Запитання про КримПогода та сезони

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Крим
Хто відпочивав наприкінці травня (24) в Євпаторії, вже можна буде купатися в морі?
8 років тому  •  10 підписників 19 відповідей
Збираємось у липні-серпні до Алупки. Наскільки там задушливо/волого в цей час? Як переноситься спека? Інформація в Інтернеті суперечлива.
9 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Із заходом у море зрозуміло, він не дуже добрий. А саме море як? По фото здається, що його весь час штормить і воно завжди брудне, каламутне. Панове, хто відпочивав, було море прозоре чи воно завжди таке брудне
9 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Були у вас кілька разів за останні роки, але зараз самі розумієте. Чи є гості з України? Як розраховуватись? В рублях?
10 років тому  •  9 підписників 13 відповідей
Цікава думка корінних жителів
11 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
думаю поїхати
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Під час планування відпочинку хотілося б дізнатися, яка погода у Миколаївці у вересні, чи тепле море. Спасибі!
11 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Буде ще +30град. у Криму цього сезону?
12 років тому  •  6 підписників 13 відповідей
і чи можна після приїзду доплатити на харчування дитини (4 роки)?
12 років тому  •  3 підписника 7 відповідей Є відповідь готельєра
Цікавить думка тих, хто найчастіше рік у рік буває на ПБК у вересні-жовтні. Яка в цей час погода? Яка температура води у морі? Спасибі.
12 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
Яка погода та температура моря на початку вересня?
12 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
А то я вже не сиджу на місці
12 років тому  •  7 підписників 9 відповідей
У нас із подругою відпустка випадає на останній тиждень серпня перший тиждень вересня. Бажаємо поїхати на море. Я була в Ялті у липні. Мені все сподобалося. От і вмовляю її їхати до Ялти знову. Але вона проти каже, що в цей час в Ялті холодно і дощі йдуть (посилається на маму яка мовляв була там на початку вересня). Підкажіть права вона чи ні?
12 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Як близько розташований готель по відношенню до річки Альма?
12 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
На якій відстані від готелю знаходиться річка А.... і який вплив вона впливає на температуру та склад морської води?
12 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Хочу вивезти дитину 5 років у другій половині серпня на море на 14 днів. Куди краще їхати до Криму? То щоб без дощів і чисте море?
13 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Хто може підказати яка погода у другій половині серпня в Севастополі? Яке в цей час море - чи чисте і тепле (особливо цікавлять пляжі Учкуївки)? Спасибі заздалегідь.
13 років тому  •  5 підписників 9 відповідей
Хотілося б дізнатися яке зазвичай море у першій половині вересня? Тепле чи прохолодне?
13 років тому  •  6 підписників 7 відповідей
Чи не холодна вода буде в морі з 18 червня в Криму і який курорт Криму буде в цьому відношенні кращим?
13 років тому  •  7 підписників 11 відповідей
Підкажіть, будь ласка, яка температура повітря та води у червні (після 20-го) у Заозерному. Чи можна вже купатися дітям у цей період?
13 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
перший раз збираємося з чоловіком на морі, ніколи там не були тому цікавить все...якщо зможете допоможіть, спасибі
13 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
Хотіла б дізнатися температуру води в морі на початку та в середині червня на скільки вона тепла для купання дітей?
13 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
чи можна добре відпочити у листопаді
13 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Як погода у Криму зараз?Море тепле?
14 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Яка температура моря та повітря?
14 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Хто знає, як там погода в Криму в Ялті, Місхорі? Дощі часто? Море тепле? Всім заздалегідь дякую! ;)
14 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Тільки чесно:) Хочу поїхати з 4-річною дитиною, яка цілеспрямовано їде купатися
14 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Покажіть плз, яка температура моря наприкінці червня? Ми їдемо з 20-го. Дякую
14 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
Вітаю всіх! Хто відпочивав у Сонячногірському на Тихій Дачі у першій половині вересня? Дуже цікава погода: температура, дощі. Спасибі)
14 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Підкажіть будь ласка, яка зазвичай погода у вересні (повітря, моря) у Піщаному? Розумію. що точно знати ніхто не може, але хоча б виходячи з досвіду. Спасибі.
14 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
ще