді про готелі Трускавця

Розповіді туристів про Трускавець додати розповідь
Тут отруюють людей!
У цьому готелі отруюють людей. Через війну ми тут проживаємо вже більше 3 тижнів, і мало того, що їжа м'яко кажучи така собі, сніданки не змінюються, взагалі, ніколи ( хоча продукти є, їх просто не доготовлюють, або готують так, що їсти не можна), через неї люди отруюються, кожного дня, у нас багато...
 •  2 місяці тому
Хороший готель. У центрі, навпроти бювету
Афродіта готель, маленький, зі своїм кафе, чистий, ввічливий персонал, центр міста. Гарні сніданки.
 •  4 місяці тому
Жаль, але санаторій остаточно зіпсувався!
Владельцы в погоне за деньгами совершенно потеряли совесть! Ужасно абсолютно все! В сезон, в начале января, заехало много людей. На это количество народа не рассчитано все: начиная с ресторана с бассейном, заканчивая лифтом и водой.
 •  4 місяці тому
Сам санаторій добрий, але на цьому все добре закінчується
Санаторій мені порадили знайомі, які їздили туди путівкою, тому що я часто відпочиваю в Карлових Варах і ніколи – у Трускавці, вирішила поїхати! ! ! Сказати, що моя відпустка була втрачена, це не сказати нічого!
 •  4 місяці тому
Спа норм, але сервіс на дуже низькому рівні
Все началось с того, что мы заказали три номера в три дня. По телефону сообщили, что необходимо за бронирование заплатить 50% суммы и при заселении еще 50%. Мы так и поступили.
 •  4 місяці тому
Потребує реновації
В первом отдохнул в этом отеле в далеком 2010 году. Отель не стал хуже, но не стал лучше. Что понравилось: 1. Кухня, ничего особенного, но изысканно и вкусно. Щебень немного более дешевый бар, было бы идеально.
 •  5 місяців тому
Відмінний готель
На ресепшені дівчинки Іванка та Софія дуже ввічливі, доброзичливі, усміхнені, Назар відповідальний та пунктуальний) Кухня відмінна, номери зроблені зі смаком, нам дуже сподобалося.
 •  6 місяців тому
Не рекомендую, дуже брудно.
Возможно, когда-то это была хорошая и комфортная гостиница, сейчас к сожалению все в ужасном состоянии, очень грязно...Халать серые, воротник протертый до дыр...без поясов.
 •  6 місяців тому
Готель на 2 з мінусом, не раджу
Жирний мінус директору санаторію "Конвалія" Нагурний Володимиру Вікторовичу, приїхали за путівкою, яка була сплачена заздалегідь за 2 особи 9 днів. З порога нахабно директор заявив, що ми повинні заплатити 2310 грн.
 •  6 місяців тому
Богадільня Коновалія
Хотя я предварительно договаривался с санаторием Женева, Ландыш мне предложили девушки в управление соцзащиты, и пообещали, что все будет хорошо. На словах и на картинке действительно все было хорошо, даже пообещали разделить путевку на двоих с женой.
 •  8 місяців тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Трускавець