Відгуки та розповіді про готелі Карпат

Розповіді туристів про Карпати додати розповідь
Кобилецька Поляна - перлина Карпатськіх гір
Кобилецька Поляна - перлина Карпатськіх гір Чудове місце для приємного відпочинку, в якому поєднуються вся чарівність гірського відпочинку та прекрасного сервісу.               Місце відпочинку знаходиться в затишній місцевості подалі від міської метушні, серед Карпатськіх гір в готелі «Модрина».
 •  Учора
Небезпечно в Красії
Відвідав цей курорт цього тижня. Загалом траси непогані, але є мінуси. З паркуванням авто є великі проблеми. Машини паркують просто при дорозі, що спричиняє проблеми при зустрічному русі автомобілів.
 •  2 роки тому
Відпочинок та оздоровлення у Поляні у сьогоднішніх реаліях
Обираючи місце для зимового відпочинку та оздоровлення, на сімейній раді розглядалися два основні, раніше вже перевірені бальнеологічні курорти Карпат, це Поляна на Закарпатті та Східниця у Львівській області.
 •  2 роки тому
Різдвяні канікули, або Як дівки колядували (продовження, воно ж і закінчення))
Різдвяні канікули, або Як дівки колядували >>> Місцем нашого проживання ми обрали місцевий курорт Моршин, а саме готель «Боніфацій», який нам сподобався ще минулого разу.
 •  2 роки тому
Різдвяні канікули, або Як дівки колядували
Наближались різдвяні свята. Дуже кортіло вдихнути свіжого повітря зимових Карпат, підзарядитись енергією, набратися сил та бадьорості. Дощ та мряка за вікном підбурювали та спонукали… Мрії переносили до Львову, міста, що закохує з першого погляду, створює романтичний настрій&...
 •  2 роки тому
Довгоочікувані Карпати та теплий Львів!
Поки йде довга та цікава робота над розповіддю про подорож берегами Егейського моря, у нас пройшла невелика поїздка до Львова та Карпат, якою я не можу не поділитися. Незважаючи на те, що зазвичай у нас подорожі проходять досить позитивно і в сонячному світлі, це на жаль потрапило до категорії “м...
 •  3 роки тому
Колочава – садиба «Жандармська управа»
Колочава – це відмінне туристичне село, в якому можна провести невелику приємну відпустку. Відпочивали з 21 по 24 серпня у готелі «Жандармська управа». Це готель-музей зі своєю давньою історією.
 •  3 роки тому
Подорож до Карпат з Харкова на автомобілі
На жаль, я ще жодного разу не була в Карпатах. Ще взимку, у січневі морози, ми задумали влітку поїхати до Карпат і підкорити Говерлу. Настало літо, і прийшов час здійснювати!
 •  3 роки тому
Екстрім-вихідні у Ворохті
Взяла тур «3D-екстрім», поселення в Скіті (Ворохта). Мене зустріли на вокзалі, заселили, нагодували. Мій відпочинок був прописаний за хвилинами. Мене набирали адміністратори та інформували про час виїзду на чергову пригоду, нагадували, що взяти із собою.
 •  3 роки тому
Ексклюзивний курорт для небагатьох
Фінансовий успіх Буковелі, який знищує шарм невеликого гірського курорту, на щастя поки що не дістався Драгобрату. Найдорожчий номер на чотирьох коштує близько 3500 грн, миска бограча у найкращому місці 150 грн, чай/кава 40.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua