Відпочинок краще за очікування

Написано: 4 грудня 2012
Час поїздки: 6 — 21 серпня 2012
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 9.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 9.0
Чесно кажучи, при плануванні відпустки ми навіть і не думали про Крим: для нас пріоритетом була Хорватія, тим більше, що візових проблем не передбачалося (їх на час літнього сезону скасували), а відгуки друзів та знайомих були лише позитивні. Але трапилося так, що чоловік у будь-який час міг бути відкликаний назад на роботу. Засмучувалися, бо дуже хотіли до Хорватії, проте почали шукати варіанти в Україні.
Необхідно було врахувати: відпочинок на морі з дитиною 8 років + крокова доступність до моря + готель, а не квартира + комфортні умови з усіма зручностями + проживання недалеко від "цивілізації" (тобто маленькі селища відпадали через нерозвинену інфраструктуру та відсутність розваг) + хоч якась культурна програма у вигляді екскурсій та цікавих місць, якщо раптом за 2 тижні або погода зіпсується, або остаточно набридне валятися "тюленем" на пляжі : ).
Вибрали Євпаторію, оскільки пляжі піщані, багато розваг для дорослих та дітей, та й місто не маленьке, а ще й виявилося із давньою історією (навіть і не знала, що в Україні є міста старші 2500 років)! Вибирали місце відпочинку інтернетом, в т. ч. і на http://www.turpravda.com, знайшли кілька готелів та пансіонатів, які нам підходили: в "Оазі" не було місць, "Sea Land" виявився досить далеко від центру міста і транспорт туди не ходить (тупотіти треба від кінцевої зупинки), "Арсенал" - суперечливі відгуки, "Велес" - на наші терміни був лише найдорожчий номер, "Юліана" - сподобалася, але до моря йти близько 600 м. і дорогувато здалося, в результаті зупинилися в "Посмішці" на вул. . Сімферопольська – і ціна підходила, і море близько, і до міста "рукою подати".

Не помилилися! "Посмішка" - це міні-готель з невеликою власною територією. Номер (мінілюкс) на 1 поверсі дуже сподобався оригінальним дизайном, хоч і невеликий, але все необхідне: кондиціонер, холодильник для напоїв, телевізор, душ. Хороше харчування, новий сучасний дитячий майданчик, всі побутові питання вирішуються швидко, необхідне нам завжди могли підказати персонал чи власники. Поруч кілька пляжів - на "Оазі" багато людей було, але далі по вулиці є зовсім малолюдні пляжі: ми на машині, обидва з правами, так що сів і через 2 хвилини на пляжі з щільністю людей на порядок меншою, ніж на "Оазі" , Правда там дрібна галька вже починається - така суміш з піску і дрібної гальки, але це напевно і на краще - для ніг корисніше! "Старе місто" Євпаторії також сподобалося - щоп'ятниці там було місцеве шоу: "живі статуї", татари на барабанах колоритно грали, сувенірний ринок, національні кафе, можна відвідати мечеть, собор, караїмські кенаси. Увечері ходили на набережну – там багато ресторанчиків, кафе. Їздили до аквапарку. В цілому, все дуже сподобалося - приїхали з гарним настроєм, хоча багато розмов про "кримський сервіс" та хамство, але нам такого не траплялося, а може, і ми просто були налаштовані на позитив! ! ! Відпочинок був дійсно кращий за очікування!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua