Відгуки та розповіді про готелі Алушти

Розповіді туристів про Алушту додати розповідь
Чудовий готель
Чудовий готель, номери комфортні та чисті, багато хвойних дерев, це означає, що тут цілий рік тут буде зелено. Сподобалося, що на території тихо і спокійно, отримуєш від цього задоволення.
 •  7 місяців тому
Відмінний готель! Рекомендую!
Рада, що цього року відпочиваємо в Криму, а не в звичній уже Туреччині, чоловік умовив, чесно зовсім не очікувала побачити в Алушті готель такого рівня, персонал ввічливий, чистота ідеальна, кожна деталь продумана до дрібниць.
 •  7 місяців тому
Прекрасний готель для відпочинку із сім'єю
Наша сім'я вже не вперше вибирає для відпочинку готель Порто Маре, це комфортний, з високим сервісом та доброзичливою обстановкою готель у який хочеться повертатися та проводити час із сім'єю.
 •  10 місяців тому
Сподобалося, навіть дуже
Добридень! Хочу залишити враження про перебування у санаторії "Блакитна Хвиля" за адресою: м. Алушта, вул. Перекопська, 7 (1-й та 2-й корпуси). Сподіваюся, мій відгук допоможе зорієнтуватися у виборі місць відпочинку.
 •  1 рік тому
Дуже сподобалось
Дивовижне місце - санаторій відомо видно навіть з далекої відстані. Територія впорядкована, грамотно спланована. Відпочинкові зони прекрасно оформлені. Літні басейни, шезлонги та інтер'єр нагадують про літо навіть узимку.
 •  1 рік тому
Відмінний готель для відпочинку
Рекомендую відпочинок для пар з дітьми, продумано для дітей все до дрібниць. Швидка реєстрація онлайн, дитяче харчування, всі дитячі гаджети на місці безкоштовно. Можливість комфортного відпочинку з дітьми.
 •  1 рік тому
Найкрутіший готель для сімей з дітьми
Справді підтверджую – чудовий готель для відпочинку з дітьми, дуже доброзичливий персонал, все позитивно, для гостей! Територія не величезна, але багато локацій, активностей!
 •  1 рік тому
Відмінний готель для відпочинку з дітьми
ВІДПОЧИНОК У ПОРТО-МАРІ Відпочиваємо зараз у готелі. З 15 серпня. Готель дуже орієнтований на дітей. Дітей тут люблять, дуже трепетно ​ ​ та дбайливо ставляться.
 •  1 рік тому
Відмінний готель Лазурний Алушта
Доброго часу доби, дорогі друзі! Хочу з вами поділитися про відпочинок у місті Алушта у 2022-му році, серпень місяць. Готель називається Лазурний, він знаходиться на першій береговій лінії.
 •  1 рік тому
Чудовий готель
Відпочивали у гостьовому будинку Людмила у липні 2022 року. Що сказати, найкращий готель, про який можна було мріяти. Місцезнаходження шикарне, поряд тролейбусне кільце, парк мініатюр, оглядове колесо.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Алушту