Запитання про котеджі Вілла Олена К 2*

Актуальні тури у цей готель
Отримай найкращу ціну від турагентів
  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
33 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Місця та розваги»
харчування входить чи сніданок? і вечеря за доп.плату їли?
просто цікаво
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
3 підписника  • запитав 2012-10-0310 років тому
Відповіді  •  11
аватар Lissa10
сніданок заходить. обід та вечеря -дод. замовляється
аватар lyudmila.polozo
а вечеря скільки коштує?
аватар Lissa10
ось тут не підкажу. відпочивали минулого року. зараз, напевно, інші ціни. Тільки що скажу, порції великі. салатом та гарячим наїдався навіть чоловік. і звичайно в кафе-рестарані більше залишіть.
аватар Lissa10
тоді щось у районі 70-80 гривень коштував
аватар lyudmila.polozo
спасибі. а вхід у воду пологий і галька яка
аватар Lissa10
спускатиметеся) мін 10 але хороший підйом. це взагалі проблема наших курортів. у першій смузі – старі радянські санаторії. все нові будівлі вище та вище) ми ходили на пляж санаторію морський бриз (начебто так) територія є красива, народу на пляжі (порівняно з іншими) було мало. але вони мали поділ пляжу тільки для своїх і приходящих. там де для своїх, народу взагалі мало було. але вранці сидів контролюючий. після обіду можна було пройти куди завгодно, а ось з ранку. частина пляжу для несанаторних була досить щільно укладена народом. за вхід з ранку віддавали 5гр(у другій половині дня вже йшли не плативши, охорона запам'ятовує чи забиває). і це до речі найдешевший пляж. на пляжі місхора 10гр і народу неплюнути та каміння у воді жахливі. взагалі походи на пляж забирають достатньо сил, по жарі підйом.. ми ставилися до цього як до спорту) тим більше, що в кінці шляху був затишний номер з кондиціонером.
аватар Lissa10
скрізь галька, досить велика.
ми до речі також відпочивали на міському пляжі( там, де русалочка) це єдиний безкоштовний пляж. від готелю йти далеко (мін 15 точно), але ми ходили туди їсти, гроші міняти, в магазини. там взагалі міні-культурно-розважальний центр місхора. щоб не тинятися туди сюди, залишалися там на пляжі. народу як і скрізь. але стоять платні лежаки (тежі 5гр) і вони порожні. ми їх брали.
аватар lyudmila.polozo
я лежаки не беру! терпіти не можу валятися до одурення.
аватар Lissa10
а я люблю повалятися і почитати) навірюю прогалини
аватар Lissa10
і без лежаків їх дуже жорстко на гальці. специфічний масаж, хоча все на любителя. і крим сам собою на любителя.
але якщо вибираєте затишний готель для людського відпочинку. Віллу Олена я вам рекомендую. свіжий, затишний. номери просторі. вид з супер балкон. забираються не раз на тиждень як у нас у колишньому СРСР люблять, а щодня. білизна змінюють раз на 3 дні. що дуже не часто зустрінеш. на сніданки сосиски набридли.. Але вечері, коли замовляли, були дуже-дуже смачні. та й господиня та обслуговуючі дуже милі. сімейний затишний невеликий тихий готель.
аватар Voilalalal
Не тільки сосиски, а й бутери з сиром, йогурт та вівсянка =). Для мене був тільки один великий недолік - відсутність кави, але цим нехтують багато пансіонатів (розчинну бурду в розрахунок не беру). Ну і щодо третьої лінії від моря, це напевно відпочинок не для всіх. Море все перегороджене хвилерізами, стінами, огорожами.
Зате клімат, повітря - краще ніж в інших частинах спідниць, імхо. За номерами, персоналом, претензій жодних немає.
аватар
Відповім на інші запитання про Вілла Олена К 2*
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще