Відгуки та розповіді про готелі Криму

Розповіді туристів про Крим додати розповідь
Відпустка
Цього року обрали для відпочинку Крим. Я довго вибирала між Євпаторією та Ялтою. Все ж таки обрала Південний берег сел. Кореїз, готель Ай-Петрі. Про що згодом пошкодувала, все-таки для дітей море і пляжі в Євпаторії набагато краще, та ще потрапили ми в режим НС після злив і селів.
 •  3 роки тому
Крим – Дно
Довго думали, куди поїхати на море в умовах пандемії. Вибирали між Адлером та Кримом. У результаті вирішили повернутися до Криму через 14 років. Взяли дати з 09.07-28.07.
 •  3 роки тому
Чужий закордон краще!
Не розумію тих, хто після зарубіжних курортів обирає Чорномор'я. Але цього року "потрапив" сам: для здешевлення закордону шукав компанію, але знайшовся безпаспортний супутник.
 •  4 роки тому
Звіт про подорож до Партеніт (Крим). 31.07.2018-07.08.2018
Перед розповіддю запрошую всіх подивитися галерею з вихідними фотографіями та HD відеофрагментами див. https://yadi. sk/d/-rMUJJtG3afcfx Вступ. На мою думку, більшість негативних відгуків про перебування в Криму виникає через те, що відпочиваючі заздалегідь піднімають планку вимог щодо розміщення/ж...
 •  6 років тому
Дежавю-3
Вночі дощу не було. Ранок доволі сонячний. Можна спробувати видертися на Ай-Петрю. Тільки трохи змінити маршрут. Повинне бути що-нове! Тому ми не пішли Боткінською стежкою, а стали підніматися до Учан-Су стежкою, якою, зазвичай, спускалися назад.
 •  6 років тому
Дежавю-2
Ранок 1 січня видався сонячним. Прихопивши пляшку портвейну, рушили на традиційну прогулянку Сонячною стежкою. Кілька разів зупинялися для підзарядки. Поки ми заряджалися, підбігла група молодняку ​ ​ в карнавальних костюмах.
 •  6 років тому
Дежавю
Ви вірите у прикмети? Я вірю! Ну, чи сама їх втілюю. Минулий Новий рік, як і багато попередніх, ми зустріли на набережній Ялти https://www.turpravda.ua/ uc/yalta/blog-200632.
 •  6 років тому
Крим .Погляд з іншого боку
Крим. Погляд з іншого боку Набережна Ялти 2010 рік Крим...Ялта...Дорогі серцю місця Скільки разів я була там. Незабутні моменти, яскраві враження, багато фотографій. У всіх на фотографіях щасливі особи від дотику із прекрасною природою півострова, духом міста, яке не піддається опису.
 •  6 років тому
Санаторій ім. Кірова
Про ялтинський санаторій Кірова: багато буваю в різних російських санаторіях, тепер з'їздив до Кримнашу, до найстарішого санаторію імені революціонера С. М. Кірова. Про тумбочки і ліжка писати не буду - тема нудна, для мене не дуже важливо які меблі - аби була і функції свої виконувала.
 •  6 років тому
прогулянка морями 2017
Напередодні виборів, що настають, приходить Путін до ворожки, і запитує в неї: - А що зі мною буде наступного року? Чи буду я Президентом? Вона йому відповідає: - Залишилося тобі бути на цій посаді лише одне літо, більше не оберуть.
 •  6 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua