Колочава – садиба «Жандармська управа»

07 жовтня 2021 Час поїздки: з 21 серпня 2021 до 24 серпня 2021
Репутація: +376
Додати до друзів
Написати листа

Колочава – це відмінне туристичне село, в якому можна провести невелику приємну відпустку.

Відпочивали з 21 по 24 серпня у готелі «Жандармська управа». Це готель-музей зі своєю давньою історією.

У готелі є 2- та 3- місні номери, а на першому поверсі розташована корчма. У готелі чудовий сервіс та чистота. Окремо хочеться відзначити господарів – вони розумнички. І навіть незважаючи на те, що номер ми бронювали за 2 місяці до поїздки на пікові для відпочинку дати, наш номер на нас чекав, за що окрема подяка господарям (знаємо випадки, коли приїжджаєш у заброньований номер, а вам кажуть «Вибачте… Номерів немає» . Так ось тут такого немає). Харчування дуже різноманітне: на будь-який смак та гаманець. Там завжди повно народу.

У селі є кілька цікавих локацій, в яких вам обов'язково потрібно побувати.

Пташник. За сто метрів від центру села розташована садиба, в якій живе любитель папуг. У нього мешкає близько 30 видів папуг.


Старе село. За 30 хв. ходьби від центру знаходиться музей, у якому перетинаються наш народний побут та розквіт комунізму (на любителя).

Форелеве господарство (Риба FISH). В 1 км від центру (у бік водосховища) знаходяться озера з форелькою, де ви можете порибалити, а потім і смачно поїсти те, що зловили.

Озеро Мерешор. Озеро знаходиться за дві години ходу від готелю. Це дуже гарне і мальовниче місце – краса і тиша… Але є суттєвий нюанс цього озера, а точніше у безглуздих людей, які викидають пластик у природу. Дощ із річкою приносять усе це сюди в озеро. Оскільки це накопичувач води для електростанції, там накопичується як вода, а й місцями гори сміття. Ось якщо прибрати сміття, то це місце буде набагато красивіше за Синевир.

Гори. Ну і звичайно гори – там вони довкола, так що беріть карту, вибирайте маршрут і вперед.

Всім приємного відпочинку!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
внутренний дворик отеля
Старе село
Озеро Мерешор
Озеро Мерешор
Форелеве господарство (Риба FISH)
Гриб «пальці диявола»
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар