Ексклюзивний курорт для небагатьох

07 лютого 2021 Час поїздки: з 16 Січня 2021 до 22 Січня 2021
Репутація: +2843
Додати до друзів
Написати листа

Фінансовий успіх Буковелі, який знищує шарм невеликого гірського курорту, на щастя поки що не дістався Драгобрату. Найдорожчий номер на чотирьох коштує близько 3500 грн, миска бограча у найкращому місці 150 грн, чай/кава 40. Асфальту немає взагалі. Пересування курортом, навіть у магазин, можливе лише на джипах, на санях або на своїх двох. Жодної Фори та АТБ на весь курорт. Зате середній вік дерев вимірюється століттями! І в центрі курорту можна заблукати в лісі.

На Дразі 10 підйомників на весь курорт (їх лише два крісла). Але щоб об'їхати все, потрібно 4 різних скіпаси. Їм би домовитися між собою, зробити спільний скіпас, та й підняти ціну вдвічі! Але відомо, де два українці – там три гетьмани. Нормальний скіпас лише один - на Оазі, по-перше, на картці гроші, а не своя валюта, по-друге, ці гроші можна повернути, якщо не викотив все.


Особливе спасибі погоді на Драгобраті! Дякуємо за те, що творить невимовну красу (дивіться фотки), гори натурального снігу, космічні пейзажі та інопланетні скульптури, обліплюючи дерева щільним снігом із замерлого туману хмари. Дякуємо погоді за те, що не пускає сюди занадто багато туристів. Буває, підйомники закриті через вітру по кілька днів поспіль. А навіть коли відкриті, то видимість буває за 20-30 метрів. Якщо в таку погоду піднятися нагору, можна випробувати повну вестибулярно-візуальну депривацію. Стоячи на лижах, в окрішній світлій темряві не міг зрозуміти ні напрям, ні швидкість. Кілька разів втрачав не те що напрямок, а взагалі не відчував, коли я вниз або стою на місці,  насилу розрізняючи верх і низ.

А ще на Драгобраті немає дороги. Вірніше вона є, але тільки для ГАЗ-66 та УАЗів. Буває, що пощастить пробратися сучасному джипу, але частіше доводиться дзвонити тому ж Газу і платити спецтариф, щоб витяг.

Люблю Драгобрат! Приїду не скоро!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Вид из окна отеля Адреналин
Схожі розповіді
Коментарі (26) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар