Відгуки та розповіді про готелі Вінниці

Розповіді туристів про Вінницю додати розповідь
Розчарування
При заселенні, оглянувши номер були розчаровані постільною білизною. (наче в селі кольорова, застірана, вигорівша, не свіжа) штори на вікні в позиції -нае заслонити не відслонити вікно повністю, В номері дуже холодно, а при проханні на рецепшині, мила адміністратор запропонувала грітись один одним.
 •  1 місяць тому
Wi-Fi в номері взагалі відсутній
Готель знаходиться в промисловій зоні біля хлібопекарській фабриці, вікно в номері відкрити не можливо. Ми були в полулюксі але його таким назвати не можливо. Біля дивану та ліжка відчутний запах сечі також в номері присутній тютюновий запах, у ваній кімнаті проблеми з каналізацією запах стоїть, нем...
 •  10 місяців тому
Проблеми номера
Не вперше зупиняюсь в готелі Гостевія, але цього разу все було жахливо : води гарячої немає, телевізор не працює, вхідні двері в номері не закриваються. Звернувши на рецепшн до дівчат та сказали за проблеми, на що нам відповіли : що вирішимо це, АЛЕ нічого не змінилось.
 •  1 рік тому
Жахливе ставлення до мешканців
Двічі на тижні намагалися забронювати номер. Перший раз адміністратор взяв трубку і сказав передзвонить за кілька хвилин – чекаємо досі. Сьогодні просто двічі відбиваються – не беруть телефон.
 •  3 роки тому
Гарний затишний готель у пішій доступності від фонтанів
Зупинялися на одну ніч у готелі в номері стандарт, бронювали заздалегідь (просили тихий номер на другому поверсі). Зовнішній вигляд готелю дуже вразив, але всередині чисто, затишно, елегантно, дизайн витриманий в одному стилі.
 •  3 роки тому
Вмираючий готель
Після попереднього перегляду номери моментально відмовилися, убого, вбито, виразний запах столовки, дівчина на ресепшині "робила нам ласку", показуючи номер, загалом, огидне враження!
 •  4 роки тому
Відмінна база відпочинку біля річки
Все майже добре. Обслуговування, харчування, тиша. 100 метрів річка Південний Буг, до магазину 300 метрів. Купа визначних пам'яток. Наймав дуже багато контенту, у тому числі і на базі відпочинку.
 •  4 роки тому
Хороший готель
Нам сподобалося це місце і ми вирішили заночувати в готелі Панської Хати, мабуть, сил не було пересуватися після рясної їжі в ресторані. Готель гарний, номери чисті, нові ліжка та матраци.
 •  5 років тому
Відмінний готель
Сервіс у них реально на висоті, а це підкуповує. Були 2 дні у напівлюксі. Все шикарно. Басейни, територія, розваги. . . У них є все! Зіп лайн, вейк борд і т. д. Персонал такий добрий) Загалом радити можна!
 •  5 років тому
Приємне, охайне місто
Обідала у "Вінницькій реберні". Дуже цікавий інтер'єр. Дивіться фото.  Але з офіціантами будьте уважні - можуть принести неповне замовлення. 
 •  5 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Вінницю