Відгуки та розповіді про готелі Залізного Порту

Розповіді туристів про Залізний порт додати розповідь
Місце, куди ми обов'язково повернемося
Квест пошуку та вибору гідного місця для відпочинку в Залізному порту зупинився саме на цьому готелі. Не пошкодували ні секунди))) Зазначимо всі переваги за пунктами: 1.
 •  3 роки тому
Непогано, але є недоліки!
Так так раніше у ЖП не бували, поклалися на думку колеги по роботі та оселилися у "Кракові", попередньо забронювавши номер телефоном. Готель невеликий, на території є альтанки з мангалами, парковка, місце під дитячий батут (хоча за нашого відпочинку я не бачила, щоб він працював).
 •  3 роки тому
Супер! За гостинність обіцяла написати відгук!
Дуже вдячні господарям за той сервіс, який надають відпочиваючим. Заселили раніше, як тільки звільнився номер, оскільки приїхали з дороги втомлені. Номера зручні, є все необхідне.
 •  3 роки тому
Жахливий готель
Жахливий готель, його важко назвати готелем. Знімали номер VIP. Хто господарів здивувався назвати його віпом. Це повна *опа. У номері немає нічого для віпа, тільки ціна захмарна.
 •  3 роки тому
Жахливе місце! Не рекомендую!
Не рекомендую цей бомжатник для відпочинку, відпочивали з чоловіком 4 дні тому, була рада швидше повернутися додому. Забронювали номер двоспальний напівлюкс з двоспальним ліжком і всіма зручностями що були прописані в описі номера.
 •  3 роки тому
Хороший готель
Відпочиваю не перший рік у готелі «Сонячний Бриз». І з кожним роком, все приємніше приїжджати сюди. Приємне обслуговування добре приймають. Чисто в номерах є кондиціонер, холодильник і телевізор.
 •  3 роки тому
Відповідність ціна-якість
Читаю відгуки і не розумію людей, ви переступаєте поріг і відразу розумієте, на що йдете. Якщо вам не подобається, йдіть і все, не заселяйтеся, щоб потім не скаржитися. Наша історія: нас зустрів адміністратор Назар, показав номер, умови тощо.
 •  3 роки тому
Просто жахливо! Колгоспний гуртожиток за ціною Туреччини! Харчування огидне! Персонал – хами!
Якщо ви хочете провести свою відпустку в колгоспних умовах із хамовитими адміністраторами, але за ціною Туреччини – вам у Скорпіон! Принади почнуться прямо на ресепшені!
 •  3 роки тому
Суворий готель із неприємним персоналом. Вже не рекомендую!
Другий рік поспіль відпочивали тут. Перший раз написала гарний відгук на позитиві з огляду на заряд протягом 10 діб від аніматора Аліни. Цього року 17 діб було. Сказати, що одні мінуси – не сказати нічого.
 •  3 роки тому
Жахливий готель
Найжахливіші готель. Внесли передоплату за 3 місяці до подорожі. Зібралися оздоровити маму інваліда 2-ї групи та дитину. Приїхали, засилення з 12, прочекали до 5 вечора, голодні та на пляжі в шоці.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Залізний порт