Відгуки та розповіді про готелі Місхора

Розповіді туристів про Місхор додати розповідь
Прекрасне місце
Все відповідає заявленому в інтернеті, просторі чисті номери, затишна вілла з усім необхідним, мангальна зона, альтанка, дитячий майданчик, в оточенні квітучої оази. Прекрасні ситні сніданки (включені), легкі обіди (перше), і ситні вечері, все свіже і з любов'ю (дякую, Оксана).
 •  1 рік тому
Чи не вогонь
Може новий готель був непоганий, але зараз це сильно втомлений, обшарпаний гестхаус, що намагається виглядати готелем. Прибирання – лише винос сміття. Протягом усього проживання, павук Гоша плів гарне павутиння на балконі, і йому в цьому ніхто не заважав.
 •  2 роки тому
Санаторій з гарним лікуванням та харчуванням
Привіз дружину на лікування до санаторію. Жили у першому корпусі. Номери на мій погляд у хорошому стані. Меблі міцні, чисто, вологе прибирання проводили щодня. На вигляд із вікна можна було цілодобово дивитися.
 •  3 роки тому
Залишилися задоволені санаторієм
Ми приїхали 3 березня. Це перший заїзд у санаторії. Навколо чистота. Мешкали у 2 корпусі. Вигляд з балкона був просто приголомшливий. Також стояла сушарка для білизни та крісла на балконі.
 •  3 роки тому
Хороший готель! Відмінне місце, свіже повітря
Нам сподобалося все! Басейн прекрасний, лише шкода, що не підігрівався. Обіцяли на 8 Березня, так що приїдемо та перевіримо ; )
 •  3 роки тому
Це приголомшливе місце зі своєю багатою історією
Вирішили нарешті зайнятися своїм здоров'ям. Захотіли жити у 2 корпусі на півлюксі. Меблі цілі, не нові, виглядають добре. Ліжка роздільні. Світильники над ліжком були, я люблю читати перед сном, тож мені догодили.
 •  3 роки тому
Кльово
Мені дуже сподобався санаторій. Переживала за погоду, та вона не підкачала. Брала номер підвищеної комфортності. Ліжко та рушники міняли кілька разів. Жінка приходила прибирала щодня.
 •  3 роки тому
Корисні процедури
Багато цікавого побачили. Але у палаці ніколи не мешкали. Наша путівка була з 21 жовтня до 4 листопада. 1 і 2 корпуси дуже красиві зовні та всередині. А ось 3-й корпус виглядає сучасніше.
 •  3 роки тому
Гарна територія
Минулого року навесні тут відпочивала моя дружина із подругою. Їм сподобалося. Ми із сином приїхали на 2 тижні подивитися Крим. Жили у 3 корпусі, номер великий, меблі старого зразка, душ туалет у номері.
 •  3 роки тому
Час швидко минає
Санаторій Дюльбер зустрів нас із чоловіком у жовтні доброзичливо. Куди б ви не прийшли скрізь, відчуєте тепле ставлення персоналу, особливо на ресепшені. Проживали у 3-му корпусі.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Місхор